Je to možné? Aby test lhal?

17.5.16 23:03

Je to možné? Aby test lhal?

Ahoj, chtěla bych se zeptat. Nedorazila mi menstruace a když sem si dělala 2 tehu testy oba dva mi vyšli pozitivně. Ale bohužel nijak nepocituji žádnou změnu nebo náznak. Jediné co mě zarazilo je bolest prsou a přítel tvrdí ze se mi prsa zvětšil. Je to teprve týden od zpoždění. V pondělí mám jít na ultrazvuk a krev k doktorovi. Bojím se však ze jsem vše uspechala a tehu byt nemůžu. Myslite ze se test mohl opravdu splest? Nikdy sem zpozdeni ani vynechani neměla. Děkuji za radu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

776
17.5.16 23:09

A jaky náznak bys chtěla pocítit? Citliva prsa na začátku těhotenství jsou jasný náznak :lol: Gratuluji :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11133
17.5.16 23:09

A co bys tak chtela pocitovat tyden po vynechani MS? ;)

pokud nemas MS a mas v ruce dva pozitivni testy, tak jsi na 99.9% tehotna. jak se budou prvni tydny vyvijet je vzdy ve hvezdach, ale nevim proc by testy mely lhat :nevim: nekdy nema zadne priznaky.
ja osobne bych k lekari nesla driv nez v 8tt (tak 3-4 tydny od vynechani), ale to uz je vec nazoru.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23316
17.5.16 23:12

Prvotní projevy těhotenství bývají často totožné s blížící se menstruací, zejména napětí v prsou a v podbřišku…Akorát tedy to krvácení se nespustí :lol:. Nemusí ti být ani špatně, mě taky těhotné nikdy není. Pravděpodobně těhotná budeš, když ti vyšly pozitivně testy. Hlavně bud v klidu, srdíčko se může objevit až za dva či tři týdny od vynechání menstruace (6 - 8.tt). Záleží, kdy jsi reálně otěhotněla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15401
17.5.16 23:13

Buď ráda, že ještě nic necítíš :D. Slasti a strasti prvního trimestru nejspíš teprve přijdou. A dle mé lékařky z CARu falešná pozitivita neexistuje! Gratuluju!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23316
17.5.16 23:13
@Ali-Ali píše:
A co bys tak chtela pocitovat tyden po vynechani MS? ;)pokud nemas MS a mas v ruce dva pozitivni testy, tak jsi na 99.9% tehotna. jak se budou prvni tydny vyvijet je vzdy ve hvezdach, ale nevim proc by testy mely lhat :nevim: nekdy nema zadne priznaky.
ja osobne bych k lekari nesla driv nez v 8tt (tak 3-4 tydny od vynechani), ale to uz je vec nazoru.

Došla jsem ke stejné zkušenosti :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5812
17.5.16 23:24

Nějáký druh těhu to je (skoro) určitě, hlavně buď v klidu a řiď se spíš podle krve…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
pendolinka
17.5.16 23:24

Testy lhát můžou, ale asi ne dvakrát a při týdenním zpoždění :D A náznaky přijdou, neboj :lol:

• Citovat
  • Upravit
3136
18.5.16 05:35

Těhotná jsi, ale na ultrazvuku stejně nebude bic vidět akorát budeš vystresovaná, prpč jdeš tak brzy :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24228
18.5.16 07:42

@KaterinaPosp já se u prvního dítěte necítila těhotně dokud tak do 10. týdne, pak na mě přišla šílená únava, podpořená teda mimojiné léky, které jsem brala. No a pak až pohyby.
Mimochodem taky nechápu, proč jdeš tak brzo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3195
18.5.16 12:23

A jaké příznaky bys víc chtěla? Aby tě ten milimetrový zárodek kopal pod žebra a teklo ti mlíko po kolenou :mavam: Vynechaná MS? nateklé prsa a dva pozitivní testy jsou víc než dost :mavam: Jen jak píší holky, dost možná nebude ještě nic vidět, nejlepší je jít mezi 8-10tt, to už vidět něco je :) Držím palce a zbytečně nestresuj :mavam: Jinak já u prvního netrpět na nízký tlak a prudké nevolnosti od 11tt, tak jsem ani nevěděla, že těhotná jsem, nyní jsem ve druhém těhu ve 20tt a taky si těhotná nepříjdu :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama