Židlička Troll x židlička Polly

612
17.1.07 20:09

židlička Troll x židlička Polly

Ahojte maminy, nemáte někdo zkušenost s židličkou Troll od Patronu? Nebo jaká je oproti ostatním? Vybírám židličku pro prcka, líbí se mi od Chicca ta Polly, ale nejlevnější jsem jí našla za 3500Kč (u ní se mi líbí nastavovatelná výška nohou) a že je stejně jako ta Troll (kterou jsem nejlevnější našla za 2500Kč) do 36měsíců nebo do 19kg. Nemám ty židličky ošahané, nevím, jeslti není třeba ta Troll zbytečně robustní. Většina židliček je do 15kg. U některých se mi zdá, jestli až bude malej větší (v půl roce měří 72cm), jestli jo nebude ten plast pod patama, co se nedá na většině židliček posouvat, třeba malej a nebude ho tlačit. No prostě díky za každou radu :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

9867
17.1.07 20:41

Doporucuji IKEA za 399,– Kc - je vyborna a to nejen diky cene.
L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11370
15.3.12 09:07

Pacinko, vybrali jste některou a jak jste spokojeni? Popř. máte některou někdo další? Děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9
15.3.12 09:56

Ahoj Pacinko,

my jsme pořídili židličku Chicco Polly za 2.399,– Kč v Bejbycentru v Českých Budějovicích. Adresa je www.bejbycentrum.cz. Malýmu je 9 měsíců, takže ji zatím používáme krátce (od 6 měsíců), ale jsem s ní velice spokojená.. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1730
15.3.12 10:50

co takhe zidlicka Fabula? ja ji teda nemam jsem pro drevenou klasiku (sandra)nebo Ikea, ale mnoho kamaradek vlastni Fabulu a moooc pochvaluji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6778
6.10.13 13:51

Nevíte nektera, zda se da sehnat nahradni potah na jidelni zidlicku Troll od znacky Patron? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama