Jeli byste do tohoto ubytování

Anonymní
13.5.21 20:50

Jeli byste do tohoto ubytování

Ahoj, jeli byste s dvouletým dítětem (bez plen, chodí na nočník) v dnešní Covid době do ubytování, které má společné sociální zařízení (WC a sprchye), pro asi 8 pokojů?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2299
13.5.21 20:53

Ani náhodou a to ani kdyby nebyl covid.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18895
13.5.21 20:55

To je jak pod stan. Vždyť tak jezdí tisíce rodin :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10112
13.5.21 20:55

Ani náhodou. S cizími lidmi bych se nechtěla dělit o sprchu a WC.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8627
13.5.21 20:56

Záleželo by, jak by vypadal ten zbytek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50452
13.5.21 20:56

Neviděla bych v tom problém :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.5.21 20:57
@Bubla Bůčková píše:
To je jak pod stan. Vždyť tak jezdí tisíce rodin :nevim:

No taky si říkám. Tohle ubytko je specifické, že ubytovaní jsou dospělí a dětmi (žádní ožralí apod)? Ale člověk prostě nemá soukromí.

• Citovat
  • Nahlásit
1581
13.5.21 20:57

Plno lidí takhle jezdí normálně. Ne o například do kempu pod stan.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
195
13.5.21 20:58

Ani bez covidu a bez dítěte. Takové podmínky by pro mě byly přijatelné v případě nějaké velmi obtížné životní situace jako nouzové řešení, ale na dovolenou ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.5.21 20:59

Pro doplnění, tohle je ubytování kde jsou ubytovani rodiče s dětmi. Je to dost kontrolované, ale samozřejmě, že se někdo vyčůra do sprchy nikdo neohlida m

• Citovat
  • Nahlásit
5395
13.5.21 21:00

Já řikala už dávno před kovidem že mi na ubytko stačí malička chatička, malinkatá kuchyň a vlastní sociálká v té chatě. Společné nikdy. Vadí mi to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8567
13.5.21 21:00
@Anonymní píše:
No taky si říkám. Tohle ubytko je specifické, že ubytovaní jsou dospělí a dětmi (žádní ožralí apod)? Ale člověk prostě nemá soukromí.

Zajímalo by mě, jak dedukujes to, že ti dospělí se nemůžou ožrat jak jdou děti spát. :think:

Jinak já bych do toho taky nešel, když už jedu na dovolenou, tak jsem fajnovka na starý kolena. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18895
13.5.21 21:01

Já nevím no, pro mě dovolená je samozřejmě ideál hotel a all inclusive, ale tohle asi bude za hubičku a třeba skvělá lokalita. Cakat se budete v bazénu, na záchod stejně někde přes den na výletě. Jen si vzpomeňte na ten „luxus“ v porodnici, společne sprchy i záchody, to celé alespoň tři dny a s novorozencem :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18895
13.5.21 21:04
@Cenarius píše:
Zajímalo by mě, jak dedukujes to, že ti dospělí se nemůžou ožrat jak jdou děti spát. :think:Jinak já bych do toho taky nešel, když už jedu na dovolenou, tak jsem fajnovka na starý kolena. :D

No já upřímně obdivuju ženský, co jezdí pod stan a fakt jsem čumím, kolik jich jezdí. Tenhle typ dovolené bych brala jako zpestření a i ty polní podmínky bych brala spíš jako zážitek. Prostě záleží no…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8521
13.5.21 21:06

Asi ne, když už bych jela na dovolenou, tak tak aby mě to neomezovalo.. Za mlada,, ky jsme jezdili s přítelem, tak jsme jezdíli různé do chatek, ale ted kdy jsem objednávali dovolenou ubytování 400 kč na osobu, děti polovina, apartman, s kuchynkou, záchod sprcha, terasa- jeden na kola.. Jenom pro dvě rodiny domek
Ma takto jezdily s jednou rodinou 4 děti a už to byl problém ta koupelna.. Jedno dítě chtěl ona záchod, druhé se koupalo, a nebo obě nutně potřebovali na záchod, doma to pořešíš, ale na cizí houkat nebudeš- rychle.. To samé, než se 8 lidi umylo.. A to jsme byli dvě rodiny..
Takže asi ne, a le je to na každém, jenom názor, dá se sehnat i lepší věci

Příspěvek upraven 13.05.21 v 21:08

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat