Jaká probiotika v 9,5. měsíci - zkušenosti?

21
11.8.13 17:25

jaky probiotika zkusenosti?

Ahoj vsem maminkam
chtela bych se zeptat este nemam zadne zkusenosti s probiotika kapkami pro malyho a rada bych je vyzkousela nebot maly my porad trpi na prdiky a ted i zacpu je nam 9,5 mesice. Tak bych chtela vyzkouset neco jineho pro nej zkouseli jsme ruzne kapki a ted mame i Laktulosu ale nezda se mi ze by to nejak extra pomahalo. Prosim o nejake zkusenosti dekuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

16848
11.8.13 17:41

Měli jsme stejný problém, vyzkoušeli jsme jich hromadu, laktuloza nepomohla vůbec, glycerinové čípky taky ne a pomohli tyto http://www.nonrx.cz/…0-cps..htmla pití džusů. Každej den dostane 2dl džusu nebo kubíka a je po problému. a to jsme se s tím trápili hodně měsíců :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3Lu
10607
11.8.13 18:11

Vynikajici jsou kapky BioGaia:-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
915
11.8.13 18:13

@Lidaladik nejvíc nám vyhovovaly Swiss LAKTOBACÍLKY BABY tyto: http://www.leky-lekarna.cz/…01-4-03.html
Ještě jsme měli: Biopron Laktobacily Baby - http://www.zbozi.cz/…bifi-tob-30/.
Obojí jsou ve formě kapslí, které se vysypou do mléka (nebo jiné stravy). Nejlepší je dát večer před spaním.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21
11.8.13 18:37

Dekuji vsem, o tech swiss laktobaciliky jsem taky cetla ze jsou dobry ale nevedela jsem :think: tak jsem napsala o radu :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21
12.8.13 07:43

@araw vcera uz jsem nemela cas se zeptat to uz muzem kubika jo a jaky dzusiky? ja davam stavicky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16848
12.8.13 08:18
@Lidaladik píše:
@araw vcera uz jsem nemela cas se zeptat to uz muzem kubika jo a jaky dzusiky? ja davam stavicky

prodávají i dětské džusy. ve skleničkách. U nás fakt nic jiného nepomohlo. bylo to fakt zoufalé. A to jsem do něj jeden čas rvala denně kompoty a nic. Taky je potřeba hodně pít, takže má každý den talíř polévky k obědu, normální jídlo večer. A naštěstí se to zlepšilo a problém má tak jednou za 14dnů. A to jen když míň pije. Samotnou vodu nepil, to vypil denně tak 2dl :zed: takže radši dávám pití co mu chutná, než aby trpěl jak pes. ze začátku jsme dávali právě jeden ten dětský džus. Buď švestkový, meruňkový nebo hrušku. Taky jsem mu vymačkávala samotné jablko- nastrouhat a přes plenku vymačkat šťávu. Jeden čas jsme se báli, aby neskončil v nemocnici, nekakal třebas 5-7 dnů a pak trpěl jako zvíře :,( :cert: :cert: Taky měl určitě natrhlej zadek a ta slavná laktuloza byla úplně nanic :cert: :cert: :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21
12.8.13 08:38

@araw my trpime na prdiky od 2 mesicu ze zacatku pomahali kapicky espumisan pak bych chvili klid a co jsem zacala davat prikrmy tak hruza malej se porad krouti breci jsme uz s manzelem zoufali taky jsme snad vyzkouseli vsechno taky uz jsem se bojim aby neskoncil v nemocnici musime psat stolici a mame to ruzne nekdy kazdy den pak dlouha pauza pak zas neco a je to porad dokola :( uz jsem z toho vycerpana tak doufam ze nam snad pomuzou ty probiotika ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21
12.8.13 08:40

A to jinak malej my pije cca 3/4 litru

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu