Dá se věřit kartám

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

GabinkaCh
Ukecaná baba ;) 2125 příspěvků 23.11.17 19:57
Jde věřit kartám v tomhle?

Dnes mi jedna paní vyložila karty. Ptala jsem se jí na jednoho muže a ona mi řekla, že vidí, že vztah se ženou se mu rozpadl nebo se rozpadá právě teď. On je teda ženatý. Myslíte, že tomu můžu věřit? že by opravdu karty ukázaly nebo byste tomu nevěřily? moc mě to zajímá :think:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlineDetsa
Echt Kelišová 8553 příspěvků 23.11.17 19:58

Tomudle vůbec nevěřím :)

lachtanice86
Kelišová 5484 příspěvků 23.11.17 20:00

Nevěřím na karty, čtení z ruky ani čajových lístků.

Uživatel je onlineKarleon
Kelišová 5242 příspěvků 23.11.17 20:07
@lachtanice86 píše:
Nevěřím na karty, čtení z ruky ani čajových lístků.

A z kávové sedliny?

Ou
Závislačka 4750 příspěvků 23.11.17 20:08

Ne, nerozvede se kvůli vám.

Navzdory tomu, kolika podvodnicím zaplatíte za to, aby vám říkali to co chcete.

http://manipulatori.cz/…tat-vestcem/

Leda byste byla domina a měla k dispozici vojenskou rozvědku. Ta si nakonec předpověď kartářki sebenaplňujícím se proroctvím vydupala. I když asi nepočítala s tím, že vedlejším efektem bude puč, pád vlády a že ji dneska odsouděj.

Ale rozvedla si ho a teď ho má doma.

Yasmina21
Kecalka 395 příspěvků 23.11.17 20:10

Ne, nevěřím tomu. :zed:

lachtanice86
Kelišová 5484 příspěvků 23.11.17 20:15

@Karleon co myslíš

GabinkaCh
Ukecaná baba ;) 2125 příspěvků 23.11.17 20:18
@Ou píše:
Ne, nerozvede se kvůli vám.

Navzdory tomu, kolika podvodnicím zaplatíte za to, aby vám říkali to co chcete.

http://manipulatori.cz/…tat-vestcem/

Leda byste byla domina a měla k dispozici vojenskou rozvědku. Ta si nakonec předpověď kartářki sebenaplňujícím se proroctvím vydupala. I když asi nepočítala s tím, že vedlejším efektem bude puč, pád vlády a že ji dneska odsouděj.

Ale rozvedla si ho a teď ho má doma.

Já zas tak moc nepotřebuju, aby se kvůli mě rozvedl :mrgreen: Ale díky za rozbor

axlpol
Závislačka 2648 příspěvků 95 inzerátů 23.11.17 20:30

@GabinkaCh Mě je celkem jedno zda někdo věří či né, taky jsem byla bezvěrec…ale potom mě vzala ke kartářce kamarádka(dala mi to jako dárek)a já valila oči co všechno z minulosti a současnosti sedělo. Potom vyložila budoucnost a já si to doma zapsala, že se na to jednou podívám.
Věštila, že mám několik mužů kolem sebe, bývalého né(parazit :lol: to odhadla dobře)a budu mít vztah s charismatickým, chlapem ochranitelem co v současné době řeší rozvod(nebude mou vinnou) a majetek, vztah nefuguje už 4roky a manželka mě bude chtít kontaktovat.
Měla jsem v té době opravdu poměr s ženatým, takže jsem věřila, že jde o něj a jeho žena o mě opravdu věděla…kašlala jsem na věštbu a i tak zanechala ženatého osudu.Po půl roce mě kontaktoval můj nynější manžel :lol: kterého jsem si nevšímala, ale potom jsem si řekla proč nejít na rande. A opravdu zrovna podepisoval rozvodové papíry, řešil vyrovnání, manželství nefungovalo, rozdílné povahy a už od svatby vše špatně :nevim: takže mě to vyvěštila přesně…jo a manželka mě sice nekontaktovala, ale brzo zjistila s kým je. Znaly jsme se z dřívějška, viděly jsme se asi dvakrát, takže v kontaktu jsme byly.To „Sibyla“neodhadla přesně.

Příspěvek upraven 23.11.17 v 20:33

Citronkalekninka
Kecalka 372 příspěvků 2 inzeráty 23.11.17 20:30

Me se vyplnilo hodne veci co jsem mela v kartach.ale me cetla z karet dobra znama. nezistne, zadarmo…to mate tezky…zalezi na kartarce. otazka neni jestli verit kartam ale spis kartarce.

Uživatel je onlineKarleon
Kelišová 5242 příspěvků 23.11.17 20:35

@lachtanice86 Právě nevim, čaj chápu, ten je slabej, ale kafe mě nikdy nezklamalo :D

GabinkaCh
Ukecaná baba ;) 2125 příspěvků 23.11.17 20:57

Já právě celkově kartám věřim. Ale nevim, jestli se dá věřit tomu, co mi řekla. Já jsem jí jen řekla jméno toho muže

Yasminee
Kecalka 210 příspěvků 23.11.17 21:04
@GabinkaCh píše:
Já právě celkově kartám věřim. Ale nevim, jestli se dá věřit tomu, co mi řekla. Já jsem jí jen řekla jméno toho muže

Tak věřit se dá i největším nesmyslům. Nemám důvod si myslet, že z karet jde cokoli poznat. Z minulosti kartářka pozná spíš to, co jí řekneš sama. A budoucnost, tu nezná nikdo. Ta nakonec závisí na tom, jak se člověk rozhodne.

Kdykoli se někdo ztratil, tak se sice stalo, že policie zkoumala, co řekli různí senziblové. Bohužel vždy to bylo jen plácání, realita byla jiná. Např. říkali, že někdo stále žije, přitom byl pak nalezený mrtvý.

GabinkaCh
Ukecaná baba ;) 2125 příspěvků 23.11.17 21:09
@Yasminee píše:
Tak věřit se dá i největším nesmyslům. Nemám důvod si myslet, že z karet jde cokoli poznat. Z minulosti kartářka pozná spíš to, co jí řekneš sama. A budoucnost, tu nezná nikdo. Ta nakonec závisí na tom, jak se člověk rozhodne.Kdykoli se někdo ztratil, tak se sice stalo, že policie zkoumala, co řekli různí senziblové. Bohužel vždy to bylo jen plácání, realita byla jiná. Např. říkali, že někdo stále žije, přitom byl pak nalezený mrtvý.

Ale hodně lidí říká, že jim budoucnost vyšla do puntíku. Takže některé kartářky asi fakt něco umí

Yasminee
Kecalka 210 příspěvků 23.11.17 21:10

Načítám citovaný příspěvek, čekejte prosím…

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Pokrývač z Poděbrad si odvezl krásnou Andreu domů. Pomejemu zůstaly oči pro pláč!

Jiřímu Pomejemu vyhasla i poslední jiskřička naděje, že se k němu jeho... číst dále >

Legendární pražský DJ Loutka zemřel ve věku 51 let. Oběsil se!

DJ Loutka, občanským jménem Michal Maudr, je po smrti. Houseový dýdžej,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

Reklama