Jsem těhotná?

4
2.2.21 19:40

Je to možné? Prosím o radu

Ahoj holky, jsem tu úplný nováček. Chtěla bych se zeptat zda je možné, že jsem těhotná. Dnes dělány dva testy, jeden mamatest viz foto, druhý digi Clearblue a ten ukázal -. První těhotenství nedopadlo a od zákroku to už bude brzy rok. Bohužel se mi od té doby stále nesrovnala MS, takže těžko říct kdy mám ovulaci.. jsem +- 10 po očekávání MS.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1314
2.2.21 19:42

Čárka tak je, ale přijde mi, že jsi ho pocurala nějak moc protože by neměl být tak růžový tam kde jsou ty čárky. Podle mě vadný test a zkusila bych ještě zítra ráno znova.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
997
2.2.21 19:53
@Veru1291 píše:
Ahoj holky, jsem tu úplný nováček. Chtěla bych se zeptat zda je možné, že jsem těhotná. Dnes dělány dva testy, jeden mamatest viz foto, druhý digi Clearblue a ten ukázal -. První těhotenství nedopadlo a od zákroku to už bude brzy rok. Bohužel se mi od té doby stále nesrovnala MS, takže těžko říct kdy mám ovulaci.. jsem +- 10 po očekávání MS.

Carka tam je, ale to okoli je hodne ruzove, ma to byt bile jako u kontrolni carky, takze asi hodne namoceny test.
A pokud mate cca deset dni vynechanou ms, tak uz by se tehotenstvi urcite ukazalo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17576
2.2.21 20:03

Zkusila bych obyč papírkovy mamatest…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
2.2.21 20:04

Test je focený pár minut po počurání.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1235
2.2.21 20:05

Test mi přijde hodně rozmočen, udělala bych ještě jeden.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17576
2.2.21 20:05

@Veru1291 je foto po zaschnutí?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
2.2.21 20:08

Teď vypadá takto

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17576
2.2.21 20:10

@Veru1291 vidět jde pěkně…mě tady ty tyčinky dělaly často duchy, ale ne takto silné…zkus jestli bude sílit (možná fakt vzít ty obyč papírkove)..na digi je brzo…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
997
2.2.21 20:15
@Bobby píše:
@Veru1291 vidět jde pěkně…mě tady ty tyčinky dělaly často duchy, ale ne takto silné…zkus jestli bude sílit (možná fakt vzít ty obyč papírkove)..na digi je brzo…

Mne zase prijde, ze deset dni po vynechane ms by Clear Blue ukazal uz plusko 🤷🏼‍♀️ Nebo aspon mne ClearBlue ukazal 2-3 uz nekdy ctvrty den od vynechani…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
2.2.21 20:15

@Bobby děkuji. Já právě kvůli zdravotním problémům musím okamžitě po pozitivním testu, volat lékaři kvůli následujícímu postupu, ale zase nechci hned zbytečně plašit. V neděli vypadal test takto, dneska vypadal viz foto nahoře.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
442
2.2.21 20:28

Víte, kdy byla ovulace? Na 10 dní po MS je to příliš slabá čárka a ani mi nepřijde, že by od neděle nějak zesílila. Ale možná byla právě ovulace později. Zkuste zase za dva dny :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1520
2.2.21 21:00

Tyhle testy delaj duchy, zkus obyc papirkovej. Jinak si taky myslim, ze clearblue by uz ukazal

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17576
2.2.21 22:15
@janikema90 píše:
Mne zase prijde, ze deset dni po vynechane ms by Clear Blue ukazal uz plusko 🤷🏼‍♀️ Nebo aspon mne ClearBlue ukazal 2-3 uz nekdy ctvrty den od vynechani…

Jasne 10 dní po vynechání by měla být dalnice…bohužel tady píše, že nemá pravidelný cyklus a ovulace mohla být kdykoliv…proto mohla otěhotnět později..těžko říct uvidí se, co další test

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10.2.21 23:20

Antikoncepci jsem nebrala vůbec ale 22.1 jsem si dala první prášek ale brala jsem to jen 3 dny dnes je 10.února a s přítelem jsme spali dvakrát za noc pokaždé to bylo do mě..chci se zeptat jestli je možné ze jsem těhotná i přesto ze jsem brala jen 3 dny prasky Nebo ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat