Jídelní ohřívací miska

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Nicol-ostrava
Povídálka 26 příspěvků 4 inzeráty 03.03.18 08:06
Jídelní ohřívací miska

Ahoj děvčata, máte nějaký typ na Ohřívací misku? Ať tak rychle jídlo nevychladne? Zatím malému dávám jen kaše (příkrmy ohřívám v něčem jiném), a kaše stydne velmi rychle a studené to už nechce. Zkušenosti s nějakou co fakt funguje a nestojí majland? Děkuji předem a přeji pěkný den :kytka:

Ukázat recenze z kategorie Kojení a krmení

Reklama

Reakce:

Svistice
Neúnavná pisatelka 16791 příspěvků 2 inzeráty 03.03.18 09:25

Pro syna jsme dostali plastový talíř se se dvojitým dnem, do kterého se dala nalít horká voda.
Ale nepoužívala jsem to (neplnila jsem to tou vodou), trochu jsm se bála, že pokud bych to špatně dovřela, mohl by se opařit.
Jinak jsem příkrmy ohřívala v malé kompotové skleněné misce v mikrovlnce. To přijatelnou teplotu vcelku udrželo. Ale je fakt, že děti se mi s jídlem nějak extra necrcaly.

Káťa19
Kelišová 5348 příspěvků 41 inzerátů 03.03.18 19:39

@Nicol-ostrava nejlepsi je ohrat jidlo ve sklenici nebo porcelanu na plotynce ve vode a pak ji v tom nechat, nez dite dokrmis :think:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Manuál na cesty: Co zabalit do lékárničky a kam s dětmi nejezdit

Blíží se léto a s ním čas dovolených. Většina z nás přemýšlí nad cestou k... číst dále >

Články z Expres.cz

Co se jedlo v roce vašeho narození? Kapitán Iglo a další gastro hity mládí

Pamatujete, když v ulici zazněla píseň Family Frost nebo když se v Česku... číst dále >

MikeJePán ze Zlaté mládeže očima Arména: Je to největší ostuda mé země!

Na svůj původ by měl být člověk hrdý. Když se mě tedy na něj kdokoliv zeptá,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Slavné matky po čtyřicítce se varování odborníků nebojí

Ačkoli gynekologové ženy před mateřstvím ve starším věku spíše varují, matky... číst dále >

Čtyři účesy, které vás udělají mladší, než ve skutečnosti jste

Jako mladé holky si můžeme dovolit experimentovat nejen s oblečením, ale také... číst dále >

Reklama