Je to kousnutí od štěnice?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Draciik
Nováček 4 příspěvky 28.03.19 09:05
Je to kousnutí od štěnice?

Po ránu sem našel tyto tři děsně svědivé kousance nebo co to je. Neni to od štěnice? Docela se bojím :,(

Příspěvek upraven 29.03.19 v 11:02

Reakce:
AlphaOmega
Ukecaná baba ;) 1893 příspěvků 28.03.19 09:24

Ve většina případů kousance od štěnice nejsou poznatelé. Reakce se zejména objevuje až jako alergická.

Obrázky nejde zobrazit, ale pokud se jedná jen o 3, tipoval bych spíše blechu. Spát v štenicemi infikovaném prostředí znamená počet kousanců až několik stovek.

Je na místě kontrola lůžka na typické znaky přítomnosti štěnic. Zejména černota - zaschlá přetrávená krev v rozích a škvírách konstrukce postele. Pak detailní prohlídka postele a okolí na štenice.

elinka90
Závislačka 2697 příspěvků 1 inzerát 28.03.19 09:47

@AlphaOmega nám štěnice přilezli od sousedů a vůbec to nebylo tak jak píšeš. Měla jsem třeba 1-2 kousance, ale rozhodně ne stovky. To už jsou ty štěnice asi přemnožené, aby jich bylo stovky. Dohnala jsem manžela k tomu, že rozebíral postel, skříně atd a nikde jsme je nenašly. Až v noci kdy jsem se někde dočetla, že maá člověk vylítnout z postele a rozsvítit, tak jsem jednu našla. Byla tam i po deratizaci.

AlphaOmega
Ukecaná baba ;) 1893 příspěvků 28.03.19 09:53

Věštím tu z křišťálové koule. Proto taky píšu ve většině případů. :nevim: Informace ze kterých čerpám jsou od lidí co se specializují na likvidaci.

ShadowDancer
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.03.19 10:55

Taky mám zkušenost. A popravdě by nebyli ani na kožních schopní říct že je to od štěnice a léčili mě kortikoidama a dělali všelijaký testy. Když mi došla trpělivost zkontrolovala jsem koberec a rozbrečela se. Bydleli jste tehdy přechodně půl roku u tchána a nechtěla jsem tomu věřit. Nikdo kromě mě štípance za celou dobu neměl, proto asi nikoho nenapadly štěnice. Klíčový je zkontrolovat byt.

Edit - pravopisná chyba

Draciik
Nováček 4 příspěvky 28.03.19 12:51

@AlphaOmega Nj oni mi smazali obrázky že tam jsou citlivé informace :roll: Kontroloval sem byt a nic ale ještě kouknu

AlphaOmega
Ukecaná baba ;) 1893 příspěvků 28.03.19 13:39
@Draciik píše:
@AlphaOmega Nj oni mi smazali obrázky že tam jsou citlivé informace :roll: Kontroloval sem byt a nic ale ještě kouknu

Asi si neměla autorská práva k obrázkům svýho zadku, tak ti to podle nařízení EU smazali. :mrgreen:

Draciik
Nováček 4 příspěvky 28.03.19 14:11
@AlphaOmega píše:
Asi si neměla autorská práva k obrázkům svýho zadku, tak ti to podle nařízení EU smazali. :mrgreen:

Asi to tak bude :roll: je fakt že pokožka mého těla a chlupy budou asi intimní :oops: se začnu k vodě více oblékat :mrgreen: Kdybych našel zvířátko tak dam aspoň fotku zvířátka (a samozřejmě že mu zamažu obličej nebo se ho zeptam na souhlas) :zed:

Váš příspěvek
Reklama