Mužů být těhotná když jsme měli chráněny pohlavní styk den po MS?

Anonymní
8.2.21 05:55

Potrebuju poradit zda jsem nebo ne

Dobrý den, chci se zeptat mužů být těhotná když jsme měli chráněny pohlavní styk hned den po MS? Přítel přes tím udelanim se ho vytáhl a udelal se radši mimo. Když jsme se dívali jestli není praskli tak asi nebyl, jen na něm něco bylo ale mysleli jsme si ze to byl třeba hlen nebo tak. Ovulaci jsem měla 10dni potom. Chodím poslední dobou často na zachod na malou. Někdy se mi udělá špatně, včera když jsem jedla oběd udělalo se mi špatně. Bojím se ze jsem opravdu v tom. Tehotensky test jsem si dělala ale nevím jestli to nebylo moc brzo. Dělala jsem si ho 10 dni po styku.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
98
8.2.21 06:13

Pokud si mela chraneny styk tak se zamer na slovo chraneny. Ne nejsi tehotna…
Kolik ti je ze se takhle ptas???

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6408
8.2.21 06:54

Těhotná nejsi. Pokud z toho máš takový stres tak si pořiďte ke kondomu ještě jinou formu antikoncepce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1716
8.2.21 07:31

To je snad vtip ne? Priroda je mocna carodejka, ale zas tak mocna ne…prosim te a az dostanes mensteuaci, tak to je dalsi dukaz, ze nejsi tehotna ju?!…doporucuju jeste pridat ke kondomu antikoncepci, nebo spermicidni gel, nebo neco, kdyztak se sver mamce, ona ti poradi… jo a neni tohle diskuze taky od tebe? https://www.emimino.cz/…dite-417244/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1376
8.2.21 08:11

Chraneny styk = nejsi tehotna. Dotaz jak bic

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.2.21 08:23

@KSŠO je mi 16 ale jde o to, ze se opravdu bojím ze byl praskli nebo tak.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
8.2.21 08:24

@Melodie91 Nn není

• Citovat
  • Nahlásit
15226
8.2.21 08:26
@Anonymní píše:
@KSŠO je mi 16 ale jde o to, ze se opravdu bojím ze byl praskli nebo tak.

Očividně na sex nejsi zralá, tak nekukej a raději se věnuj češtině

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15462
8.2.21 08:31

Co blázníš? Používáte kondom, nedělá se dovnitř a ještě jedete metodu neplodných dní. To bys musela být panenka Marie, abys byla těhotná :mrgreen: Chápu, že se bojíš, jsi mlaďounká, ale dvě metody ochrany bohatě stačí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.2.21 08:42

@unuděná jasne dekuju. Jen jsem si chtěla být jista☺️Jste opravdu hodna

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
8.2.21 08:43

@lachtanice86 pardon ale jen jsem se zeptala na nějakou otázku, protože se bojím. A vy me tu budete ještě říkat tohle?

• Citovat
  • Nahlásit
1111
8.2.21 08:47

Holka, pořádně si prostuduj jak funguje ženský reprodukční systém.
Pokud jsi skutečně měla ovulaci 10 dní po sexu, tak pokud už se do tebe nějaká zbloudilá spermie dostala i přes neprasklý kondom, tak už dávno umřela. Ony vydrží vevnitř tak 5 dní - a to MAXIMÁLNĚ, když jsou úplně ty nejlepší podmínky. Otázka je, jestli opravdu víš, kdy ti probíhá ovulace a nebo je to odhad.
Za druhé, píšeš že sis dělala těhotenský test 10 dní po sexu - tedy v době ovulace. To opravdu nevyjde pozitivní ani kdyby už si nakrásně otěhotnět chtěla.
Pravděpodobně máš PMS, nebo je to stresem.
Opravdu bych doporučila přestat souložit dokud nenastuduješ, jak to všechno funguje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.2.21 08:51

@LilyJane prostudovánè to mám. Jen jsem nevěděla kdy si dělat tehotensky test. A na internetu jsem někde našla 10-14 dni po styku někde 10-14 dni po ovulaci. Spis bych řekla ten stres. Ale i tak dekuju za par informaci. A soulozit už ani teď nechci kvůli stresu.

• Citovat
  • Nahlásit
4365
8.2.21 08:52
@Anonymní píše:
Dobrý den, chci se zeptat mužů být těhotná když jsme měli chráněny pohlavní styk hned den po MS? Přítel přes tím udelanim se ho vytáhl a udelal se radši mimo. Když jsme se dívali jestli není praskli tak asi nebyl, jen na něm něco bylo ale mysleli jsme si ze to byl třeba hlen nebo tak. Ovulaci jsem měla 10dni potom. Chodím poslední dobou často na zachod na malou. Někdy se mi udělá špatně, včera když jsem jedla oběd udělalo se mi špatně. Bojím se ze jsem opravdu v tom. Tehotensky test jsem si dělala ale nevím jestli to nebylo moc brzo. Dělala jsem si ho 10 dni po styku.

Být či nebýt tot otázka :mrgreen: :mrgreen:..prima název diskuze

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15462
8.2.21 09:05
@Anonymní píše:
@LilyJane prostudovánè to mám. Jen jsem nevěděla kdy si dělat tehotensky test. A na internetu jsem někde našla 10-14 dni po styku někde 10-14 dni po ovulaci. Spis bych řekla ten stres. Ale i tak dekuju za par informaci. A soulozit už ani teď nechci kvůli stresu.

Kdybys to měla nastudované, tak víš, že těhotenský test se má dělat ode dne vynechané MS, což odpovídá zhruba 14ti dnům po ovulaci :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat