Je tu ještě šance, i když jsem už byla na krvi?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Pamy
Nováček 7 příspěvků 27.09.14 14:49
Je tu ještě šance?

Ahoj holky. O mimčo se zatím nesnažíme. Ale minulý víkend nám praskl kondom. To bylo cca týden před menstruací, tudíž možnost, že bych v té době měla ovulaci je velmi malá. Ale já mám MS vždy nepravidelnou. No a já jí nedostala, navíc na sobě pozoruji nějaké příznaky. 12. den po styku jsem byla na krvi a hcg menší než 1,2. Takže výsledek negativní. Nechala jsem si ještě před tím píchnout agolutin, ale zatím stále nic. Myslíte, že je tu ještě možnost, nebo už se nemusím bát? :think:

Reakce:
martina.se
Hvězda diskuse 56918 příspěvků 27.09.14 14:54

@Pamy šance je vždy.. dojdi znovu na krev..

JayLee
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.09.14 14:56
@Pamy píše:
Ahoj holky. O mimčo se zatím nesnažíme. Ale minulý víkend nám praskl kondom. To bylo cca týden před menstruací, tudíž možnost, že bych v té době měla ovulaci je velmi malá. Ale já mám MS vždy nepravidelnou. No a já jí nedostala, navíc na sobě pozoruji nějaké příznaky. 12. den po styku jsem byla na krvi a hcg menší než 1,2. Takže výsledek negativní. Nechala jsem si ještě před tím píchnout agolutin, ale zatím stále nic. Myslíte, že je tu ještě možnost, nebo už se nemusím bát? :think:

a zkousela jsi dneska testit testem třebas? :think: :nevim: sance je tu vždycky ja bych taky zopakovala naber krve a videla bys :think:

Pamy
Nováček 7 příspěvků 27.09.14 14:58

Nezkoušela, právě ve čtvrtek (ten 12.den po styku) jsem byla na té krvi a nic. Takže čekám, jestli agolutin zabere, a pokud třeba ještě v pondělí nic, tak v úterý vyzkouším ten testík.

martina.se
Hvězda diskuse 56918 příspěvků 27.09.14 14:58
@Pamy píše:
Nezkoušela, právě ve čtvrtek (ten 12.den po styku) jsem byla na té krvi a nic. Takže čekám, jestli agolutin zabere, a pokud třeba ještě v pondělí nic, tak v úterý vyzkouším ten testík.

ono může trvat i 14 dní, než to zabere :think:

Pamy
Nováček 7 příspěvků 27.09.14 15:00

O to jde no.. :nevim: jsem si právě říkala, že si zajdu na tu krev, abych měla o víkendu už klid a nemusela stresovat, jenže MS stále nikde (většinou mi po injekci dorazí hned), a ten výsledek nebyl nulovej že… ikdyž skoro ano..Jako nezlobila bych se, kdybych byla těhu, ale určitě by se našla i vhodnější doba pro založení rodiny.

martina.se
Hvězda diskuse 56918 příspěvků 27.09.14 15:02

@Pamy tenhle výsledek se bere jako negativní :think:

Pamy
Nováček 7 příspěvků 27.09.14 15:03

To vím, proto si říkám, že určitě těhu nejsem..ale pořád tam není ta jistota..to testování bylo asi celkem brzo a MS nikde..

PetraJ
Kelišová 6865 příspěvků 27.09.14 20:17

@Pamy - nechci tě strašit, ale já jsem měla negativní výsledky krve ještě ve čtvrtým týdnu. Jelikož jsem si myslela, že ty krevní testy jsou stoprocentní, další těhotenský testy jsem si už nedělala. A za dva měsíce jsem čuměla, když mi doktor oznámil, že jsem ve 12. týdnu. :lol: Já teda ale žádný jiný příznaky kromě tý chybějící menstruace neměla.

Pamy
Nováček 7 příspěvků 27.09.14 22:38

Jejda :D ty jsi teda pripad. Pravda, moc si me neuklidnila. A jak vis, ze jsi byla ve 4 tydnu? Ja totiz mela posledni ms ke konci srpna…coz je uz dlouho, ale otehotnet jsem mohla jedine ted pred temi 14 dny..coz je ale zas minimalni pravdepodobnost plodnych dnu.

PetraJ
Kelišová 6865 příspěvků 28.09.14 08:56
@Pamy píše:
Jejda :D ty jsi teda pripad. Pravda, moc si me neuklidnila. A jak vis, ze jsi byla ve 4 tydnu? Ja totiz mela posledni ms ke konci srpna…coz je uz dlouho, ale otehotnet jsem mohla jedine ted pred temi 14 dny..coz je ale zas minimalni pravdepodobnost plodnych dnu.

Na kontrolu k doktorovi jsem šla za osm týdnů a podle ultrazvuku jsem byla ve dvanáctým.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Zadaná Anna Polívková přistižena s jiným! Herečka u něj strávila noc

Herečka Anna Polívková (40) přišla na České Lvi za dámu, ale odcházela skoro... číst dále >

Fotogalerie z červeného koberce: Udílení cen Český lev z pražského Rudolfina

Dnes se v pražském Rudolfinu sejde herecká elita, abychom zjistili, kdo v... číst dále >