Jaký prášek pro osmiletou?

318
12.6.13 07:35

jaký prášek pro osmiletou??

Dobré ráno :mavam:
potřebovala bych radu. Dnes se moje osmiletá dcera probudila a stěžovala si na hroznou bolest hlavy, teplotu má 37.5.Ve škole dnes píšou písemku tak nevím jestli z toho má bud stres nebo jestli jí ta hlava fakt bolí? jaký mám dát případně prášek? Nurofen v sirupu?

předem děkuji za rady :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
14771
12.6.13 07:40

Kterou hodinu to píšou? jestli hned první druhou, tak ať si to napíše a pak ji vezmi domů, pokud jí není dobře. nebo jí to aspoň nabídni, ať ví že jí věříš. asi to bude důležitá písemka, zas pokud ustoupíš a nepůjde, může se to příště opakovat, co třeba půlka paralenu? pokud léky nejí často, tak jí to nic neudělá, ikdyby to bylo vymyšlené a nic jí nebylo ;) :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14771
12.6.13 07:42

Ale toto bude spíš o důvěře a myslím si že jí je opravdu zle, jinak by ti řekla že má z té písemky strach, ne? připravovaly jste se spolu určitě tak víš zda to umí nebo ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
318
12.6.13 07:42

@ajka a Domi dobře zkusím dát :hug: píšou třetí hodinu a podle mě je ta písemka důležitá tak jí tak asi pošlu a potom si pro ní kdyžtak dojedu kdyby jí bylo pořád blbě :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6963
12.6.13 07:44
@mimuško1 píše:
@ajka a Domi dobře zkusím dát :hug: píšou třetí hodinu a podle mě je ta písemka důležitá tak jí tak asi pošlu a potom si pro ní kdyžtak dojedu kdyby jí bylo pořád blbě :)

a nebo mimusko, ji tam dej až na tu duležitou
písemku a pak at jde zase domů

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
318
12.6.13 07:45

@ajka a Domi no tak jako učili jsme se celý odpoledne jak přišla ze školy ale píšou z přírodovědy a to jí moc nejde no tak nevim :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
318
12.6.13 07:47

@tumpach taky dobrý nápad, ted už by jsme to ani do zvonení nestihly :) tak já jí změřim teplotu před tou třetí hodkou a když to bude ok tak jí tam na tu písemku pošlu :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14771
12.6.13 07:48

Já bych ji tam zavedla třeba jen na tu písemku a podpořila ji psychicky, a určitě ji řekni že ji máš ráda a když se písemka nepovede, tak se hold nepovede, svět se nezboří, tak si to spraví příště :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
318
12.6.13 07:50

@ajka a Domi ok, moc vám oboum děkuju za rady :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14771
12.6.13 07:50

Není zač, hlavně ať je malá v pořádku :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
318
12.6.13 07:51

@ajka a Domi děkujeme :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Tattiana
12.6.13 07:53

Ahojky, synovi dávám půl 500paralenu :D

Tak ať to dobře napíše!!

• Citovat
  • Nahlásit
318
12.6.13 07:59

@ivik21 děkujem :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3743
12.6.13 08:12

Pokud Ti tohle neudělala do dneška, tak si myslím, že spíše jí něco je.

Připomělo mi to vloni touhle dobou syna. Šli jsme do školy a on mi po cestě brečel, že ho bolí nohy tak, že nemůže jít. 14 dní měl různé problémy, po další měsící se mu objevil flek na tváři a měl boreliozu.
O klíštěti jsem věděla, doktorku na to upozorňovala, ale měl netypické příznaky.
Neříkám, že máte tuhle nemoc, ale pokud do dneška takové výmluvy nepoužívala, tak se na ni možná chystá nějaká nemoc, čemuž bych se v tomhle počasí moc nedivila.

Pokud půjdete na tu písemku, tak učitelce řekni, že jí není dobře. Děti v takovém případě mají tendenci ty písemky pak napsat ještě hůře, než by napsaly jako zdravé.

Příspěvek upraven 12.06.13 v 08:20

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
318
12.6.13 08:14

@-Evka- děkuju moc za radu :hug: no do ted mi to dcera neudělala, tak jí fakt asi něco bude no :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat