Je zde druhá čárka?

Anonymní
8.2.21 11:51

Je zde druhá carka?

Ahoj maminky, chtěla bych se zeptat, zda také vidíte sice slabou, ale malou čárku?
Už se cítím jak magor..
Příspěvek anonymně kvůli známým.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1825
8.2.21 11:55

Vidím tam slabou carecku udělej test za dva dny a uvidíš zda bude silit🙂hodně štěstí :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2042
8.2.21 11:56

Já nevidím nic :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
269
8.2.21 11:57

Nevidím tam nic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Dinocco
8.2.21 11:58

Kdy jsi testovala? Pokud před MS, tak počkej aspoň do dne předpokládaného příchodu.
Pokud už je to testováno v nějakém dnu zpoždění, tak je docela dost slabá a test opakuj za pár dní.

Jinak mně osobně přijde, že tam žádná druhá čárka prostě není. :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
1825
8.2.21 11:58

@PeBa12 😁 😁Já tam slabou vidím ale opravdu slabou ale musíš si nakloní telefon jinak to vidět nejde 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2042
8.2.21 12:00
@Misasisi píše:
@PeBa12 😁 😁Já tam slabou vidím ale opravdu slabou ale musíš si nakloní telefon jinak to vidět nejde 🙂

Pokud tam má něco být tak kvůli tomu nepotřebuju naklánět telefon nebo dávat 100× přiblížení. Test je prostě negativní

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.2.21 12:01

@Dinocco je to jeste 6dni pred, nedalo mi to, snažíme se o druhé mimi, tak jsem nedočkavě. Zkusím za 2dny 10den od ovu, ještě je brzy, já vim😅

• Citovat
  • Nahlásit
6546
8.2.21 12:01

Negativní a ani velký monitor to nezmění.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6546
8.2.21 12:03
@Anonymní píše:
@Dinocco je to jeste 6dni pred, nedalo mi to, snažíme se o druhé mimi, tak jsem nedočkavě. Zkusím za 2dny 10den od ovu, ještě je brzy, já vim😅

No, tak to byl nesmysl tak brzy testovat. To by teprve byla nidace, takže hCG zachytit žádný test ještě nemůže.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Dinocco
8.2.21 12:05
@Anonymní píše:

Počkej do zpoždění. Lovení duchů nikam nevede. Není lepší si prostě po zpoždění MS říct - buď a nebo, a vidět to jasně? Tento je jasně negativní, pak budeš lovit ducha a dostaneš MS. Takhle většinou začínají problémy s početím a psychickou nepohodou u žen. ;)

• Citovat
  • Nahlásit
1877
8.2.21 12:10
@Anonymní píše:

Jeeee, 6 dní předem testovat, proč? :zed: Proč si to děláte ženský tohle, že se akorát nervujete a šálíte samy sebe, že jsou někde nějaké slabé čárky? :think: testuj fakt až s vynechanou MS. Tohle je na úrovni věštění z kávové sedliny. :roll: držím palce ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2042
8.2.21 12:12
@Anonymní píše:

6 dní před MS? A ptáš se na ducha… No koment :zed:

Nejvíc mě pobavilo, že někdo je schopný ti toho ducha potvrdit :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1877
8.2.21 12:14
@PeBa12 píše:
6 dní před MS? A ptáš se na ducha… No koment :zed:Nejvíc mě pobavilo, že někdo je schopný ti toho ducha potvrdit :mrgreen:

To jsou kolektivní halucinace. To je skoro v každé diskuzi nad negativním testem, že se najde někdo, kdo napíše, že tam „asi taky něco vidí“ :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2172
8.2.21 12:15
@PeBa12 píše:
6 dní před MS? A ptáš se na ducha… No koment :zed:Nejvíc mě pobavilo, že někdo je schopný ti toho ducha potvrdit :mrgreen:

To mě vždycky rozseka, jak někdo potvrzuje ducha, protože stokrát naklonil mobil.

Prostě je test negativní. Hotovo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat