Jídelní židličky

9785
11.4.07 22:30

Jídelní židličky

Ahojky,
kolegyne z prace se rozhodly koupit jidelni zidlicku. Protze mam teprva ani ne 2,5 mesicni dceru, tak jsem to moc nestudovala.
Bojim se, ze se to prevrhne.
Proto vas prosim maminky o doporuceni nejake dobre se kterymi mate dobre zkusenosti… ci o nazory apod.
Dekuji moc!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

9867
11.4.07 22:38

Projdi si sekci Jídelní židličky:

https://www.emimino.cz/modules.php?…

Ale za sebe jednoznačně doporučuji židličku IKEA - stojí necelé čtyři stovky a je fakt super.

L.

PS: Tuhle diskusi tam přidám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.4.07 22:39

Ahojky, my máme od Ikea za tuším 400kč a nemůžeme si ji vynachválit. Lehce omyvatelná, velice stabilní, má pultík který lze oddělat dle potřeby a je velice rychle složitelná pokud např.cestujete. My teda cestujeme hodně a musím říct že je to opravdu šup šup a bereme ji všude sebou, ne všude (myslím různé chaty, pensiony atd..) jsou vybaveni věcičkama pro děti. Navíc vyhrála v časopise TEST 1.místo ,–)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2733
12.4.07 07:13

taky máme Ikea, jak doma, tak na chalupě.) ale je tam dost diskusí už, tak se koukni.,

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2649
12.4.07 08:05

Ahoj,

Ikea je fajn, máme ji u babičky a dokonce s námi cestovala i do Bulharska. Myslím ale, že se nehodí na 1. příkrmy od těch 6 měsíců. Není polohovací a je tvrdá. My jsme začli s židličkou Neonato Multipla a velká spokojenost. Dá se napolohovat až do lehu, takže ze začátku jsme krmili v pololeže. Má hodně měkké polstrování a 5-ti bodové pásy, což u nás byla naprostá nezbytnost. Kolečka a dobré skládání, protože ji často převážíme. Dobrý je taky spodní košík, kam ukládáme hračky. Stabilní opravdu je, protože syn, teď 28-mi měsíční, do ní leze sám a různě se tam věší …
Někdo zpočátku krmí v autosedačce a až dítě umí sedět, přejde na tu ikeáckou. Jídelní židlička se používá opravdu dlouho, takže myslím, že investovat do dražší se vyplatí.

Martina a Filip

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19991
12.4.07 09:11

My máme jídelní židličku Natur - je dřevěná, rozkládací na židliču a stolek a nemůžu si jí vynachválit. Máme jí už rok a půl a ještě se naní nic nepoškodilo (ani po každodenním používání).
Dá se velmi jednoduše rozmontovat imbusem (šestihranol, ten dostaneš i s židličkou) na jednotlivé součásti a ty vložíš klidně i do igelitky, takže pro převoz pohoda, malé se v ní dobře sedí, teď už jí má teda jen rozdělanou na židli a stolek a leze si tam sama, bere si tam knížky, hračky a hraje si u stolku, na něm, i pod ním :-))))))

http://www.uzlik-mazlik.eobchod.com/product.php?…

Sandra

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2733
12.4.07 12:27

Zubr, to je otázka, ale podle mě na první příkrmy naprosto stačí autosedačka…ale jak píšeš je to každého volba:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19991
12.4.07 13:04

Já tenhle problém nemusela řešit, páč malá začala sedět v 6m a příkrmy jsem začala zavádět až pak. Ale když jsme byli někde mimo, tak jsem taky párkrát krmila v autosedačce, jen je tu riziko, že bude zadělaná :-)
S.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
215
12.4.07 13:06

Máme nějakou dřevěnou.....no…nevhodný dárek…pak jsme kupovali k babičkám ty ikeácké a nedám na ně dopustit…jsou maximálně skladné, omyvatelné a jak už tu někdo psal, je to nejbezpečnější jídelní židlička na trhu. Teda aspoň když dělali ten test (loni?), tak jako jediná splňovala všechna kritéria. A s tím krmením šestiměsíčního skřítka…my jsme měli takové to lehátko, ale myslím, že autosedačka nějaký ten pátek taky vydrží… :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9785
12.4.07 13:21

Dekuji mockrat holky!
Asi pujdem do te ikeacke.. Do kolikati kil se to vubec muze pouzivat ????
Za dobu co bude jeste malinka na ty prvni prikrmy bud vyuziju lehatko, ktere polohovatelne je anebo si ji vemu na klin.. Uvidime, jak nam to pujde! :)
Kazdopadne 400Kc bychom zvladli samy..takze si namyslime neco asi jineho..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.4.07 18:57

Ja myslím že židlička z ikey je opravdu dobrá, nemyslím že uděláte špatný krok. Někdu tu psal že je tvrda, ale dají se do ní koupit taková polstrování, nestudovala jsem to, my jsem to zvladli i bez toho jestli je to nafukovací nebo na jaké bázi ,–) v každém případě za 400 kč je fakt super. Myslím že je zbytečné dávat za židličku 2000kč a víc. Navíc je orpavdu stabilní, pevná takže určitě udrží i pěkného cvalíka :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2733
12.4.07 19:13

no trvdá, však dítko má plíny, ne? Vítek v ní byl a je vždy naprosto spokojen:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28414
12.4.07 21:38

Mi také máme Neonato Multiplo, jako Zubr :wink:
Jen a jen chválím, velmi stabilní, robustní, dítě si nemá kde uskřípnout prsty nebo se škrábnout, polohovatelná záda i výškově, odendavatelný stoleček…
Náš Adámek do ní také leze sám a židle se ani nehne-SUPER :D Chválím výrobce :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama