Je možnost být v tom?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.03.19 15:59
Je možnost být v tom?

Dobře odpoledne, jsem tu nová tak úplně nevím jak to chodí, ale mám dotaz a chtěla bych slyšet vás názor. Před necelým týdnem jsem měla svoje poprvé, ale vůbec nám to nešlo. Dostal se do mě až za nějakou dobu. Bylo to asi jen na minutu, možná ani to ne, ale bez jakékoliv ochrany. Před tím jsme nic nedělali, takže tam nemohl mít zbytek semene. Ale mám trošku obavy jestli nemůžu být těhotná. O kapiskach lásky jsem si přečetla až potom. Akorát v tu dobu jsem měla plodne dny před ovoluci. A teď mám ovu. Děkuji za Vaše názory.

Reakce:
Demi
Závislačka 3779 příspěvků 15.03.19 16:01

Kolik je ti let?

Russet
Neúnavná pisatelka 15024 příspěvků 15.03.19 16:02
@Anonymní píše:
Dobře odpoledne, jsem tu nová tak úplně nevím jak to chodí, ale mám dotaz a chtěla bych slyšet vás názor. Před necelým týdnem jsem měla svoje poprvé, ale vůbec nám to nešlo. Dostal se do mě až za nějakou dobu. Bylo to asi jen na minutu, možná ani to ne, ale bez jakékoliv ochrany. Před tím jsme nic nedělali, takže tam nemohl mít zbytek semene. Ale mám trošku obavy jestli nemůžu být těhotná. O kapiskach lásky jsem si přečetla až potom. Akorát v tu dobu jsem měla plodne dny před ovoluci. A teď mám ovu. Děkuji za Vaše názory.

Počkej na příchod MS a pak se testuj, když nepřijde. Používejte antokoncepci!

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.03.19 16:03

@Demi necelých 18

divine woman
Extra třída :D 10964 příspěvků 15.03.19 16:09

To bys musela mít sakra smůlu. A o antikoncepci jste neslyšeli?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.03.19 16:11

@divine woman už ji mám doma, jen čekám na menstruaci

Lucy75
Zasloužilá kecalka 713 příspěvků 15.03.19 16:30

no, teoreticky se to vyloučit nedá.. i v tom pre-ejakulátu jsou prostě spermie.. nebyla bys první, kdo takto otěhnotěl, ale je to hrozně malá šance…
prosím tě, v 17 si hlavně dávejte bacha, ať mládí nestrávíš s kočárkem.. v dnešní době je spousta možností antikoncepce, tak si užívejte lásku - a hlavně bezpečně ;) :srdce:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.03.19 16:33

@Lucy75 No on ani nebyl blízko k tomu, aby vyvrcholil, takže si myslím, že ho ani neměl. Od teď už jedině s ochranou. Děkuji moc, uklidnilo mě to :blush:.

Sasanka jarní
Kecalka 385 příspěvků 15.03.19 18:23

0,2%

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.03.19 19:04

@Sasanka jarní Děkuji za odpověď :).

Váš příspěvek
Reklama