Jde vsechno tak rychle?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
11.11.21 22:19

Jde vsechno tak rychle?

Ahoj, jak to bylo u vas? Kdyz jste se sestehovsli? Budeme se stehovat po 7 letech, do ted peitel studoval. Ja 4 roky prsacovala, ihned po maturite. Jde to vsechno rychle? Pozadaval vas pritel o ruku? Kdyz se odstehoval od rodicu? Citil snahu? Touhu neceho dosahnout? Stat se otcem? Citim materske pudy je mi 23 let a jsem z toho tezce na nervy… uz bych miminko davno, bez uspechu. Ted pritel praci ma, chysta se ji zmenit? Myslite ze to prijde? Obsvam se ze na vsechno potrebuje vic casu…. Nechci byt matkou ve 30! :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4723
11.11.21 22:24

No když pominu to, že některá slova nedávají smysl a je třeba je trochu přeložit… Tak po 7mi letech vztahu už byste měli být schopni o těchto věcech upřímně mluvit. Jestliže toho nejste schopni pak svatba ani dítě nejsou na pořadu dne. Je sice hezké, že ty dítě chceš, ale měla bys chtít hlavně kvalitní a stabilní rodinu pro své děti. Ta se zpravidla realizuje s někým s kým si dokážu upřímně říct, zda děti ano či ne a zda svatba ano či ne. Rozhodně po 7mi letech není rychlé se sestěhovat, ale je rychlé se hned brát a mít děti. Protože žít spolu, fungovat spolu a platit spolu je dost důležité si zažít, abys věděla zda jste schopni společně fungovat. Takže bych tomu dala ještě minimálně rok společného bydlení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
SAJ
11525
11.11.21 22:27

Už zas? :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9258
11.11.21 22:37
@SAJ píše:
Už zas? :roll:

Dlouho tady s tím inženýrem nebyla :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
12.11.21 11:13

Určitě to přijde. A když jste spolu už 7 let, můžete si o tom upřímně promluvit. Hodně štěstí! ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat