Je tu anorekticka??

23.7.15 16:09

je tu anorekticka??

Ahoj je tu nějaká anorektička nebo popřípadě bývaláanorektička na pokec a vzájemnou pomoc??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Lana Lanová
23.7.15 16:28

@kajuska001 a nechceš napsat, jak si tu vzájemnou pomoc představuješ? právě u tohohle bývaj představy dost odlišný…

• Nahlásit
  • Citovat
23.7.15 18:17

@Lana Lanová podporit :( nemam se komu sverit

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.7.15 18:20

S nekym kdo to zazil..kdo chape jake to je :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19062
23.7.15 18:22

Já si tím prošla, ale jak podpořit nevím :( Ze zkušenosti musím říct, že jsem se k nějakému odhodlání s tím skoncovat a zase začít normálně žít, musela probojovat sama…cokoliv mi kdo řekl do té doby, než jsem se léčit chtěla, bylo úplně zbytečné…pak už mi pomáhali hlavně doktoři a terapeuti

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19062
23.7.15 18:24
@kajuska001 píše:
S nekym kdo to zazil..kdo chape jake to je :oops:

tak to chápu moc dobře. Zkus napsat něco konkrétního, co tě momentálně trápí, takhle je to takové neurčité ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.7.15 18:27

@alenka84 Nevím co mám dělat:( straním se přítelovi protože jsem už trošku uzavřená do sebe. Štve ho že furt mluvím o tom jak jsem tlustá a jak chci strašně zhubnout. Ignoruje mě a nedá se mu svěřit žádná starost poslední dobou..přemýšlím zda to má vůbec dál cenu ten vztah. Mám teď 63 kilo 165cm a tolik jsem měla než jsem začla.(před 2 lety)..Začlo to starostma a viděla jsem že hubnu a už jsem nejedla sama od sebe s tím že budu ještě štíhlejší a pak to stopnu.Ale nešlo to. Teď se to vrací a já chci strašně zhubnout ale nejde nejíst vždy si musím něco dát :( mám výčitky..Hledám jak přestat jíst a mít vůli jako předtím. Předtím jsem přestala s anorexii sama. Skončila jsem u 47 kilo díky lásce (s ním jem do teď). mám to zpět protože jsem nebyla na léčení?? jsme strašně zoufalá. K psycho­logovi nemám odvahu..s cizíma o mojich problémech se z do očí mluví blbě

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.7.15 18:29

Pocit ze budu nekym lepsim kdyz zhubnu :/ mam strasne vycitky ze jsem jedla

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Attila8
23.7.15 18:30

@kajuska001 ahoj trpím trochu jiným problémem ale je to taky porucha příjmu potravy, já si zase několikrát za týden koupím haldy jídla, hlavně zákusky a jím dokud se mi nechce zvracet, jsem z toho na nervy, protože tím strašně tloustnu, je mi zle a bolí mě žaludek. Vůbec nevím jak si pomoct :roll:

• Citovat
  • Upravit
19062
23.7.15 18:31

@kajuska001 odvahu na psychologa (nebo ještě lépe psychiatra) seber. Pokud do toho člověk zabředne, sám se z toho nevyhrabe…já skončila dvouměsíční hospitalizací. Už je to hodně let zpátky, ale takový nestandardní vztah k jídlu mám dodnes, i když nehubnu nebo něco, ale nejsem schopná se moc v jídle kontrolovat, mám tendence k přejídání (trpěla jsem i bulimií), k výčitkám z jídla, ale nijak to neřeším, nesnažím se to nijak kompenzovat. Naštěstí mám fakt dobrý metabolismus, takže nejsem jak koule, i když teď s třicítkou na krku to jde taky pomalu nahoru (ale nevadí mi to tolik jako dřív) :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.7.15 18:33

@alenka84 me to prave strasne uzira :/ jsem tlusta :/ mam velke stehna a boky.. 165 cm a vaha 63 kilo :/ @Attila8 taky jsem uz parkrat tohle mela :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19062
23.7.15 18:33
@kajuska001 píše:
Pocit ze budu nekym lepsim kdyz zhubnu :/ mam strasne vycitky ze jsem jedla

Tak to ti můžu zaručit, že nebudeš :) Ale to víš určitě sama…ale chápu tě, vím jaké ty pocity jsou. Já měla ze sebe dobrý pocit, že se dokážu krásně kontrolovat, když sním za den jogurt a jablko. No, dneska vím, že to je jinak, posunuly se mi v životě priority…a i když tak občas nějaká pnutí jsou, rozum vítězí :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19062
23.7.15 18:35
@kajuska001 píše:
@alenka84 me to prave strasne uzira :/ jsem tlusta :/ mam velke stehna a boky.. 165 cm a vaha 63 kilo :/ @Attila8 taky jsem uz parkrat tohle mela :(

Jenže tlustá si budeš připadat úplně stejně, i když budeš mít o 20 kg míň. V tom je právě MA zákeřná. Budeš chtít furt hubnout víc a víc…neexistuje bod, kdy budeš spokojená

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19062
23.7.15 18:37

Jinak k tvé původní zprávě - buď ráda, že ti nejde nejíst, to je cesta do pekel :mrgreen: Hubnout jde i zdravě

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.7.15 18:39

@alenka84 jenze ja na sport vubec nejsem:(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie