Reklama

Jedná se o těhotenství?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Rafík
Kecalka 484 příspěvků 27.03.09 10:00
Jedná se o těhotenství????

Ahoj, jsem tu nová a tak vás prosím o radu. Už 5 měsíců se snažíme s přítelem o mimi. Měřím bazální teplotu, ale jsem z toho zmatená. Normální teplotu mívám dost nízkou - tak 36,1. Bazální teplotu před ovulací 36,2. Teď mám 7 dní po ovulaci teplotu stále 36,7. Během dne se moje teplota v pochvě stále drží na 37,5. Maslíte, že to tentokrát vyšlo? Do mentruace mi zbývá 6 dní. Vím, že to není nic průkaznýho, jen by mě zajímal váš názor. Díky za odpovědi.

Reklama

Reakce:

zaneth
Ukecaná baba ;) 1752 příspěvků 27.03.09 10:38

Možný je všechno, hlavně klid, počkej týden, udělej si test a uvidíš. :D

Anonymni 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.03.09 13:13

Teplota po ovulaci by se měla držet vyšší až do MS, takže ji můžeš mít vysokou i když se povedlo i když ne. Někde se uvádí, že 7.až 10.den po oplodnění (tj když se zadaří) může teplota ještě stoupnout. A taky že pokud se vyšší teplota drží víc jak 17 dní po ovulaci, tak to pravděpodobně znamená těhu. Tak držím palce, ale myslím že je ještě brzy dělat závěry z BT. Ovu testy mohou potvrdit těhu nejdřív 10 dní po ovulaci.

HankaB
Ukecaná baba ;) 1009 příspěvků 28.03.09 20:36

Ahoj Rafíku,
jak psal už anonym - zatím není nic jasné. Teplota stoupne okolo ovulace a pak se drží nahoře až do očekávané MS/těhu (výjimečně na 2 den klesne, když se mimi zahnizďuje, ale to je jen u někoho). Když se budeš měřit denně a pak ti zhruba okolo MS klesne zase na tvoji klasickou teplotu, tak těhu nejsi a čekej, že to ten den či další dostaneš. Pokud i v době očekávané MS neklesne, kup si testík :D , vypadá to slibně. Držím palce, aby neklesala :lol:

HankaB
Ukecaná baba ;) 1009 příspěvků 28.03.09 20:37

… překlepla jsem se … …vyjímečně na 1 den klesne … :roll:

lucialinka
Ukecaná baba ;) 1520 příspěvků 28.03.09 21:23

AHOJYK HOLKY COPAK ŘÍKÁTE NA MŮJ GRAFÍK UŽ JSEM NERVOZNÍ HM??DÍKY http://www.wunschkinder.net/…540/nummer=4

BettyB.
Echt Kelišová 9047 příspěvků 29.03.09 14:00

Luci ještě vydrž, já jsem třeba mívala teplotu kolem 37 a když vylezla na 37,4 a (nastydlá jsem nebyla)…byla jsem si jistá! Držím pěstičky!

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.10.10 17:31
Těhotenství?

Ahoj Holky, prosila bych o radu, zda má některá podobnou zkušenost.
Mám teď asi 4 dny zpozděnou MS, ale test jsem si prozatím nedělala. Především proto, že na sobě nepociťuji žádné příznaky těhu a navíc jsem teď dost nachlazená tak, že častěji chodím na záchod, rýma apod.
Vím, že mi určitě poradíte ať si udělám test, ale mám strach ze zklamání. To zpoždění přičítám spíše tomu nachlazení, je to možné?
Prosím o Vaše názory a zkušenosti, moc moc děkuji!
Omlouvám se za anonymitu, ale je to z osobních důvodu.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.02.18 17:41
Muze se jednat se o tehotenstvi?

Ahoj holky,

Mam takovy blby dotaz mela jsem s pritelem 1× nechraneny sex, ale neudelal se do me, ale postrikal mi ji a ja mam uz 14 dni zpozdeni zatim 2 tt a oba negativni k doktorovi mam jit pristi pondeli, ale ta nejistota co se deje je hrozna. Nejdriv jsem si myslela, ze je to blbost, ale ted uz nevim ???? Dekuji za pochopeni

lachtanice86
Kelišová 6058 příspěvků 28.02.18 17:55
@Anonymní píše:
Ahoj holky,Mam takovy blby dotaz mela jsem s pritelem 1× nechraneny sex, ale neudelal se do me, ale postrikal mi ji a ja mam uz 14 dni zpozdeni zatim 2 tt a oba negativni k doktorovi mam jit pristi pondeli, ale ta nejistota co se deje je hrozna. Nejdriv jsem si myslela, ze je to blbost, ale ted uz nevim ???? Dekuji za pochopeni

Stres, třeba nebo těhotenství. Kdo ví. Sex byl, možnost je

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 2209 příspěvků 28.02.18 18:03
@Anonymní píše:
Ahoj holky,Mam takovy blby dotaz mela jsem s pritelem 1× nechraneny sex, ale neudelal se do me, ale postrikal mi ji a ja mam uz 14 dni zpozdeni zatim 2 tt a oba negativni k doktorovi mam jit pristi pondeli, ale ta nejistota co se deje je hrozna. Nejdriv jsem si myslela, ze je to blbost, ale ted uz nevim ???? Dekuji za pochopeni

Pri nechranenem sexu je vzdy moznost byt tehotna…zpozdeni muze byt diky stresu, tehotenstvi, cyste…tezko rict…pri takovem zpozdeni bych sla k dr driv, popripade si pro uklidneni muzes dojit na odber krve ;)

Mašličkaa
Kecalka 256 příspěvků 28.02.18 18:11
@Anonymní píše:

Zpoždění můžeš mít ze stresu z čehokoli, nebo můžeš mít pcos já ho měla. a měla zpoždění i 3-4 týdny. cca před dvěma lety. časem se mi srovnalo tělo a dnes mívám zpoždění max 7-14 dní ale dokonce už i ovuluji. jestli máš testy negativní nemusíš být těhotná, na tu kontrolu ale jdi k doktorovi at ti řekne co se s tvIm tělem děje.. HODNĚ ŠTĚSTÍ :hug:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.03.18 15:10
Jsem Těhotná?

Poraďte mi ženy :nevim:

saphire
Kelišová 6545 příspěvků 06.03.18 22:04
@Anonymní píše:
Poraďte mi ženy :nevim:

Zcela jednoznacne podle testu :mrgreen:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Socha Špinarové vznikla bez výběrového řízení. Proč její autor tvrdí opak?

Slavnostní odhalení bronzové sochy Věry Špinarové vyvolalo pořádný rozruch, a... číst dále >

Britové mají nový idol. Proč Harry s Meghan nahradili Williama a Kate?

Od svatby prince Harryho a Meghan Markle neřeší Britové nic jiného než tuhle... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >