Jaky praci prasek???poradte prosim...

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Allisenka
Echt Kelišová 7876 příspěvků 08.03.09 17:39
Jaky praci prasek???poradte prosim...

ahojte holky, chtela bych se zeptat jaky prasek ¨pouzivate, nebo jaky jste pouzivali ze zacatku pro mimco?nevim jaky mam koupit..sice se mimco jeste nenarodilo ale chci mu uz vyprat veci co jsem nakoupila…dekuji za odpovedi… :D

Stránka:  1 2 Další »

Reakce:

nozu
Extra třída :D 11595 příspěvků 08.03.09 17:45

ze začátku jsem používala Lovelu baby a jak jsme začali s příkrmy tak Persil sensitive gel. a přidávám k pracímu programu máchání a nedávám aviváž.

karpiska
Nováček 8 příspěvků 08.03.09 17:48

My používáme prací prášek Batole, také nedávám aviváž… Obě holky mají ekzém, s tímhle práškem jsem spokojená…

Anette
Extra třída :D 10410 příspěvků 08.03.09 18:04

https://www.emimino.cz/modules.php?…

fragola
Generální žvanilka 24788 příspěvků 08.03.09 18:05

Ahoj, používám Batole, Sensa pro děti, Titan pro děti, podle toho, na co natrefím a co je zrovna ve slevě :D . M.

hkac
Neúnavná pisatelka 15672 příspěvků 08.03.09 18:17

Mně doktorka radila používat jedině Lovelu. Zezačátku jsem prala Anežčino prádlo zvlášť, samozřejmě bez aviváže a pokud jsem měla pocit, že by bylo potřeba víc vymáchat, po vyprání jsem prádlo nechala v pračce a zapla program samotné máchání. Později jsem prala naše prádlo společně s dceřiným v Lovele, dnes používám občas i tu Lovelu (nakoupila jsem ji v akci za výhodnou cenu a ještě ji nevypotřebovala), ale častěji už Ariel a peru naše i Anežčino prádlo společně. Prádlo věším v Anežčině pokoji, protože tím hodně zvlhčím vzduch. Víc než zvlhčovač, který proto ani moc nepoužíváme.

Martasaja
Ukecaná baba ;) 2138 příspěvků 08.03.09 18:18

My máme od začátku tekutou Lovelu, dávám dvojí máchání a bez aviváže jsem vydržela asi jen první měsíc, tak přidávám Lenora pro děti (hezky pak prádlo voní) a prcek je v pohodě. Ale ze začátku se používat nemá. Ale teď mám problém, papáme příkrmy a ty potvory, hlavně mrkev, nechce ničím pustit a je vždycky všude. I Vanish je krátký a pak že vypere všechno, kecy :)

Lesina
Echt Kelišová 9865 příspěvků 08.03.09 18:18

Přesunuji do domácnosti.

L.

Allisenka
Echt Kelišová 7876 příspěvků 08.03.09 18:43

A pak se divim ze to nemuzu najit!!!to se jako tak muze premistovat??? jinak dekuji za odpovedi, plno lidi mi prave rika ze lovela neni moc dobra, je pry hodne parfemovana a hodne miminek ma z toho pak alergii, tak nevim… :(

ivusha
Zasloužilá kecalka 989 příspěvků 08.03.09 18:46

Taky jsem prala v Lovele, ale vezla jsem malé věci sestře protože bude za chvilku rodit a ona si koupila Batole a vyprala i fleky co mně tam po té Lovele zbyly. A to Batole náhodou voní taky celkem hezky.

Allisenka
Echt Kelišová 7876 příspěvků 08.03.09 18:48

No myslim ze radsi prvni vyzkousim to Batole..To ma nazev jen Batole jo? hjdu to totiz zitra koupit, tak se jen ujistuju at koupim to spravne.::D

ivusha
Zasloužilá kecalka 989 příspěvků 08.03.09 18:49

Jo, fakt se to jmenuje Batole :wink:

zaneth
Ukecaná baba ;) 1752 příspěvků 08.03.09 19:18

Persil sensitiv gel. Všechno ostatní peru i tak v Persilu - normálním a jemné v gelech. Protože když si mimi natulíš k sobě, tak se jeho pokožka dostane do styku s tvým prádlem a navíc spousta maminek si bere imi k sobě do postele.

Lesina
Echt Kelišová 9865 příspěvků 08.03.09 19:19
Allisenka píše:
A pak se divim ze to nemuzu najit!!!to se jako tak muze premistovat??? jinak dekuji za odpovedi, plno lidi mi prave rika ze lovela neni moc dobra, je pry hodne parfemovana a hodne miminek ma z toho pak alergii, tak nevim… :(

Admini uklízí diskuse, občas jsou umístěné opravdu hodně nelogicky. Uživatelé tato práva nemají.

L.

žaneta
Kecalka 130 příspěvků 08.03.09 19:31

ahoj požívala jsem lovelu a do 6m a ted persil sensitiv a pomalu budu přecházet na prášek v kterém peru nám (ariel tekutý)malé je 15m

Stránka:  1 2 Další »

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Daňoví poplatníci kritizují cestu Harryho a Meghan: Nejste sakra na líbánkách!

Roli národních miláčků plní opravdu dobře. Princ Harry (34) s Meghan Markle... číst dále >

Záhada Jágrových kalhot: Lidé si všímají nabušeného rozkroku, jak je to doopravdy?

Dvě zřejmě největší fotbalové legendy Petr Čech a Pavel Nedvěd a hokejový bůh... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >