Jde vážně o těhotenství?

Anonymní
15.3.21 18:33

Jde vážně o těhotenství?

Ahoj, chtěla bych se vás holky zeptat co si o tom myslíte vy.. Vím že zajít si k dr by bylo nejlepší, mám v plánu tam zajít ale ještě bych počkala. Alespoň než se mi ukážou 2 čárky. Jde o to že se s přítelem snažíme o dítě ale necháváme tomu tak trochu volný průběh spíš. Doma už jednu holčičku máme ale u ní to bylo něco jiného. Neměla jsem žádné příznaky, ms jsem měla normálně a zjistili jsme to až 13 tt. Minulý měsíc jsem Ms neměla, pouze 2 dny špinění ale já mám celkově dost slabou ms takže jsem tomu nevěnovala pozornost. Jenže od té doby sem hodně nervózní, podrážděná, unavená, vůbec nechci jíst a k tomu mě šíleně bolí prsa. Tento měsíc mám již 3 dny spoždění, včera večer jsem měla bolesti břicha a dnes ráno jen malinko hnědý výtok na toal. Papírku :D to bylo vše. Test byl dělán hned z raní moči ale je tam pouze 1 čárka. Ta druhá nejde vůbec vidět. Jen na světle ale to už s tím vážně musím různě otáčet abych ji tam viděla a to už si říkám že je ten test spíše negativní a ta „druhá čárka“ je jen v mé hlavě :D.
Jak ste to měli vy? Myslíte si že jsem v tom? Jinak se omlouvám jestli budou někde pravopisné chyby ale na češtinu jsem nikdy nebyla ;). A díky všem za odpovědi :).

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3014
15.3.21 18:38

Já jsem měla dvě čárky den po vynechání menstruace, testovala jsem spíš kontrolně, než že bych si od toho tak brzy něco slibovala. Jestliže je test negativní, pravděpodobně nejsi těhotná, max můžeš zkusit za pár dní znova.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
63040
15.3.21 18:39

Pokud je negativní test, zkusila bych ho za 3 dny, pokud ms nedojde
Ale spíš bych čekala, že mi něco rozhodilo cyklus :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1426
15.3.21 19:41

Zkus za 2.dny a jestli tam nebudou dve carky tak jdi na vyvolavacku. Nejspis nervama mas opozdenou ms

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9490
15.3.21 20:27

Myslím, že nejsi v tom.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1
17.3.21 10:33

Těhotenství

Ahojky holky chci se zeptat mám 10 dní do menstruace… A včera mi vyšli 2 těhotenské testy. A dnes taky. Byla jsem.na gyndě a tam mi řekli že mám jen zvětšenou sliznici že ještě musíme počkat jsem objednáná na 6.4. Je možné abych byla těhotná???

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1381
17.3.21 12:43

10dní před MS to bude spíš ovulace.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu