Váha kočárku.

124
8.12.06 12:15

Váha kočárku.

Přeji pěkný den.
Holky, stojím před problémem, se kterým si nevím rady. Myslíte, že je hodně velký rozdíl mezi tím, jestli kočárek váží 20 kilo nebo 13 kilo? Má hodně rozdílné jízdní vlastnosti?
Podotýkám, že budu kočárek hodně skládat do auta. Myslíte, že bude lepší lehčí?

Původně jsem měla vybraný Inglesina Magnum Bike(13 kilo), ale teď jsem narazila na Free Line Pati Sport(20 kilo), který se mi taky líbí. Rozhoduji se teda podle váhy. Co byste poradily?
Díky, Magda

http://www.detskyraj.cz/…006-doprodej

http://www.autosedacky-web.cz/…sport-combi/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

409
8.12.06 12:30

Určitě ten lehčí a to nejen kvůli skládání do auta, ale i třeba když ho tlačíš do kopce, jedeš v rozbředlém sněhu, přizvedáváš na obrubníky, tam všude nižší váhu oceníš. Musíš si k tomu ještě přičíst váhu dítěte, případně tašky, a tlačit před sebou ve finále 30-ti kilový kolos dá už pěknou makačku. Já jsem vždy vybírala kočárek mimo jiné i podle váhy a jsem s lehkými kočárky spokojená (ať už to byl hluboký, sporťák nebo teď nejvíc ježděné golfky).
evitka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9868
8.12.06 12:36

INGLESINA MAGNUM EASYCLIP BIKE 2006 - pocitej, ze tohle neni spotrovni kocar (taky si vsimni, ze v te sportovnu uprave je uplne jiny podvozek!!!)
http://www.detskyraj.cz/…num_ra4_.jpg http://www.detskyraj.cz/…_ukazka3.jpg /> Takze je to kocarek tak na pul roku a pak budes resit s cim jezdit dal.

No a ten druhy Pati NT sport combi - prijde i hodne tezky a neni to muj salek kavy, ale kdybych mela vybirat mezi temito dvema, tak bych asi volila ten, ale spojena bych asi nebyla…

Ovsem na druhou stranu… Kdyz koupis ten prvni, tak mas dobry hluboky kocar, za pul roku jezdeni si ujasnis, co od kocaru pozadujes a muzes koupit dobry sportak. Takze mozna by bylo lepsi koupit ten prvni, ale s tim vedomim, ze budes kupovat dalsi kocar. Je fakt, ze znam jen vcelmi malo lidi, kteri jezdi se sportovni verzi hlubokeho kocaru a jsou spokojeni.

Lesina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
521
8.12.06 12:45

Ahojky :D

Mám FreeLine .ale 20kg to určitě nemá ,v papírech máme uvedenou váhu 16kg.Tady se to taky probíralo https://www.emimino.cz/modules.php?…
https://www.emimino.cz/modules.php?…

Ale ono i těch 16 je dost ,kor když je dítko cvalík což je náš případ :D jinak já jsem s ním moc spokojená ,protože se mi tam pohodlně vejde se svými 11kg i s fusakem .
Mimonchodem,ta Inglesina vypadá velmi dobře a je to určitě kvalitní kočár.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3156
8.12.06 13:38

Pati sport má sestra, takže jsem měla šanci jej několikrát vést. Je docela v pohodě, jen bouda nejde nikdy napnout, je pořád taková nakrčená a do koše nic nedáš, je takového trojúhelníkového tvaru a zezadu vše vypadne. Jinak je fajn, že má vysoké opěradlo a vysoko nasazenou boudu. Přeju šťastnou volbu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3156
8.12.06 13:40

Jo, a hned se jí vylomily zuby od brzdy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
664
8.12.06 13:43

Já jsem taky pro lehčí kočárek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2649
8.12.06 13:56

Ahoj,

pokud budeš kočárek často skládat do auta, tak jasně že lehčí! Ono se hned pozná, jestli zvedáš 20 nebo 13 kg. Navíc počítej s tím, že po porodu budeš trochu zesláblá, takže bude míň sil a i s tím 13 kg kočárkem budeš mít problém. Takže fakt lehký.
Martina a Filip - 2 roky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
94
8.12.06 14:01

