Dát si tajně tělísko?

Anonymní
10.6.17 19:51

Dát si tajně tělísko?

Zvazuju zda si dat tajne telisko. Nechci se uz pokouset otehotnet. Pritel chce druhe dite.Uz se i podarilo otehotnet, ale neuspesne. Rikala sem mu ze uz se snazit nechci, ze mi doslo, ze jedno dite mi staci, ze uz skloubit praci, jedno dite a domacnost je narocne dost. Navic pritel mi s malym moc nepomaha, je furt v praci.Ja sem unavena, nemam cas sama pro sebe.On si mysli ze sem jen zklamana z nevydareneho tehotenstvi. Nechape ze sem zmenila nazor a druhe nechci.Tak me napadlo, ze to vyresim tim teliskem, prasky by mohl najit.Co si o tom myslite?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

18253
10.6.17 19:56

Ze je to pomalu to same, jako kdyz zenska vysadi antikoncepci na tajnacku a otehotni.Na tomhle by se meli partneri proste domluvit.Je to podvod.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3853
10.6.17 19:57

Je to Tvé tělo, ty budeš devět měsíců nosit dítě, ty budeš rodit, ty nebudeš spat, ty se vzdavas kariéry a možná té to bude stát původní místo. Když jsi přesvědčena ze nechceš, tak to udělej. Vdaná nejsi, proc bys nedej boze zůstala někdy svobodnou matkou dvou děti…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1672
10.6.17 19:59

To snad ne. Nechci a smitec.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10248
10.6.17 20:02

Řekla bych mu to, nutit tě nemůže.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
266
10.6.17 20:04

Nejspíš bych si ho nechala dát tajně a pár dní na to, mu to oznámila, aby se nechtěl marně snažit. Prostě jako hotovou věc, ale vědět by to měl…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7543
10.6.17 20:06

Taky mi to připadá totéž jako když ženská tajně vysadí antikoncepci.
Měli byste si o tom promluvit. Když budeš mít tajně tělísko, chlap pak může mít pochybnosti o své plodnosti, když se pořád nebude dařit, může se tím trápit, že další dítě nejde…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1389
10.6.17 20:13

Trošku hardcore řešení. Jako ne, tajně bych to fakt nedělala - jak by bylo tobě, kdyby partner šel na vasektomii a tobě to pak suše oznámil, až by bylo hotovo?
Chceš to udělat, udělej, ale NEJDŘÍV mu to řekni, že to plánuješ.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
70095
10.6.17 20:13
@truelly píše:
Je to Tvé tělo, ty budeš devět měsíců nosit dítě, ty budeš rodit, ty nebudeš spat, ty se vzdavas kariéry a možná té to bude stát původní místo. Když jsi přesvědčena ze nechceš, tak to udělej. Vdaná nejsi, proc bys nedej boze zůstala někdy svobodnou matkou dvou děti…

Ano, je to její tělo, ať si tělísko klidně nechá dát, ovšem dělat to tajně je sakra podraz na partnera.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6036
10.6.17 20:14

Je to stejné, jako když druhé dítě nechce muž. Měl by to vědět, aby se mohl rozhodnout, jak dál…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8686
10.6.17 20:17

Zkouším si to představit obráceně - žena touží po druhém dítěti, užírá se tím, že se nedaří, a chlap s tajně provedenou vasektomií ji každou menstruaci uklidňuje, že se to třeba povede příště (protože proč se s ní dohadovat, když řešení je tak jednoduché) :zed:
Pak na to žena náhodou přijde, napíše sem na emimino a na jejího muže se začnou valit vulgarismy a pohrdání. Tak si to přeber, za mě hnus největšího kalibru.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3853
10.6.17 20:18

@j.a.n.i1 pokud by byla vdaná, doporučím ji ať se domluvi s manželem. Já měla tohle vyrušení už před svatbou. Oba jsme chtěli dvě děti a ty máme. Do třetího by mě nikdo nepremluvil a naštěstí nepremlouva.
Asi znám az moc dvojic co se rozešli po druhém dítěti :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
70095
10.6.17 20:21

@truelly A to jako jen protože se nevzali, tak je ten člověk, se kterým má dítě, méněcenný a není potřeba to s ním probrat :think: myslíš, že těch, kteří se rozvedou je nějak výrazně méně?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7543
10.6.17 20:22

@truelly Já v tom teda nevidím žádný rozdíl, jestli se jedná o partnera nebo o manžela. Ani v manželství nemá záruku, že chlap neodejde a ženská nezůstane sama. Manžel může odejít úplně stejně jako přítel. Promluvit by si o tom měla s chlapem bez ohledu na to, jestli jsou manželé nebo ne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3853
10.6.17 20:26

Ano, tech kteří se rozvedou je významné méně než těch co se rozejdou. Navíc ti co se rozejdou se rozcházejí i dříve tedy v době po početí, krátce po porodu, manželství většinou trvají delší dobu a ženy pak na tom nejsou tak špatně. Tedy že je chlap neopouští většinou tak brzy, ale třeba když už jsou děti školkou, školou povinne a žena je zpet v práci tudíž je na tom lépe alespoň finančně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama