Poradna gynekologa
MUDr. Jiří Škultéty
Zdravím všechny
Je tady někdo, kdo má zkušenosti s antikoncepci Velmari? Doktor mi ji doporučil hlavně i kvůli tomu, aby se mi trošku zlepšila pleť, ale neberu ji je kvůli tomuhle. Po takových 2 až skoro 3 měsících se mi pleť výrazně zlepšila, byla jsem za to neskutečně ráda, (každý kdo trpěl dříve na akné pochopí, jaká je to radost když se pleť zlepší) ale teď po 4 měsících užívání se najednou hrozně zhoršila a nevím si s tím rady, čím to tak může být. Byla jsem zvyklá, že během ms se na pleti nějaký ten pupínek objevil, ale teď zrovna ms nemám..
Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!