Ale z Inglesiny Magnum jde udělat sporťák i na podvozku bike!!! Já jsem ji měla a jako hluboký mi vydržel asi 8 měs. v pohodě (a to měl syn při narození přes 4 kg, je dost prostorný), pak syn začal sedět Pravda je, že jako sporťák nevypadá až tak dobře, my jsme ho pak prodali, ale vidím s nimi maminky normálně jezdit… Magnum je super.
Jinak já jsem měla cca 18 kg kočárek na staršího syna a do auta jsem ho sama neuzvedla, takže mě to hodně omezovalo :( V těhotenství si ho nezkusíš zvednout, ale je to fakt hrůza.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
8.12.06 14:17

Urcite ten lehci. Uz to tu holky psaly - ditko ma pak 10 kilo, v kosiku nakup a staci ho vezt do kopce a budes funet jak lokomotiva :lol:
a pri zvedani do auta fakt pocitis kazde kilo. Kamaradku Inglesinu Mangnum mela, ale jen jako hluboky kocar, jako sportak mne osobne se nelibi a navic ma posazenou korbu dost vysoko, je houpavy a holcicka ac priksirovana z neho vzdycky visela…takze prodali a sli do golfek Zippy od Inglesiny…

• Nahlásit
  • Citovat
124
8.12.06 14:27

Moc děkuju za odpovědi, ani jsem nečekala, že se jich tolik sejde. Asi fakt koupím ten lehčí - Inglesinu. Chlapeček se narodí začátkem dubna, a tak první rok zvládneme v Inglesině. Potom bych ráda nějaký lehký sporťák nebo pěkné golfky.
Máte pravdu, že při zvedání do auta poznám každé kilo. Ještě jednou díky za radu, jste zlaté :wink:
Magda

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
468
8.12.06 14:32

Ja bych taky volila lehci. Bylo to jedno z kriterii pri mem vyberu kocarku. vubec si neumim predstavit, ze bych do auta cpala 20kg a nebo ze bych vozila i s vahou ditete 30kg kocar. JInak me docela zarazilo, ze u Iglesiny jsou dva podvozky, ten druhy teda rozhodne neni terenni. No my jsme meli trojkombinaci a byla jsem s ni maximalne spokojena. Vyndavaci taska na male miminko (zateplena), Kdyz zacalo dite sedet, tak kocar zustal, protoze byl nastavitelny. Mel nastavitelnou prehazovaci rukojet, petibodovy pas, terenni bafukovaci kola (vydrzel i Beskydy, Sumavu),sitovany nakupni kosik, zdal se mi lepsi nez drateny, ze ktereho pak muze ledacos vypadnou. Jedine co jsme nemeli bylo jakoby oploceni vnitrku kocarku, takze kdyz jsi vytahla taksku, do ktere se treba uz mimko nevlezlo, tak pak uz nam lezelo jako ve sportaku a nebyla tam zabrana u noh a po boku az k boude, coz se mi zda docela prakticke na prechodnou dobu mezi mimkem v tasce a sedicim mimcem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
195
8.12.06 15:03

Ja jsem myslela, ze to bude jedno, kolik bude vazit,ale nakonec jsem zjistila, ze to jedno neni, jestli vazi 20 nebo min. Mela jsem moznost si ten dvacetikilag vyzkouset a do auta je to teda pekna fuska a navic bydlim na kopci, tak jsem zjistila, zy bych kazdy den s nim vypustila dusi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
380
8.12.06 16:34

A do auta muzes koupit jen podvozek pod autosedacku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
andela
8.12.06 17:22

Já jsem taky pro lehčí. Tak zkus kouknout po jiných … můj kočár má 17,5 kg .. když do něj dám pomalu 10kg dítě ve fusaku oblečené na zimu … teď nákup má taky pár kg, tak fakt mám problémy ho zvednou a otočit, nebo tvednout na chodník (a že od domu do města to mám asi 8krát přes silnici :evil: a nájezdy jsou až dole ve městě :twisted: :twisted: ). Budu taky kupovat kočár - nejspíš trojkolku - a radši vezmu ten který se mi bude vzhledově míň líbit, hlavně když bude lehčí.
Mmch - taky jsem zjistila, že záleží na kterou stranu mám rukojeť a jestli dítko leží či sedí - že se mění těžište a třeba když leží a je zády po směru jízdy, tak se zvedá hůř než když sedí :roll:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama