Jde nechat vystavit nový pas pro psa?

Anonymní
29.3.21 12:36

Jde nechat vystavit nový pas pro psa?

Ahoj, chtěla bych se zeptat zda někdo řešil ztrátu pasu či pouze vystavení nového i když máte starý nevím zda to jde.
My si přivezly minulý týden nového pejska na doporučení známé protože se u paní neměl dobře byl věčně pokousaný od ostatních psů atd tak jsme se rozhodly že si ho vezmeme.
Každopádně po bližším kontaktu jsme zjistily že chovatelka je s prominutím magor. Podle nás co jsme zaznamenaly jí akorát trápila a o všem nám lhala ani nám k ní nechtěla pořádně nic říct tvrdila nám jak má 4. Stupeň nemocných kloubů atd a je nakonec zdravá jak laňka.
Nicméně jsme koukaly do pasu je ze Srbska tak má Srbských pas a zjistily jsme že jako štěnda měl naočkovaný všechno jak má být ale ona co nechávala „očkovat“ vypadá jako zfalšovaný.
Vzteklinu nemá očkovanou vůbec a ostatní očkování vypadá divně ten štítek co se lepí od vakcín a bez razítka veterináře jen podpis podle čeho nic nevyluštíme a to nám nechtěla ani sdělit kam chodí na veterinu všechno zakecávala. Bylo už divný to že je s PP a je bez průkazu původu tak jsme psaly chovateli do Srbska a ten hned prohlásil že ta ženská je blázen a že chtěla vrátit peníze protože měla špatné klouby tak nechtěla ani průkaz původu. Prostě psycho story. A lékařský správy o kloubech samozřejmě nemá.
Tak jsme si říkala že po tomhle všem by bylo lepší Pejskovy vystavit nový pas a nevím zda se může vystavit nový stim že ho mám nebo musí být ztracený?
Děkuji a omlouvám se za slohovku :D

  • Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
25197
29.3.21 12:55

Já bych šla na veterinu. Ukázala jim tento a poprosila o nový, že tento Vám přijde, že má falešné údaje. Na druhou stranu, ono o nic nejde. Nyní už nic neopravíte. Jde jen o zápisy. Důležité je, nechat nyní štěně naočkovat a odčervit jak se má. Stejně jsou důležité jen ty poslední zápisy a u těch budete vědět, že jsou OK.

  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3045
29.3.21 16:19

Vemte pejska a původní pas a jděte na veterinu. Tam jim sdělte vše co víte o psovi i své podezření, že zápisy v původním pasu jsou falešné. Vet psa prohlédne, nejspíš naočkuje a naplánuje odčervení a založí nový pas. Co bylo, bylo, teď začnete znovu.

  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat