Je tu prosím hematolog?

Anonymní
12.7.21 13:05

Je tu prosím hematolog?

Ahoj, může mi někdo prosím poradit? Jsem šílená strachy co to může být, neboť v rodině máme rakovinu u více členů…může mě někdo říct co by mohl znamenat tahle vychýlena trojkombinace v diferenciálu? Ty bazofily píšou všude, že zvýšení rovna se leukémie. Mám dva měsíce po porodu a měsíc po očkování na Covid. Nechala jsem si vzít krev jako samoplatce k Mudr se chystam zítra. Mockrat děkuji.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
53
12.7.21 13:34

Klid, prosimte, vsak ty bazofily jsou jen kousicek nas normou. a absolutni pocty jsou v normalu. malignita vypada jinak. bud v klidu, zitra se dozvis, ze se drama nakona.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.7.21 13:36

Nepracuju jako hematolog, ale mám z hematologie státnice.

Neplaš hned…tohle nejsou nijak výrazně zhoršené hodnoty.
Zvýšené lymfocyty i bazofily mohou být klidně i po zánětu, což by klidně mohlo mít spojitost s tím očkováním. Objevují se i u alergických reakcích. Porod je také obrovská zátěž pro organismus.

Počkej v klidu na vyšetření od svého lékaře. Pravděpodobně to nic nebude, ale tady tě nikdo víc asi neřekne, když máš jen výsledky z krevního dif.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
12.7.21 14:58
@lucky one píše:
Klid, prosimte, vsak ty bazofily jsou jen kousicek nas normou. a absolutni pocty jsou v normalu. malignita vypada jinak. bud v klidu, zitra se dozvis, ze se drama nakona.

Dekuju za odpověď…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
12.7.21 15:00
@Anonymní píše:
Nepracuju jako hematolog, ale mám z hematologie státnice.

Neplaš hned…tohle nejsou nijak výrazně zhoršené hodnoty.
Zvýšené lymfocyty i bazofily mohou být klidně i po zánětu, což by klidně mohlo mít spojitost s tím očkováním. Objevují se i u alergických reakcích. Porod je také obrovská zátěž pro organismus.

Počkej v klidu na vyšetření od svého lékaře. Pravděpodobně to nic nebude, ale tady tě nikdo víc asi neřekne, když máš jen výsledky z krevního dif.

Děkuju za odpověď… právě ve středu mě čeká druhá část vakcíny, tak nevím jestli tady s tím co tam v té krvi mám, tam mám jít…

• Citovat
  • Nahlásit
69995
12.7.21 17:09

Normální krevní obraz. jsem hematolog

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.7.21 18:48
@Lama Lama píše:
Normální krevní obraz. jsem hematolog

Dekuju ti za odpověď.. nechtěla sem působit hystericky, ale popravdě už hystericka jsem, neboť mám zodpovědnost za děti a mám u blízkých dvě AML.Od té doby jsem doslova už šílená z tohoto onemocnění… proč sem šla na krev byl důvod další vakcíny co mě čeká jak už sem zmínila, ale hlavni důvod byl ten, že se od porodu v noci potím, a mám návaly horka přes den, ze začátku dost silně teď už mnohem méně… přičítala jsem to hormonům, ale nekojim, a gyndarka mě řekla že si mám zajít na krev, že z hormonů to už nebude..tak sem udělala, hormony jsem si dělala v tomhle krevním vyšetření taky a jsou v normě… Proto mě to jaksi rozhodilo a říkám si jestli na tu vakcínu jít a neodložit ju… ještě si říkám jestli to nemůže tak rozhodit psychika.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat