Jeli byste teď pro kotě?

Anonymní
26.3.20 00:12

Jeli by jste ted pro kote?

Ahoj, od vanoc mame rezervovane jedno kote do chovu od pani z ceskych budejovic, my bydlime v duchcove, takze tak 6 hodin pocitame ze stravime na cestach… no a ted otazka jeli by jste v teto situaci? Mame jet v patek, s pani jsme v kontaktu pres mail, takze o koteti vime vse, i z videi. Jenze pani je 84 a zije s manzelem stejneho veku, tak mam trosku strach, navrhla jsem at nam pani necha kote v prepravce prede ze zavolame tri minuty pred dojezdem, ze penize nechame ve schrance, ale to se pani nezda, ja bych samozrejme kote v aute prendala do sve prepravky a jeji ji tam nechala, ale ona chce at s ni pokecame u caje, ukaze jak si kote rado hraje apodxxxa to ja jsem zasadne proti, snazime se s muzem sedet co nejvice doma, ja jsem ted uz skoto 14 dni doma, kdyz nepocitam dva nakupy, muz je doma teprve od pondeli, a ja nemam z toho uplne dobry pocit, ale zas je mi lito kocicky :( prosim anonym

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1219
26.3.20 00:17

Ne, neohrozila bych je a vychazet se ma z nutnych pripadu coz kote neni :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4340
26.3.20 00:19
@Mika.ella1 píše:
Ne, neohrozila bych je a vychazet se ma z nutnych pripadu coz kote neni :nevim:

Třetí diskuse. Jen se nám ty důvody hezky obměňují. Co to s těma lidma je? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13546
26.3.20 00:23

Já bych ti taky kotě nenechala za dveřma. A riziko podstupuje ta paní, nikoliv ty. Je pravda, že tohle byste v karanténě dělat neměli. Nepočká to tři týdny?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1219
26.3.20 00:29

@Trojlístek vsichni si mysli, ze jim se to stat nemuze. 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4340
26.3.20 00:39
@Mika.ella1 píše:
@Trojlístek vsichni si mysli, ze jim se to stat nemuze. 8o

Velmi trefně řečeno :potlesk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
330
26.3.20 00:41

A nemají nějaké mladší příbuzné, třeba vnoučata, co by kotě předali, aby jste je nehrozili? Že ti ho nenechá za dveřma se nedivím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.3.20 00:45

@Katchulina ma ale ty jsou pry pres celou cr, pry se vidi jen o svatchi, oslavach…nemyslela jsem to ze by kote cekalo na zime pul hodiny, klidne by ho vyndala az by videla nase auto u branky, zalezitost par vterin, me ale spise prijde, ze jak je s muzem sama, ze ji jde o ten pokec u toho caje :zed: to zdurazneji ted posledni tyden vice nez kote :cert: jak upece a jak si udelame dychanek, a kdyz reknu ze to neni vhodne a je to proti nasemu svedomi, tak reaguje prave tim, ze nas to potkat nemuze, a nebo ja uz si prozila dost :,(

• Nahlásit
  • Citovat
516
26.3.20 01:58

Já bych nejela, ale když to máte do chovu, tak to asi máte odůvodněné… Tak jeďte s rouškami, dodržujte co nejvíc těch opatření a doufejte, že se nic nepřihodí. Zas jako, ti lidé se očividně s nikým nestýkají, takže to dál šířit nebudou. Vy asi podobně, když moc nikam nechodíte.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5274
26.3.20 04:47

Pani se nedivim, chce vas poznat, jak se kote bude u vas mit. Z vasi strany to nezni tedy empaticky, berete kote jak vec, ne jako ziveho tvora. Doufam, ze se bude mit u vas dobre.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15779
26.3.20 07:15

Jo, jela bych. Dáte si roušku, paní taky, vezmete kočku a jedete zpátky. Co by se asi tak mohlo stát?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15779
26.3.20 07:16
@Mika.ella1 píše:
@Trojlístek vsichni si mysli, ze jim se to stat nemuze. 8o

A taky že se to většině nestane. Nejhorší smrt je z vyplaseni

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23201
26.3.20 07:26
@Anonymní píše:
Ahoj, od vanoc mame rezervovane jedno kote do chovu od pani z ceskych budejovic, my bydlime v duchcove, takze tak 6 hodin pocitame ze stravime na cestach… no a ted otazka jeli by jste v teto situaci? Mame jet v patek, s pani jsme v kontaktu pres mail, takze o koteti vime vse, i z videi. Jenze pani je 84 a zije s manzelem stejneho veku, tak mam trosku strach, navrhla jsem at nam pani necha kote v prepravce prede ze zavolame tri minuty pred dojezdem, ze penize nechame ve schrance, ale to se pani nezda, ja bych samozrejme kote v aute prendala do sve prepravky a jeji ji tam nechala, ale ona chce at s ni pokecame u caje, ukaze jak si kote rado hraje apodxxxa to ja jsem zasadne proti, snazime se s muzem sedet co nejvice doma, ja jsem ted uz skoto 14 dni doma, kdyz nepocitam dva nakupy, muz je doma teprve od pondeli, a ja nemam z toho uplne dobry pocit, ale zas je mi lito kocicky :( prosim anonym

Pokud se nejde domluvit na pozdějším termínu kvůlu nouzovému stavu a zákazu pendlování pro nic za nic po světě, jela bych, abych nevypadala jako slibotechna, co to kotě ani moc nechce. V autě mít roušku samozřejmě nemusíte. Jen když si odskočíte někde na WC. Tam bych udržovala uctivou vzdálenost, čaj bych asi neabsolvovala, ale ani nervala kotě do bedny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48266
26.3.20 07:32

Nevim. Leda si ho rychle predat venku :nevim:. Nezdrzovat se nikde a nechodit do domu cizim.
Ted je pro pracujici lidi prilezitost, kdyz jsou vic doma, ze si kote vychovaji, nauci si vse co treba v domacnosti, kdyz bude pouze domaci. To je vyhoda.
Je vic casu se mu venovat. My jsme si kote poridili, kdyz jsem byla na rodicaku. Kdyz chodim do prace, tak by to neslo. Musela bych brat dovolenou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1219
26.3.20 07:35

@terien nakazi se postupne vetsina z nas :mavam: bylo by fajn ty stare toho usetrit :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama