Jídelní ohřívací miska

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Nicol-ostrava
Kecalka 135 příspěvků 1 inzerát 03.03.18 08:06
Jídelní ohřívací miska

Ahoj děvčata, máte nějaký typ na Ohřívací misku? Ať tak rychle jídlo nevychladne? Zatím malému dávám jen kaše (příkrmy ohřívám v něčem jiném), a kaše stydne velmi rychle a studené to už nechce. Zkušenosti s nějakou co fakt funguje a nestojí majland? Děkuji předem a přeji pěkný den :kytka:

Nejnovější recenze z kategorie Kojení a krmení

Reakce:

Svistice
Neúnavná pisatelka 17407 příspěvků 20 inzerátů 03.03.18 09:25

Pro syna jsme dostali plastový talíř se se dvojitým dnem, do kterého se dala nalít horká voda.
Ale nepoužívala jsem to (neplnila jsem to tou vodou), trochu jsm se bála, že pokud bych to špatně dovřela, mohl by se opařit.
Jinak jsem příkrmy ohřívala v malé kompotové skleněné misce v mikrovlnce. To přijatelnou teplotu vcelku udrželo. Ale je fakt, že děti se mi s jídlem nějak extra necrcaly.

Káťa19
Kelišová 7359 příspěvků 20 inzerátů 03.03.18 19:39

@Nicol-ostrava nejlepsi je ohrat jidlo ve sklenici nebo porcelanu na plotynce ve vode a pak ji v tom nechat, nez dite dokrmis :think:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Komentář: Předčasné volby vymažou ČSSD a Kalouska, Babiš může opět vyhrát

Práce dvou investigativních reportérů týkající se vyšetřování kauzy tzv.... číst dále >

Co je zač bipolární porucha, kterou má trpět dcera premiéra Babiše?

Nevíte, co je bipolární porucha? Vzpomeňte si na Karla Svobodu! Tak zněl... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

Pro lidi je jednodušší se dál trápit, než si krizi přiznat, říká psycholog

Většina vztahů zažije krizi, není možné se jí vyhnout. Znamená jak ohrožení,... číst dále >