Jaký Singer šicí stroj

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Achetka
Zasloužilá kecalka 572 příspěvků 30.01.18 17:35
Jaký Singer

Dobrý den, chtěla bych si koupit šicí stroj pro začátečníky Zn Singer, prosím o radu jaký typ. Budu sit čepičky, nákrčníky, teplacky, nic složitého, rozpočet do 2500,– dekuji

Reakce:

Lifka
Kecalka 272 příspěvků 1 inzerát 30.01.18 17:59

Raději by jsem si koupila starší stroj jiné značky. Nebo nový, ale nikdy Singer ani Brother mám oba a jsou to šunty, bohužel.

Timanfaya
Kecalka 214 příspěvků 30.01.18 18:28

Všechny Singrovky co jsem kdy měla v ruce byli dost poruchové… Kromě dost starého co měli moje rodiče, takový zabudovaný ve stole (elektrický, ne ten šlapací). Teď mám Verona 200 optima a super, ale 5 tisíc no.

lucynka25
Kelišová 7426 příspěvků 2 inzeráty 30.01.18 21:03

@Achetka já mám singer promise a jsem spokojená už 5let, kamarádka ho má taky a také spokojená a ještě jedna má také singer, ale trošku lepší..za mě ano :palec:

Azallea
Ukecaná baba ;) 1208 příspěvků 30.01.18 21:09

@Achetka Já mám Singer už přes deset let a šiju hodně a spokojenost veliká.
Jinak bych ti doporučila cokoli z řady Tradition, s tím jsem se začínala učit. Teď jsem zběžně nakoukla online a jsou kolem 2500 - 3000. Který model přesně je v zásadě jedno - pokud začínáš, stačí ti do deseti stehů, čili stroj, který má na přehazování stehů kolečko. Stroje, které mají více stehů, už mají pro jejich volbu tlačítka a displej - tolik pro základní orientaci.

Achetka
Zasloužilá kecalka 572 příspěvků 31.01.18 22:17

Moc děkuji. Objednaný Singer tradition

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

BBC se snaží marně. Po odchodu slavného tria nezachrání Top Gear žádná změna

Je to bohužel tak a není zatím možnost, jak to změnit. Top Gear, nejslavnější... číst dále >

Asia Argento zakouší vlastní hořkou medicínu: Vraťte mi moji práci! škemrá

Herečka Asia Argento (42) přišla o post porotkyně v italském X Factoru, neboť... číst dále >

Články z Ona Dnes

Imunoložka: Nežvýkáme proutí, ale spolkneme acylpyrin. Šetříme přírodu

Od ambiciózního projektu, jak léčit rakovinu pomocí vakcín na bázi... číst dále >

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >