Jarní fusak emitex softshellový

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

bob80
Kecalka 398 příspěvků 1 inzerát 12.08.17 22:00
Jarní fusak emitex softshellový

Máte někdo tento fusak? Jak jste spokojené? Nepotí se v tom dítě? Ví někdo, jaký je rozdíl mezi fusakem emitex sebi a emitex sam? Oba jsou navrchu ze softshellu.

Reklama

Reklama

Reakce:

Lendeš
Závislačka 3463 příspěvků 12.08.17 22:40

Rozdíl nevím. Máme SAM a jsme spokojení. Používali jsme na podzim, v zimě (když bylo kolem nuly nebo i lehce pod) i na jaře. Syn se v něm nepotil, když jsme to nepřeháněli s oblečením. Používali jsme do hlubokého kočáru i do sporťáku, případně do auta na přikrytí.

bibi2233
Kecalka 389 příspěvků 13 inzerátů 12.08.17 23:33

Měli jsem Sam a byli jsme moc spokojení. Syn se nikdy nepotil, dala se z toho udělat deka, prostě byl fajn. Mám ho schovaný pro další dítě. Rozdíl jsem vyčetla, snad dobře, že ten Sebi je pro starší děti, a proto má spodní část pogumovanou kvůli botám, aby se neušpinil.

Kelsey
Hvězda diskuse 42326 příspěvků 13.08.17 06:35

Segra ho mela je super, pouziva ho na podzim v zime, kdyz se ochladi, ale na tlusty fusak to neni a na jaro, kdyz uz to zas na tlusty neni.
Je to lepsi nepromokava deka, kterou si dite neodkope.
Mi se moc libi, skoda, ze kdyz jsem mela decka tohle nebylo. Nevahala bych a koupila i kdyby stal nekolik tisic.
Ona ho vyuzila pro obe deti.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Články z Ona Dnes

Ivan by mě klidně nechal spát i na skříni, říká manželka šéfa Pirátů

Přezdívá se jí Kněžka chaosu a Lydii France Bartošové to připadá trefné.... číst dále >

Vánoční večírek bez ostudy. Co si obléci a na co raději zapomenout

Málokterá firma si nechá ujít příležitost připravit pro své zaměstnance či... číst dále >

Reklama