Jeho děti a já

Anonymní
23.9.20 16:40

Jeho děti a já

Ahoj maminky. Ráda bych si od vás pocetla názory a rady. Mám roční vztah s přítelem, který má z předchozího vztahu 2 malé děti. Děti si bereme poměrně často, několikrát v týdnu a střídavě o víkendu. Děti jsem si od začátku zamilovala a i oni neměli problém se mnou a mají mě moc rádi :srdce:. Problém je však v tom co po mě vyžaduje partner, přijde mi, že chce abych fungovala jako jejich máma, abych když máme i sebe děti zapomněla defakto na sebe a svoje trable se slovy,, máš tu dvě děti tak se vzpamatuje a věnuje se jim,,. Děti mě oslovují jménem nebo této, jak to zrovna vyjde. Samozřejmě se starám, vařím, peru atd. Ale připadám si hodně zahnana do kouta. Přítel mi hodně vyčítá že je s dětmi často sám, nebo že nedokáži potlačit své problémy a věnovat se jim, že kdyby to byly moje děti tak bych se takhle nikdy nechovala. Jak to máte vy? Vůbec nevím jak s tímto nalozit

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
18832
23.9.20 16:50

Nojo mas chlapa s detma a ma pravdu, kdyby to byly tvoje deti, tak taky musis fungovat. Tohle jste si meli vyjasnit na zacatku vztahu co od toho kdo ocekava, jestli chcete byt jako rodina nebo ve chvili kdy prijdou deti budr on tata a ty se zdejchnes :nevim: kdyz budete mit svoje dite, tak taky budes muset pristupovat ke vsem stejne. Nadruhou stranu ja bych to brala pozitivně, kdyz mas kolem sebe deti a musis se jim venovat, tak nezbývá prostor na nejake mysleni na trable, uzirani se atd.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3572
23.9.20 16:54

A jak si představuje, že se jim budeš věnovat? Co konkrétně vidí jako problém??

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
774
23.9.20 16:55

Tvoje dėti to nejsou, takže starat se, ale odsud posud.Asi bych připomnėla otci, kdo je jejich biologický rodič, nabídla bych pomoc, ale více bych nechala na otci. A další věc-vlastní děti ještě nemáš, tak to srovnání, že by ses starala taky více, ať si laskavě nechá Tvůj přítel od cesty. Až budeš mít vlastní děti, je jasné, že se budeš starat, jak nejvíc budeš moct, ale teď jsi svobodná a bezdětná, závazky má přítel.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23.9.20 16:59

Nejsi jejich matka a primárně by se měl starat přítel. A na základě xy diskusí zde ti rovnou radím, najdi si bezdětného.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
767
23.9.20 17:02

Ale ty jim nemáš suplovat matku, i když to tak tvůj partner zjevně vidí. I kdybys byla jejich matka, je normální, že se musíš věnovat i sobě, i když se samozřejmě očekává, že budeš nápomocná s péčí o jeho děti. Tvůj partner by si měl uvědomit, že když má děti u sebe, je to v první řadě on, kdo se má o ně postarat, a ne automaticky čekat, že všechno kolem nich zaobstaras ty. Ty si klidně můžeš zajít na kafe s kamarádkami, nebo někam vypadnout bez nich. A je jasné, že když to tvoje děti nejsou, tím spíš nemáš potřebu být s nima nonstop. Na druhou stranu takhle nějak to může vypadat, až budete mít vlastní děti. Pokud ti už teď nechce dopřát čas pro sebe, těžko se to později změní. Uvidíš časem, třeba ti to přestane vyhovovat úplně a najdeš si partnera bez dětí, nebo si to nějak nastavíte a bude to fungovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4690
23.9.20 17:02

To si Tě snad platí jako chůvu nebo co? Až budeš mít svoje děti, tak se postaráš, ale proč o cizí?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
383
23.9.20 17:03
@Anonymní píše:
Ahoj maminky. Ráda bych si od vás pocetla názory a rady. Mám roční vztah s přítelem, který má z předchozího vztahu 2 malé děti. Děti si bereme poměrně často, několikrát v týdnu a střídavě o víkendu. Děti jsem si od začátku zamilovala a i oni neměli problém se mnou a mají mě moc rádi :srdce:. Problém je však v tom co po mě vyžaduje partner, přijde mi, že chce abych fungovala jako jejich máma, abych když máme i sebe děti zapomněla defakto na sebe a svoje trable se slovy,, máš tu dvě děti tak se vzpamatuje a věnuje se jim,,. Děti mě oslovují jménem nebo této, jak to zrovna vyjde. Samozřejmě se starám, vařím, peru atd. Ale připadám si hodně zahnana do kouta. Přítel mi hodně vyčítá že je s dětmi často sám, nebo že nedokáži potlačit své problémy a věnovat se jim, že kdyby to byly moje děti tak bych se takhle nikdy nechovala. Jak to máte vy? Vůbec nevím jak s tímto nalozit

Nejsem maminka, tudiz ne dotazan, ale jsem otec dospele dcery a pokud by moje dcera byla ve tve situaci, tak bych ji poradil, at svuj vztah k jejimu priteli prehodnoti.
prinejmensim, at se nad celou situaci zamysli, protoze tvuj pritel si ve tvem pripade, jak ho popisujes, plete chuvu s pritelkyni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4594
23.9.20 17:04
@Anonymní píše:

A co by jsi chtěla ty a jak si soužití s tím chlapem a jeho dětmi představuješ ty?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
383
23.9.20 17:05
@Bellatrix Lestrange píše:
Nejsi jejich matka a primárně by se měl starat přítel. A na základě xy diskusí zde ti rovnou radím, najdi si bezdětného.

To bych ti ve tve situaci poradil taky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6816
23.9.20 17:11

Asi zacinam chapat, proc ma za sebou rozpadly vztah.

Dela si z tebe chuvu, manipuluje te do urcite role a vzbuzuje v tobe pocity viny. Dobre ti blika majak, bud opatrna. Poradne bych ho dpalkovala, kdyby si tohle dovolil ke mne.

Muzu se zeptat kolik je jemu a kolik tobe?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24429
23.9.20 17:15

Nevýhoda toho, když si nejdeš chlapa s dětmi. Najdi si bezdětnýho a budeš mít klid. Myslím, že na sebe a svoje zájmy máš dost času i mimo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
115
23.9.20 17:18

V životě bych si chlapa s dítětem nepřipustila k tělu. A pokud ano tak by musel opravdu stát za to a s dítětem bych si prosadila minimální styk.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9739
23.9.20 17:37

No co, může být rád, že uvaříš a vypereš, taky by to mohl dělat sám, připomenˇmu, že rodič je on, tak ať se podle toho chová a výčitky si strčí za klobouk.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51950
23.9.20 17:58

A co dělá on když je má u sebe? On se má o ně starat a ne že to hodí na Tebe. Tohle si ohlídej nebo vztah raději ukonči. Ty tam nejsi od toho abys je měla na krku. On je rodič a má být rád když s něčím pmůžeš ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama