Jídelní ohřívací miska

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Nicol-ostrava
Kecalka 148 příspěvků 03.03.18 08:06
Jídelní ohřívací miska

Ahoj děvčata, máte nějaký typ na Ohřívací misku? Ať tak rychle jídlo nevychladne? Zatím malému dávám jen kaše (příkrmy ohřívám v něčem jiném), a kaše stydne velmi rychle a studené to už nechce. Zkušenosti s nějakou co fakt funguje a nestojí majland? Děkuji předem a přeji pěkný den :kytka:

Nejnovější recenze z kategorie Kojení a krmení

Reakce:
Svistice
Neúnavná pisatelka 17718 příspěvků 12 inzerátů 03.03.18 09:25

Pro syna jsme dostali plastový talíř se se dvojitým dnem, do kterého se dala nalít horká voda.
Ale nepoužívala jsem to (neplnila jsem to tou vodou), trochu jsm se bála, že pokud bych to špatně dovřela, mohl by se opařit.
Jinak jsem příkrmy ohřívala v malé kompotové skleněné misce v mikrovlnce. To přijatelnou teplotu vcelku udrželo. Ale je fakt, že děti se mi s jídlem nějak extra necrcaly.

Káťa19
Echt Kelišová 9016 příspěvků 18 inzerátů 03.03.18 19:39

@Nicol-ostrava nejlepsi je ohrat jidlo ve sklenici nebo porcelanu na plotynce ve vode a pak ji v tom nechat, nez dite dokrmis :think:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Mějte plně pod kontrolou, jaká videa sleduje vaše dítě na YouTube

YouTube sledují děti již od předškolního věku a snadno se mohou dostat k... číst dále >

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejotrávenější fanynka: Jágr na ledě zářil, Kopřivovou ale příliš nezajímal

Ačkoliv se toho o – na první pohled – vlažném vztahu mezi Jaromírem Jágrem a... číst dále >

Mottlová sdílela sexy fotky z daňového ráje a prozradila, co neměla

Nejen sportovkyně a modelky tapetují sociální sítě fotkami v bikinách!... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >