Jeanine - help.

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
557
24.11.21 20:39

Jeanine - help.

Ahoj, pokusím se napsat stručně, beru Jeanine po Diane 35 - kvůli pleti, někdy lituju, že jsem s tím začla, nepohodly jsme se s dotkorkou, trpím panickou poruchou a gorafobií atd atd. a jednou mě tam vezla kamarádka a ony odešly schválně dřív, prostě během korony se vztahy rozhádaly, psala mi jí pak chvíli v centru léčby bolesti, ale a moje původní jí chtěla měnit, proto možná nechtěla řešit moje problémy - bojím se vysazení, pokud jí ale někde neseženu do pátku, nevím co se stane.
Doktorka z Centra bolesti ted neodpovídá, s nažila s emi ajít novou, empatickou, tak nějak tedy, a le když volám, sestra řekne že nemůže atd. Mno někdy bych jí ráda hodila hodně daleko, ale od dob braní antidepresiv se mi hodně změnili hormony, akné skoro žádné (byla jsem roky šikanována, spolužáci hráli hru, že se mě štítí atd.). Díky tomu přišla anorexie atd.
každopádně nevím co dělat, tzv dark net mco neznám, hledám i na černo, a le pochybuju o tom.
Nikdy jsem se necítila dobře ve svém těle a po vysazení vím, jak to chodí, nemám čas 5 let někde běhat a řešit jen toto, život je krátký, prakticky nikam nechodím, nejsou síly + korona mě dost „sundala“.

Hodně holek dopadlo se silným akné, když pominu vzhled, tak skončily na antibiotikách nebo dokonce na kortikoidech, mastnější vlasy, pocení, celulitidu atd už mám ted.
Od jsité doby mám divné stavy, kdy nefunguju a ležím a upadám rádoby do omdlení, to je před, pak je pár dní, když zhoršují panické ataky a sebevražedné myšlenky a jsem jak chodící hormon - záleží, co se ještě děje v životě, mám návaly tepla pak chladu, hnus, už je to x let, horší už nechci nic.

Kdyby někdo věděl jak sehnat, napište pls zprávu, popřípadě při vysazení nějaké lepší rady. Vím, že to holkám trvalo 5 let a třeba ani pak to ok není :-(
Všem děkuji :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat