Poradna gynekologa
MUDr. Jiří Škultéty
Zdravím vsechny, dnes jsem byla u doktorky, protoze mam o telisko zajem. Rikala, ze az dostanu menzes, mam zavolat. Jenze pak jsem si uvedomila, ze to dostanu 5.7., coz jsou ty dva svatky, pak je jen patek.. dalsi pondeli to uz urcite mit nebudu
navic jedu na konci cervence na dovolenou, tak nechci menstruaci oddalovat tabletkami o tyden, at tam pak nemam nejaky. problemy. Mam to nechat tak, nebo radsi vysadit prasky drive?
Loni jsem si před létem chtěla nechávat zavést tělísko a sestra mě od toho zrazovala, ať počkám až na září, že tak 3m trvá než si „sedne“ a že bych taky mohla celý prázdniny prošpint.
Me to nerekla
byla jsem tam dnes. Jako ja stejne budu vetsinu casu v praci. Asi to zkratim, necham zavest pristi tyden (ve skole se uz nepocia absence)a pak mam klid, nebudu se muset stresovat ze me nevezmou