Reklama

Jaký sprchový kout?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

teresa20 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.01.11 23:29
Jaký sprchový kout?

Vybíráme sprchový kout a nějak si nevíme rady. Poradíte, jaké máte zkušenosti??

Zatím, co víme je, že potřebujeme ten půlkruhový, čtvercový se nám nevejde.
Jinak je mi design celkem jedno, zatím neřešíme průhlednou nebo matnou zástěnu.
Priorita pro mě je, aby se dobře udržoval. Vím, že je to u sprcháčů problematické vždycky. Doma teď máme snad ten nejlevnější plasťák a po dvou letech je zralý na vyhazov :cert:

Posuvné nebo otvírací dveře???
U posuvných se špatně čistí ty části, které jdou přes sebe, kam se hadrem nedostanu. Otvírací dveře jsou v tomto lepší, ale při otevření ven zas musí kapat voda na zem, nebo ne?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Zaira
Závislačka 2921 příspěvků 09.01.11 02:09

Za me oteviraci dvere, voda sice kape, ale celkova udrzba je jednodussi :)
Kazdopadne doporucuju nevolit smejd z obchodaku, ale koupit si kvalitni sprchac,fakt se to vyplati :)

Gina108
Generální žvanilka 23862 příspěvků 09.01.11 13:02

A nejde u vás udělat verze „žádná sprchová vanička“ ale rovnou dlaždičky jen se zástěnou, otevíracími dveřmi a kanálkem? Na údržbu je to super, když nakape okolo, ihned po sprchování setřem stěrkou do kanálku.

Mišuna 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.01.11 13:13

Měla jsem obojí, otvírací podle svých představ.....ten byl super a pak jsme koupili byt se sprcháčem posuvným, ten je na údržbu určitě mnohem horší. Až budeme někdy koupelnu předělávat, tak pokud to stavebně bude možné půjdu přesně do té varianty co píše Giny.

teresa20 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.01.11 14:10

Mišuno a jak je to s tím otevíracím, opravdu z něj kape hodně vody,když se dveře otevřou.
Gino,o této variantě jsme taky mluvili, ale já se bojím, aby nám třeba ucpaný odpad nevyplavil koupelnu, když tam není žádná vanička :think:

mati
Ukecaná baba ;) 1748 příspěvků 09.01.11 16:15

z obkladů a dlažby - podle mě je nejlepší (údržba, pohodlí při používání). U našich je bez nejměnších problémů cca 25 let (až na ten „moderní obklad“ :mrgreen: ). Já jsem ho měla taky v minulém bytě - hned bych brala zpátky, jelikož momentálně šílím z vany, ke které ani nejde dát zástěna :zed:

mati
Ukecaná baba ;) 1748 příspěvků 09.01.11 16:21
madi píše:
Gino,o této variantě jsme taky mluvili, ale já se bojím, aby nám třeba ucpaný odpad nevyplavil koupelnu, když tam není žádná vanička :think:

a kdyby náhodou se ucpal odpad, tak to podle mě vyjde úplně nastejno. U kachličkových se dělá buď jen spád v rovině, nebo hlavně dřív se dělávalo ohraničení cca 2O cm

Mišuna 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.01.11 19:34

Madi s tou vodou to nebylo nijak hrozný, zástěna měla anticalc úpravu a voda po po stěnách stéká hodně rychle, navíc my teda měli otvírání dovnitř i ven, takže si fakt nepamatuju, že bych s tím měla problém.

berusa.m
Závislačka 2728 příspěvků 10.01.11 22:49

Neporadim znacku, ale urcite oteviraci. Mame 2 sprchace a u obou jsem vymenila za oteviraci!

teresa20 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.01.11 12:22

Nemáte někdo zkušenost se značkou OLSEN SPA??

http://www.sprchove-kouty.as/…ou-vanickou/

http://www.sprchove-kouty.as/…ou-vanickou/

jan.ny17
Závislačka 4263 příspěvků 21.08.13 13:05

Dovolim si poptat se znovu, mate nekdo takovy tu nizkou (asi uprednostnime mramorovou) vanicku? Ma to smysl, nebo je fakt lepsi si to nechat vyzdit s nejakym rantlem a odtokovym kanalkem?
Jinak jsem uplne koupelnovy analfabet, ale asi nejde kombinovat vanicka a zastena od ruzhych firem/znacek, ze? Je dobre to vzit jako komplet?
Doporucite nekdo? Diky J

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 62925 příspěvků 3 inzeráty 21.08.13 13:26

Záleží co chceš, třeba my budeme mít bez vaničky a i bez rantlu je s dlouhým odtokovým kanálem. Ale pokud by to měli dělat cizí řemeslníci, tak volím vaničku, to vyzdeni se musí udělat hodně precizně.

Hadumi
Extra třída :D 13404 příspěvků 21.08.13 13:32

Máme sprcháč bez vaničky, jen pode dveřmi je asi 1 cm vysoká lištička. Jsme spokojení.

Leník
Zasloužilá kecalka 947 příspěvků 21.08.13 13:33

My jsme zvolili vaničku a sprcháč máme otevírací čtvercový zn. huppe. sklo čiré. Nemohu si stěžovat a doporučuji. ten čtverec či obdelník je lepší pokud budeš chtít stírat vodu po sprchování stěrkou aby jsi neměla fleky od vodního kamene. Jinak s otevíracích dveří nám voda skoro vůbec nestéká. Sklo je ošetřeno aniplaquem -nebo jak se to píše…

PinkGirl666
Závislačka 4727 příspěvků 21.08.13 13:34

Teda my máme normálne s vaničkou- tá my nevadí len silikon okolo sme menili za lišty. Ale máme dvere posuvné a to je hrôza tak kde sa prekrývajú sa to zle čistí nedostanem sa tam a tak tam je usadní vodný kameň. Máme sklo matné a z vonkajšej strany je vrúbkované- no a to je tiež úplne k h.vnu :zed:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Před rozlučkou Radka Štěpánka si Novak Djokovič prošel Prahu, nešlo ho přehlédnout

Ještě předtím než si ve čtvrtek večer užil společně s Radkem Štěpánkem jeho... číst dále >

S přítelem předvádějí svaly a filtry na Instagramu. Andreu omlouvá, že je zamilovaná

Andrea Pomeje (30) patří k nejkrásnějším ženám našeho showbyznysu, má velké... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >