Je tohle normální chování partnera?

Anonymní
12.11.19 16:09

Je tohle normální chování partnera?

Zdravím vespolek. Dnes mě odeslali kvůli špatným ozvám do nemocnice. Nejdřív mě chtěli na pozorování. Nakonec mi teda udělali vyšetření, utz a poslali mě domů s tím, že mimčo ráno asi spinkalo, ale teď je vše v pořádku a k hospitalizaci není důvod.
No jakmile mi natočili ráno špatně v ordinaci ty ozvy tak jsem psala příteli, že mě poslali do nemocnice na vyšetření a uvidí se zda si mě tam nechají nebo fakt jen spal a vše bude v pořádku, že se pak ozvu. Vyšetření a vše trvalo asi 2h a od něj mi nepřišla žádná otázka jak to jde, poslal mi nějaký blbý video auta s muzikou. No tak jsem mu pak napsala že je vše v pohodě a že jsem doma. Neodepsal. :nevim:
No mě to přijde docela hnusný od něj a nevím jestli mu něco říct nebo to překousnout. :nevim:
On je někde v Německu a asi řídí tak třeba proto i když vím, že teda s telefonem manipuluje normálně.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
12.11.19 16:13
@Anonymní píše:
Zdravím vespolek. Dnes mě odeslali kvůli špatným ozvám do nemocnice. Nejdřív mě chtěli na pozorování. Nakonec mi teda udělali vyšetření, utz a poslali mě domů s tím, že mimčo ráno asi spinkalo, ale teď je vše v pořádku a k hospitalizaci není důvod.
No jakmile mi natočili ráno špatně v ordinaci ty ozvy tak jsem psala příteli, že mě poslali do nemocnice na vyšetření a uvidí se zda si mě tam nechají nebo fakt jen spal a vše bude v pořádku, že se pak ozvu. Vyšetření a vše trvalo asi 2h a od něj mi nepřišla žádná otázka jak to jde, poslal mi nějaký blbý video auta s muzikou. No tak jsem mu pak napsala že je vše v pohodě a že jsem doma. Neodepsal. :nevim:
No mě to přijde docela hnusný od něj a nevím jestli mu něco říct nebo to překousnout. :nevim:
On je někde v Německu a asi řídí tak třeba proto i když vím, že teda s telefonem manipuluje normálně.

Má tě nejspíš v p… když se ani nestrachoval. Já bych panikarila hned. Mě když poslali do nemocnkce kvůli možnému potratu, přítel hned letěl z práce vyplašený

• Nahlásit
  • Citovat
342
12.11.19 16:13

Tak jste mu napsala, ze se pak ozvete :nevim:, ja bych vam na to asi teda odpovedela…napsala bych ok..jeste pokud bych ridila…budte rada, ze je miminko v poradku a muzete byt doma..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.11.19 16:14

Žijete spolu?

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
12.11.19 16:16

Ja bych vubec nepsala. Pokud bych nevedela, ze je partner doma. Jezdi jako prase a mihli by se mu něco stat. Zbytecne bych ho neplasila.

• Nahlásit
  • Citovat
9124
12.11.19 16:18
@Melodie91 píše:
Tak jste mu napsala, ze se pak ozvete :nevim:, ja bych vam na to asi teda odpovedela…napsala bych ok..jeste pokud bych ridila…budte rada, ze je miminko v poradku a muzete byt doma..

Ale ona mu už napsala, jak dopadla a on ani na to nereagoval…A to že je doma je fajn, ale není to důvod k tomu, aby jí byl fuk nezájem parnera.
Jsem s chlapem pomalu 25 let a když jdu na blbou prevenci na gyndu, tak napíše, že drží palce…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9124
12.11.19 16:20
@Anonymní píše:
Ja bych vubec nepsala. Pokud bych nevedela, ze je partner doma. Jezdi jako prase a mihli by se mu něco stat. Zbytecne bych ho neplasila.

Tak zase první vyšetření proběhlo ráno a teď jsou 4 hodiny odpoledne, tak to určitě mezitím měl nějakou zastávku, aby mohl napsat alespoň SMS

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.11.19 16:21

Jo žijeme spolu. Mám před termínem. No já mu řekla sice, že se ozvu, ale nějaký zájem jsem čekala. Docela jsem se bála, poprvé za celé těhotenství jsem byla v nemocnici. Jemu jsem to zavolala a v klidu mu to vysvětlila, ale o to víc mě zaráží že nenapíše aspoň, že je to dobře. Mě to přijde jako absolutní lhostejnost vůči mě i malému. Snad se pletu, ale to je nečekala.

• Nahlásit
  • Citovat
342
12.11.19 16:26
@Anonymní píše:
Jo žijeme spolu. Mám před termínem. No já mu řekla sice, že se ozvu, ale nějaký zájem jsem čekala. Docela jsem se bála, poprvé za celé těhotenství jsem byla v nemocnici. Jemu jsem to zavolala a v klidu mu to vysvětlila, ale o to víc mě zaráží že nenapíše aspoň, že je to dobře. Mě to přijde jako absolutní lhostejnost vůči mě i malému. Snad se pletu, ale to je nečekala.

Tak jste s nim mluvila? A jako znel, ze je mu to fuk? Tohle tezko soudit, kdyz nikdo nevi, jaky mate vztah… normalne si jinak pisete, nebo jen ted Vam neodepsal? Normalne se o vas zajima, jak se mate, jestli je Vam dobre? Zajimal ho ultrazvuk, pohlavi, vybava, chce byt u porodu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.11.19 16:31

No tak jsem mu volala, že jsem mu nechala smsku a řekl že ví, že nemá čas, že něco řeší telefonicky se šéfem, že zavolá potom a vypnul to. Ještě se vztekal že volám nevhod. Mě nasral* teda a to si nechci hrát na hysterku.

• Nahlásit
  • Citovat
1527
12.11.19 16:31

Mě by to naštvalo a určitě bych mu o tom řekla…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.11.19 16:33

@Melodie91 Ale ano. Vše zařídí, koupi, udělá. Byl na obou screeningach i k porodu chce když to vyjde i volno si zařídil kvůli mě. Ale přijde mi že větší zájem měl když to bylo čerstvé. Teď se teda předvedl.

• Nahlásit
  • Citovat
1001
12.11.19 16:34
@Anonymní píše:
No tak jsem mu volala, že jsem mu nechala smsku a řekl že ví, že nemá čas, že něco řeší telefonicky se šéfem, že zavolá potom a vypnul to. Ještě se vztekal že volám nevhod. Mě nasral* teda a to si nechci hrát na hysterku.

Tak ale řešit neco se šéfem je snad taky důležitý, ta práce vás asi pár let bude živit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.11.19 16:35

Taky by mě to hodně mrzelo.. Takže chápu.. :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
814
12.11.19 16:53

Můj partner je vyloženě antiSMSkový typ :) Jsem zvyklá, že pokud se opravdu něco děje (tzn. potřebuju znát odpověď třeba v praktických věcech hned) tak volám. Takže v našem případě bych o špatných ozvech buď neinformovala vůbec (abych ho neděsila dokud nevím, o co jde, stačí, že jsem vyděšená já) a nebo naopak rovnou volala. Když bych mu napsala jen sms, navíc s dovětkem, že se ozvu, nečekala bych, že se bude ptát jak to jde. Stejně tak bych po šťastném návratu domů rovnou volala, že je to OK. Sms je něco, na co prostě odpověď nečekám, nebo určitě ne nějak krátce po odeslání. ale já jsem tak „naučená“ přítel fakt smsky často neřeší a přehlíží, nemá na ně čas, nebo nemůže odepsat. Jinak nezájem by mě samozřejmě taky mrzel, ale hodně to záleží, jak to máte doma nastavené konkrétně vy. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama