Jané Slalom Pro - madlo

39
11.12.06 12:04

Jané Slalom Pro - madlo

Zdravím, Chtěla bych se zeptat, jestli máte někdo zkušenosti s „rozviklaným“ madlem u toho kočárku - není úplně pevné. Zjistili jsme to hned po dodání kočárku. Díky moc za odpovědi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1716
11.12.06 12:23

ahoj,

ja mam sice kolekci 2004/2005, ale madlo je taky trosku rozviklane. Pouzivani kocaru to nijak nevadi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
529
11.12.06 15:25

Já mám spíš problém,že se úplně sloupala ta koženka,kterou je to madlo obalený 8O Tak jsem ten návlek sundala a zajímalo by mě,jestli se dá koupit zvlášť…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
914
11.12.06 18:10

Jé to by mě taky zajímalo,jestli to jde koupit zvlášť.My sice nemáme JANÉ ale ABC design a ta černá věc na madle praskla a už je to skoro po celém obvodu,budu to muset sundat. :roll:
Můžeme si za to sami :roll: ,byla tam malá asi 0,5 cm dírka(práce kočky) a kluk s tím zatočil.Na to že je mu deset let, docela jalovej nápad!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.12.06 23:27

Ahoj,
KaVi, já mám Carreru Pro 2006 a po dvou měsících užívání se mi taky začal loupat návlek na madlo. Reklamovali jsme to, reklamaci uznali a dodali nový návlek, nicméně je ze stejného materiálu = stejný problém. Dokonce se teď začíná loupat i ta část polohování pod nožičkami, která je ze stejného materiálu jako návlek na madlo. Čekala bych, že u kočárků této cenové kategorie (a věhlasu) použijí lepší materiály. Nicméně já to vyřešila tak, že jsem ušila na madlo sama potah z „odolnějšího“ materiálu.
Martina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama