Jané Slalom Pro

3
15.1.07 11:31

Jané Slalom Pro

Ahoj, chtěla bych se zeptat, jestli korba kolekce 2006 půjde na:,–(it na podvozek kolekce 2005. Známá mi nabízí kočárek Jané v dobrém stavu, ale bez korbičky, tu bych si chtěla k tomu koupit. Ještě by mě zajímalo, jak dlouho se mimčo do té korbičky vejde. Nám se narodí v květnu. Budu ráda i za jiné poznatky a přípomínky. Díky moc :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Máte zkušenost s Jané Slalom Pro?

Přidejte zkušenost s Jané Slalom Pro
Napsat příspěvek

Reakce:

750
15.1.07 11:52

Ahoj,

korbička z kolekce 2006 je bezadaptérová a na kočárek kolekce 2005 nepůjde na:,–(it. Tam se ještě používala adaptéry.
Podle mě by šla sehnat starší.

Ivule

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1369
15.1.07 12:45

Já si zase myslím, že by to jít mělo bo 2005 už je bez adaptérů adaptéry měla 2004.
Nejednodušíí je napsat dotaz na www.handypraha.cz to je dovozce těchto kočárků a tam ti dají odpověď.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
130
15.1.07 12:57

Já kupovala kolekci 2005 a už byl bez adaptérů, takže půjde. Ale stejně se mi líbí víc korbičky z té starší kolekce, určitě bys sehnala na www.mimibazar.cz. A s velikostí nevím, mám ji až pro druhé dítko, předpokládám ale,že v zime už půjde do sporťáku.....

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5591
15.1.07 13:33

Půjde to,ale musíš mít bezadapt. korbu na bezadapt. podvozek a nebo naopak,vše s adaptérama.Taky jsem se s tím trápila a nakonec máme podvozek a sporťák 2007 a korbu a sedačku starý typ,ale bezadaptérový.
Docela jsou teď nabídky na MMb,nebo zadej do vyhledávače „prodám jané slalom“ a uvidíš.Já jsem si dávala ionzerát někdy v listopadu,že koupím a ještě dnes mi chodí nabídky :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3470
15.1.07 14:47

ahoj emmi,ja budu nejpozdeji v kvetnu prodavat korbu a autosedacku,mame tu sedivou barvu,vypada krasne,ale to uz asi budes chtit mit kocar nachystany,ze?my ted jezdime s kocarkem mesic a nemuzu si ho vynachvalit,je super jak na chodniku,tak v terenu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
22.1.07 23:41

Myslím, že by to mělo jít, od podzimu 2005 jsou kočárky Jané Slalom Pro bezadaptérové.

• Nahlásit
  • Citovat
8
23.1.07 15:54

Já jsem si Jane Slalom Pro kupovala v říjnu 2005 a je bezadaptérový. Dcerka se narodila v lednu a v korbičče jsem ji vozila do srpna, pak šla do sporťáku. Sice by se do korbičky ješte vešla, ale ze sporťáku měla lepší výhled :D .
Monika

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29
1.3.07 15:04

Jake mate zkusenosti s tymto kocarkem ? Daji se nejak shrnout negativa a pozitiva ? My take uvazuje o typu Jane Slalom Pro, a i kdyz patri mezi nejdrazsi kocarky, nemusi to zarucovat, ze je bezproblemovy.
predem diiky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
461
3.3.07 22:40

Jediné negativum, které ten kočárek má je stejný jako u všech 3kolek - když s ním nastupuješ na chodník a si v momente, že přední kolečko už je na obrubníku a zvedáš směrem nahoru předek, tak je to na tom jednom kole dost nestabilní, ale dá se to ukočírovat :-)
Jinak je SUPER! Korbičku s autosedačkou jsem prodala a chystám se i sporťák, pak jdeme do Jané Energy, i když jsem si od ségry v USA nechala koupit golfáčky Maclaren - ty jsou ale už podle všeho na dítko, které v kočáře nebude spát. Ale jsou taky nádherné!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3470
12.3.07 16:42

Lauris,je to presne jak psala nat.jedine na co je potreba si dat pozor je okamzik,kdy je kocarek nakloneny a opreny jen o jedno kolo,to ma tendenci se naklanet.ale da se to uplne v pohode zvladnout.ja jsem s nim maximalne spokojena.je velice dobre a lehce ovladatelny,uz jsem to tu myslim psala.a super je i to,ze si lehounce vyndas celou korbu.to docela vyuzivame,kdyz jsme u babicek,tak ani nerozdelavame cestovni postylku a maly spi i v noci v korbe.dokonce ji pouzivame uz 3 mesice misto autosedacky,da se pripnout k pasum.i kdyz je autosedacka asi bezpecnejsi,hodne cestujeme na vetsi vzdalenosti a myslim,ze je pro male mimco lepsi,kdyz lezi nez dlouho sedi.ja muzu jane jen doporucit.zitra s nim hodlam vyzkouset i brusle

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3470
12.3.07 16:43

Lauris,je to presne jak psala nat.jedine na co je potreba si dat pozor je okamzik,kdy je kocarek nakloneny a opreny jen o jedno kolo,to ma tendenci se naklanet.ale da se to uplne v pohode zvladnout.ja jsem s nim maximalne spokojena.je velice dobre a lehce ovladatelny,uz jsem to tu myslim psala.a super je i to,ze si lehounce vyndas celou korbu.to docela vyuzivame,kdyz jsme u babicek,tak ani nerozdelavame cestovni postylku a maly spi i v noci v korbe.dokonce ji pouzivame uz 3 mesice misto autosedacky,da se pripnout k pasum.i kdyz je autosedacka asi bezpecnejsi,hodne cestujeme na vetsi vzdalenosti a myslim,ze je pro male mimco lepsi,kdyz lezi nez dlouho sedi.ja muzu jane jen doporucit.zitra s nim hodlam vyzkouset i brusle

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
6.1.08 08:51

:D jane slalom sme kupovali v lednu loni a jezdíme stále mám bezadapterovou verzi a k kočárku stoupátko pro starší dítě,jsme spokojeni je pravda že žádná trojkolka nemá takovou stabilitu jako 4 kolka,ale je to o zvyku a jezdí se ze slalomem fajn,potah je kvalitnější než u modelu 05

• Nahlásit
  • Citovat
7584
27.1.08 09:54

Ahoj holky, je tenhle kočárek určitě bezadaptérový?
Slalom pro 06 modrý AZULON.
Dneska se máme na jeden jít podívat a já teď najednou nevím, jestli je určitě bezadaptérový. Myslela jsem, že je.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
655
27.1.08 11:15

Aladino, kolekce 2006 je komplet bezadaptérová. S adaptéry byla naposledy kolekce r.2005 a u té ty poslední kousky už byly bezadaptérové :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama