Zhoršená pleť během užívání antikoncepce Velmari

12
20.6.17 16:34

Zhoršená pleť během užívání antikoncepce Velmari

Zdravím všechny
Je tady někdo, kdo má zkušenosti s antikoncepci Velmari? Doktor mi ji doporučil hlavně i kvůli tomu, aby se mi trošku zlepšila pleť, ale neberu ji je kvůli tomuhle. Po takových 2 až skoro 3 měsících se mi pleť výrazně zlepšila, byla jsem za to neskutečně ráda, (každý kdo trpěl dříve na akné pochopí, jaká je to radost když se pleť zlepší) ale teď po 4 měsících užívání se najednou hrozně zhoršila a nevím si s tím rady, čím to tak může být. Byla jsem zvyklá, že během ms se na pleti nějaký ten pupínek objevil, ale teď zrovna ms nemám..

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

GS Mamatest

  • (3.6) + 166 recenzí

Digital

  • (4.2) + 99 recenzí

Těhotenský test 2v1

  • (4.9) + 41 recenzí

Dipstrip

  • (3.1) + 36 recenzí

Poradna gynekologa

Ikona - Jiří Škultéty

MUDr. Jiří Škultéty