Jídelní sada učící

134
17.8.20 07:27

Jídelní sada učící

Prosím vás, hledám nějaké nádobí pro malou.. Za chvíli ji chci dát, aby se učila papat sama, jen je toho tolik a nevím, co jí pořídit.. Chtěla bych, aby to drželo na místě a nebylo to všude ????. Líbí se mi twistshake podložky, ale je to nad moji hranici ????. Pak je podobné tommee tippee, že podložka má přísavkou a misky se na to prisajou.. Pak přemýšlím jen na daň miskou nuk + příbory.. Také má přísavku..pak přemýšlím ještě nad sadou avent nádobí. Říkám si, že si asi moc nevyberu, když bude malá chtít, rozlije či jídlo bude i tak všude ????. Máte nějaké rady či zkušenosti? Děkuji za Vaše rady, nápady ????

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
702
17.8.20 07:30

Já mám twistshake no… Synovi to bylo jedno, ale třeba neteř je strašně zahazovací, takže pro ni k nezaplacení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12724
17.8.20 07:32

Jo, kdyz bude chtit, bude to vsude, moje dite servalo I tu s prisavkou ze stolku. Mam obyc z IKEA a pro vetsi pak detsky nerezovy pribor a normalni nadobi, mam takove nizsi sklenene misky, tak casto ji z nich. To samozrejme az ve fazi, kdy to nepada tak casto na zem :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
134
17.8.20 07:54

@Majsina možná jeare

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
134
17.8.20 07:56

@Majsina nechtěně posláno dřív 😂 🙈možná ještě počkám na tu jejich akci.. Ale někde jsem četla, že už to skladem nebude.. 😏 Mame taky holku, která zahazije vše, co má při ruce 🙈 😂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20286
17.8.20 08:33

Ja teda trvala akorat na tom, ze je všechno z plastu :D stejne sedim vedle nej, takze to na zem nehodí. Kupovala sem v dm misky, maj zespod takovou gumu a je protiskluzna.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
261
17.8.20 09:07

Nám se misky s přísavkou neosvědčily. Chtěl mi to podat, když skončil, a jak tahal a ono to nakonec povolilo, tak se všechno vždycky rozcáklo. Spíš bych teď pořídila nějakou protiskluzovou podložku, aby mu ty talíře a misky nejezdily. Jinak má pár různě velkých plastových misek, plastové talíře z IKEY, různé lžičky - nakonec jí klasickou čajovou lžičkou a malou vidličkou…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1446
17.8.20 11:43

Já jsem četla „Jídelní sada útočí“ :lol:

(měli jsme plastovou mističku, do které dávám ven jablka, a kávovou lžičku)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
134
1.9.20 17:06

@Majsina tak máme už také twistshake a.. Nevím, ale nějak nám podložka nedrží 🙄 máme plastový pult.. Vám drží?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
702
1.9.20 20:12

@LuciiLucie jo, zespodu ji namáčím… drží krásné a mám ji taky na plastovém stolku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
134
16.11.20 17:26

Tak jsem zkousela namacet a nic.. 🙄. Nemáte někdo ještě nějaký tip, jak přidělat tu podložku? 🙈 Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
754
14.1.21 09:48

Máme brindaky, jídelní sadu, lahvičku i učící hrnek a spokojenost. Kdyztak kód na slevu na twistshake.com je marketas55 :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat