Jde dodatečně přidat

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.04.18 05:42
Jde dodatečně přidat "kamínky" do snubního prstenu?

Ahoj holky,
prosím vás, nevíte, jestli jde dodatečně přidat do snubního prstýnku „kamínky“? Máte s tím některá zkušenost? A jestli ano, nedělalo to pak nějakou neplechu? Děkuji moc. :)

Reakce:
Kukacka123
Závislačka 2504 příspěvků 21.04.18 06:02

Zkusenost nemam, ale optala bych se spis tam, kde jste snubaky kupovali. Jinde ti to asi stejne nebudou chtit udelat a tezko rict, jak to ma primo ten prodejce :nevim:

Terezxx
Ukecaná baba ;) 1649 příspěvků 1 inzerát 21.04.18 07:25

My, když jsme si kupovali snubní prstýnky, tak nám pán říkal, že určitě upravit jdou. Vybrali jsme si takové z poloviny matné, z druhé lesklé a prý se časem tenhle prstýnek nošením ošoupe, že bude jen lesklý a pak by prý byla možnost přidat nějaký kamínek, atd.. Ale asi záleží na samotném prstýnku, šířce, materiálu, také té firmě, jestli bude ochotná. Určitě bych zašla do prodejny, kde jsem ho kupovala a poptala se :palec:

Terezxx
Ukecaná baba ;) 1649 příspěvků 1 inzerát 21.04.18 07:31

Jinak, já bych kamínek do prstýnku nechtěla. Ze všech, kde jsem nějaký měla, mi vypadaly. Minulý rok jsem dostala od manžela prstýnek s diamantem a mám úplnou hrůzu, že by mi vypadl, že prstýnek moc nenosím :oops: spíš výjimečně, když někam jdeme. Mrzí mě to, i manžel si dřív párkrát rýpl, že ho na mě moc nevidí, ale já mám z toho fakt strach. Vše si kupuji jen z bílého zlata, takže by to vydržet mělo, ale já mám buď smůlu nebo ty kamínky příště občas vypadnou normálně.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.04.18 07:39

@Kukacka123 @Terezxx Super oběma vám moc děkuji. :hug: Půjdu se tam tedy poptat. :)
@Terezxx Jasně, chápu, že někdo kamínky nepreferuje a chápu, že praktické úplně nejsou. Ale mně se hrozně moc líbí. :oops: Uvažovala jsem i nad „celokamínkovým“ snubním prstýnkem, jak jsou teď hodně oblíbené, ale nakonec jsem tuto myšlenku opustila, protože jsme s manželem chtěli párové snubní prstýnky, aby bylo hned jasné, že tvoří pár a patří k sobě. Takže máme stejný vzhled, jen mm samozřejmě menší a užší :D a mám tam tři „kamínky“. Což by mi i stačilo, kdyby se mi ten prstýnek fakt pravidelně nepřetáčel tak, že ty kamínky nejdou vůbec vidět. :zed: :D Tak jsem si říkala, že bych si jich tam pár přidala, kdyby to šlo, abych zminimalizovala možnost, že ty kamínky neuvidím.

Terezxx
Ukecaná baba ;) 1649 příspěvků 1 inzerát 21.04.18 08:12
@Anonymní píše:
@Kukacka123 @Terezxx Super oběma vám moc děkuji. :hug: Půjdu se tam tedy poptat. :)
@Terezxx Jasně, chápu, že někdo kamínky nepreferuje a chápu, že praktické úplně nejsou. Ale mně se hrozně moc líbí. :oops: Uvažovala jsem i nad „celokamínkovým“ snubním prstýnkem, jak jsou teď hodně oblíbené, ale nakonec jsem tuto myšlenku opustila, protože jsme s manželem chtěli párové snubní prstýnky, aby bylo hned jasné, že tvoří pár a patří k sobě. Takže máme stejný vzhled, jen mm samozřejmě menší a užší :D a mám tam tři „kamínky“. Což by mi i stačilo, kdyby se mi ten prstýnek fakt pravidelně nepřetáčel tak, že ty kamínky nejdou vůbec vidět. :zed: :D Tak jsem si říkala, že bych si jich tam pár přidala, kdyby to šlo, abych zminimalizovala možnost, že ty kamínky neuvidím.

Ne, to mě se kamínky taky moc líbí. :) ale vypadaly mi i z náušnic, které byly původně celé okamínkované a teď, jak jich tam pár chybí, vypadají otřesně. To samé přívěsky. Jiné prstýnky. Moje mamka taky pořád lítá si kamínky doplňovat. Já na to nemám nervy, takže šperk schovám a je k ničemu. Štve mě to :lol: Už jen proto jsme si dali snubáky bez, abychom s nimi neměli neustále běhání. Ale je pravda, že to ten prstýnek pěkně oživí. Určitě se běžte poptat. Pokud tam už nějaké kamínky máte, tak si myslím, že nebude problém dodat další :kytka: My máme prstýnky opravdu hodně uzoučké a taky by to prý šlo, tak uvidíme časem :lol:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.04.18 09:50

@Terezxx pokud jsi dostala prstynek s diamantem a je zasazen v kvalitnim materialu mas certifikat, myslim ze se bat ze by ti vypadl urcite nemusis, ja jsem taky dostala od pritele v bilem zlate s diamantem a vice mene od chvile co ho mam jsem ho jeste nesundala chodim s nim plavat jak do bazenu, tak jsem ho mela na dovolene v recku, i na kolo jsem ho nosila(jsem tehotna tedka nejezdim),v praci, mam ho na ruce porad spis bych ho ztratila kdybych si ho sundala.Ja ho taky nechtela moc nosit, mela jsem strach, ze vypadne bud kaminek nebo ho ztratim, pritel me rika ze me ho koupil na to abych ho nosila a ne aby lezel v krabicce ve skrini.Tak jsem ho nasadila a uz ho nesundam, nosim ho dva roky a delam s nim vazne uplne vsechno. Pokud je ten sperk kvalitni tak fakt nevypadne. Kazdy vyrobce je jiny, ale u vetsiny certifikovanych diamantovych sperku je zaruka na kamen ze ze nevypadne. Navic je fakt nadhernej kdyz na nej zasviti slunicko, vzdycky kdyz se na nej podivam, zahreje me u srdicka jak skveleho mam partnera uz bezmala 9let. Prosim anonym, mam tu zname a nemusi vedet ze nosim diamantovy prstynek, jinak smazat.

Kukacka123
Závislačka 2504 příspěvků 21.04.18 11:24

Ja se toho taky nekdy obavam, na snubaku mam 5 diamantiku a kontroluji taky :mrgreen: Mam ale i certifikat a prstynek budu mit temer dva roky a diamantiky stale drzi ;) na zasnubnim mam vetsi kaminek a plno mensich a vsechny tam taky drzi a to jsou zirkony :nevim: pokud se ti to libi, jdi do toho ;) a optej se u vyrobce ;) at dobre vyberes :kytka:

Terezxx
Ukecaná baba ;) 1649 příspěvků 1 inzerát 21.04.18 11:34
@Anonymní píše:
@Terezxx pokud jsi dostala prstynek s diamantem a je zasazen v kvalitnim materialu mas certifikat, myslim ze se bat ze by ti vypadl urcite nemusis, ja jsem taky dostala od pritele v bilem zlate s diamantem a vice mene od chvile co ho mam jsem ho jeste nesundala chodim s nim plavat jak do bazenu, tak jsem ho mela na dovolene v recku, i na kolo jsem ho nosila(jsem tehotna tedka nejezdim),v praci, mam ho na ruce porad spis bych ho ztratila kdybych si ho sundala.Ja ho taky nechtela moc nosit, mela jsem strach, ze vypadne bud kaminek nebo ho ztratim, pritel me rika ze me ho koupil na to abych ho nosila a ne aby lezel v krabicce ve skrini.Tak jsem ho nasadila a uz ho nesundam, nosim ho dva roky a delam s nim vazne uplne vsechno. Pokud je ten sperk kvalitni tak fakt nevypadne. Kazdy vyrobce je jiny, ale u vetsiny certifikovanych diamantovych sperku je zaruka na kamen ze ze nevypadne. Navic je fakt nadhernej kdyz na nej zasviti slunicko, vzdycky kdyz se na nej podivam, zahreje me u srdicka jak skveleho mam partnera uz bezmala 9let. Prosim anonym, mam tu zname a nemusi vedet ze nosim diamantovy prstynek, jinak smazat.

A co je kvalitní materiál? Mám ho v kombinaci ve žlutém a bílém zlatě. Certifikát taky samozřejmě mám. Fakt se s ním i koupeš, myješ nádobí, atd.? :think: Já třeba k zásnubáku, tam mám nějaký obyčejný kamínek, dostala manuál, že si s ním ani nesmím mýt ruce, natož se máchat v jaru :lol: Tak jsem si myslela, že je to stejné se všemi šperky s kamínky. Ten s diamantem jsem dostala teď k Vánocům a na sobě jsem ho měla 2×? :oops: Taky na mojí obhajobu, mám 2 malé děti, denně se s nimi hrabu v pískovišti, takže ho nechci poškrábat. Snubák nosím furt, bílé zlato, a teda dost se to na něm poznamenalo. Ale je fakt, že bych ho nosit měla. K čemu mi je zavřený ve šperkovnici.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.04.18 17:28

@Terezxx kavlitni material jsem myslela zlato jakekoliv, ale moji mamce se stalo ze dostala nejaky prstynek ze zlata a zlata tam moc nebyla i kdyz ta cana by zlatu odpovidala, nebyla jedina a pan zlatnik chtel usetrit a s cimsi to mychal prislo se na to casem a dostal obri pokutu a musel zkoncit ale to bylo fakt davno, v dnesni dobe si myslim ze si to nikdo nelajzne. A ja s nim delam vazne vsechno, meju nadobi i se s nim koupu.Byla jsem s nim na dovolene v recku loni a vsude piscite plaze a v pohode jen jsem si ho nechala prelestit a ze zvedavosti nechat zkontrolovat jestli se kaminek nepohl, pan zlatnik rikal ze urcite nevypadne a ze by nepoznal ze dostava fakt zabrat.Me to hrani z detma na pisku ceka zkruba pristi rok tak to ho asi take necham doma ale je porad peknej a kaminek drzi. :kytka:

Kukacka123
Závislačka 2504 příspěvků 21.04.18 19:53

@Terezxx ja mam zlute zlato s diamantiky a delam s prstynkem uplne vse taky, nesundavam ;) a vse drzi, kde ma (tuk tuk tuk) :) a zasnubak mam s nekolika zirkonama, bile zlato a totez ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Foto s Cainem, klapka! Karel Roden se objeví v Janu Žižkovi, zahraje si krále Václava IV.

Na place, kde Petr Jákl natáčí velkofilm světových parametrů Jan Žižka, se to... číst dále >

Návorková o Dvořákovi: Předchozí zkušenosti s tancem jsou spíš na škodu!

Jak se dalo předpokládat, jako favorité postoupili do samotného finále... číst dále >

Články z Ona Dnes

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >