Batole vůbec neposlouchá

Anonymní
11.8.13 16:36

Batole vůbec neposlouchá

Ahoj holky, prosím Vás máte někdo doma taky tak tvrdohlavé batole? Všechno opakuji 3× pak musím zařvat aby vůbec zareagoval. Donedávna jsme si mysleli, že vůbec nerozumí. Dneska jsme byli na procházce v lese, nechtěl jít, tak jsem ho nechala sedět a řvát, jakože jdu… Schovala jsem se za strom, 30 minut seděl a nic, pak se otočil a běžel úplně někam jinam, nehledal mě nic… Nakonec jsem mu dala pár přes zadek a od té doby poslouchal, když jsem mu řekla at jde za mnou. Já nikdy nechtěla syna plácnout ale jinak to s ním nejde, on prostě jinak neposlechne a dělá, že neslyší… Navíc je mu 2,5 a pořád nemluví. :zed: :zed: Holky je tohle normální, máte některá taky takové dítě? Já už z něho fakt nemůžu…

Omlouvám se za anonym…

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

515
11.8.13 16:39

Za strom bych se neschovala. Ale v tomhle věku uz by měl jit normálně s tebou. Proc mu říkáš batole? :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
K-Black
11.8.13 16:40

@123l do tří let to jsou batolata ;)

• Nahlásit
  • Citovat
31744
11.8.13 16:41

A poslouchá někoho jiného? V tomhle případě důslednost. Je to tvé jediné dítě?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5105
11.8.13 16:43

Vydrž!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.8.13 16:43
@mari1912 píše:
A poslouchá někoho jiného? V tomhle případě důslednost. Je to tvé jediné dítě?

Ano první a poslední dítě. Ne neposlouchá, já jsem začala být důsledná asi před měsícem, musím říct, že předtím jsem po něm nic nevyžadovala, protože jsem si fakt myslela, že je malý a nerozumí mi.

Ono je mu hlavně úplně jedno, že tam byl sám, zvednul se a odkráčel jako by se nic nestalo. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
11.8.13 16:45
@vendulaaa píše:
Vydrž!

Děkuju, snažím se. Nejhorší na tom je, že jsem na něj nikdy nechtěla křičet nebo ho nedej bože plácnout, ale fakt nic jiného nefunguje. Jasně asi za to můžu já, protože jsem po něm nikdy nic nechtěla.

• Nahlásit
  • Citovat
K-Black
11.8.13 16:50
@Anonymní píše:
Děkuju, snažím se. Nejhorší na tom je, že jsem na něj nikdy nechtěla křičet nebo ho nedej bože plácnout, ale fakt nic jiného nefunguje. Jasně asi za to můžu já, protože jsem po něm nikdy nic nechtěla.

buď důsledná, a dej mu čas. A z jednoho plácnutí na pr.del ještě nikdo neumřel. Začni pomalinku vyžadovat určité věci, ale počítej s tím že nebude hned poslouchat. Drž se :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
valkil
11.8.13 16:51

Až na to mluvení to máme stejně, ale doma je to vysloveně koule u nohy :(
Ono teda i venku, ale jak si postaví hlavu, tak to je přesně jak píšeš. Vydržel by sedět dlóóóuho a pak by šel úplně jinam :(
Ještěže tu není moc lesů a vždy se najde nějaká odstrašující osoba, co na něj začne mluvit, nedejbože na něj sáhne, to hned běží ke mně.

Důsledná jsem, ale výsledky jsou vidět jen velmi pomalu, ale jsou!

• Citovat
  • Upravit
6094
11.8.13 17:39

Tak já nevim ale neznám dítě co by ve 2 letech poslouchalo..a nikdy bych se mu neschovala aby mě nevidělo!-hodně mu tím ublížíš ikdyž si to nemyslíš :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1251
11.8.13 17:48

Tak u nás je to stejné, akorát je synovi 21měsíců. Jde si sám, nikoho nehledá, nepotřebuje, nebojí se. Neposlechne, max. když houkne manžel, ten to nedělá tak často jako já. Snažím se být důsledná, ale nepomáhá to. Vím, že rozumí ale ignoruje mě. V obchodě nemůžu bez košíku koupit ani 6 rohlíků, jak začnu nabírat, on se otočí a běží :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
62088
11.8.13 18:14

A jeho sluch je 100% v pořádku? Třeba slyší hůř a proto musíš vše opakovat, řvát a proto nemluví. Zkus to překontrolovat, než si budeš myslet, že jen neposlouchá…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.8.13 18:24
@blumen píše:
A jeho sluch je 100% v pořádku? Třeba slyší hůř a proto musíš vše opakovat, řvát a proto nemluví. Zkus to překontrolovat, než si budeš myslet, že jen neposlouchá…

Sluch má naprosto v pořádku byli jsme na foniatrii mimo jiné…

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
11.8.13 18:25
@valkil píše:
Až na to mluvení to máme stejně, ale doma je to vysloveně koule u nohy :(
Ono teda i venku, ale jak si postaví hlavu, tak to je přesně jak píšeš. Vydržel by sedět dlóóóuho a pak by šel úplně jinam :(
Ještěže tu není moc lesů a vždy se najde nějaká odstrašující osoba, co na něj začne mluvit, nedejbože na něj sáhne, to hned běží ke mně.Důsledná jsem, ale výsledky jsou vidět jen velmi pomalu, ale jsou!

Děkuji za tvojí zkušenost, já si právě říkam zda je normální aby dítě vůbec nepostrádalo rodiče… Přeji hodně trpělivosti. :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
11.8.13 18:26
@Wikky píše:
Tak u nás je to stejné, akorát je synovi 21měsíců. Jde si sám, nikoho nehledá, nepotřebuje, nebojí se. Neposlechne, max. když houkne manžel, ten to nedělá tak často jako já. Snažím se být důsledná, ale nepomáhá to. Vím, že rozumí ale ignoruje mě. V obchodě nemůžu bez košíku koupit ani 6 rohlíků, jak začnu nabírat, on se otočí a běží :(

Přesně, musím ho mít pořád na očích… Chvilku neposedí. :zed:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama