Jenamazol? zkušenosti?

Anonymní
13.10.19 22:11

jenamazol? zkušenosti?

Ahojky, jdu si sem pro radu, je to asi dva roky co jsem měla poprvé v životě kvasinky, gynekoložka mi napsala tehdy 10 tablet neboli čípků vaginálních, a vše bylo v pořádku, jenže od té doby asi cca, nebo pruběžně furt něco mám, chodím na prohlídky každý pulrok, a poslední dobou furt odcházím s nějakým předpisem, ikdyž třeba nic nepocituji, nebo nemám, doktorka najde, že třeba mám nějaký zánět, říká že to není nic extra, ale kvasinky to nejsou, tak mi vždy předepíše tabletky, měla jsem už dvoje, ty pečlivě každou noc zavádím, oboje byly na 6 nocí, předtím mi ještě napsala krém jenamazol, ten je na tři noci, po všem se mi ulevilo a vše ustálo, ale pár pohlavních styků s přítelem, a já mám pocit, že to vyléčím a on to na mě přenese, mám stále stejného, asi se musel nakazit, tak jsem si koupila jenamazol znovu, pomohl, ale opět ted jsem se naštvala, a řekla přítelovi o těchto probémech, s tím, že mu praská překožka a štípe ho to, říkal mi že minule měl i vyrážku. Tak jsem navrhla řešení, řekla mu o masti, že jí pořídím mě i jemu a budeme se současně obadva pečlivě léčit,souhlasil.No máme dvě možnosti, ta první je že nám oboum koupím ten jenamazol, on bude mazat já aplikovat těma aplikátorama, nebo jsem ještě tady narazila na clotrimazol. vím, že je mast, tudíž pro přítele, ale taky jsem našla čípky pro ženy na 6 nocí. Přítelovi jsem řekla at si obadva přečte na netu a rozhodne se co by chtěl z těch dvouch, ikdyž složení, dávkování a celkově to, na co s to použí je cca stejné. :D Otázka na vás je ta, zda je tu nějaký pár, který se taky takle léčil, hlavně co pomohlo muži, u mě je to snažší, ale jde mi hlavně o toho přítele, aby se toho svinstva zbavil a měli jsme klid, beru prášky, tudíž se nechráníme jinak.Zda by mi tu mohl někdo popsat jak to probíhalo a atd? Nebo co by jste mi doporučili? Řekla jsem, že to zkusíme napřed takle, na gynekologii jdu v únoru, a kdyby mi řekla doktorka opět že nějakou havět mám, řekla bych jí situaci a zeptala se na něco pro partnera, je to ještě celkem dlouhá doba, tak bych to chtěla zatím řešit takle „s klidem“.Moc děkuju za případné rady

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

13.10.19 22:28

To záleží co je jemu, pokud ti předává ty kvasinky a tobě pomáhá jenamazol, tak bych ho pořídila i jemu. Clotrimazol i Jenamazol mají úplně stejnou léčivou látku, takže si vyber spíš co tobě je příjemnější na aplikaci, jestli čípky, nebo ten krém v aplikátoru.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama