Kdy nejlíp testovat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.03.19 09:57
kdy nejlíp testovat??

Omlouvám se předem pro někoho za možná hloupý dotaz, ale snažíme se o mimi a samo zvědavost je šílená, ale je možné aby mě už 4 den pokud se zadařilo bolelsy prsa?? nikdy je citlivé nemám, teď šílěně, ms by měla příjt pozítří, jenže snažení jen dva týdny, tak si říkám že i kdyby náhodou se povedlo je možné i za ty dva dny už testovat? nebo raději až další měsíc…

Reakce:
ivašot.
Echt Kelišová 7506 příspěvků 15.03.19 09:58

Pokud bude mít menstruace zpoždění, tak klidně testuj :palec:

zimniden
Kecalka 108 příspěvků 15.03.19 09:58

Normálně bych počkala cca dva dny, jestli bude zpoždění a pak klidně test

migmina
Kecalka 223 příspěvků 15.03.19 10:01

Duvod zakladat novou diskuzi :zed: je jich tu milion

Anndy9
Kecalka 187 příspěvků 15.03.19 10:05

Počkala bych do MS,pokud bude mít zpoždění udělala bych test :)

lachtanice86
Echt Kelišová 7624 příspěvků 15.03.19 10:22

Takovýchto dotazů je milion a všude se doctes že ms testovat po vynechani ms. Ale ne, raději založis další diskuzi

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.03.19 10:49

dvě rejpalky děkuji,ale né vždy je dotaz stejný, furt mám dojem že kdyby se zadařilo třeba min nebo tento týden zda to prostě i přes vynechání není moc brzy :nevim: a ostatním moc děkuji, vím že test ukáže až od určité hladiny HDG

Kaci89
Zasloužilá kecalka 521 příspěvků 15.03.19 10:52

Tehotna byt muzes ale muze to odejit s ms tak pro to testovat den dva po vymechani,usetris si zklamani

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.03.19 11:15

@Kaci89 asi raději počkám ještě déle,a je jistota :)

Sasanka jarní
Kecalka 386 příspěvků 15.03.19 12:00

Dva dny po vynechání ms

lachtanice86
Echt Kelišová 7624 příspěvků 15.03.19 12:08
@Anonymní píše:
dvě rejpalky děkuji,ale né vždy je dotaz stejný, furt mám dojem že kdyby se zadařilo třeba min nebo tento týden zda to prostě i přes vynechání není moc brzy :nevim: a ostatním moc děkuji, vím že test ukáže až od určité hladiny HDG

Jaká rejpalka? Odpověď jsem ti dala. Jak jako minulý nebo tento týden? Kdyby si měla ovulaci tento týden, tak za 2dny nepřijde ms ani kdyby si těhotná nebyla.

lolita1987
Povídálka 31 příspěvků 15.03.19 14:29
@Anonymní píše:
Omlouvám se předem pro někoho za možná hloupý dotaz, ale snažíme se o mimi a samo zvědavost je šílená, ale je možné aby mě už 4 den pokud se zadařilo bolelsy prsa?? nikdy je citlivé nemám, teď šílěně, ms by měla příjt pozítří, jenže snažení jen dva týdny, tak si říkám že i kdyby náhodou se povedlo je možné i za ty dva dny už testovat? nebo raději až další měsíc…

Ahojky napis mi do zpráv. Něco ti ukážu ohledně testů. :)

migmina
Kecalka 223 příspěvků 16.03.19 07:40

Anonymni rejpalove tu nejsou a tvuj dotaz je stejny z tech milionu a odpovedi taktez.priste je dobre poradne cist :lol:

Váš příspěvek
Reklama