Jídelníček pro nejmenší

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymni  21.10.02 23:32
Jídelníček pro nejmenší

Mouhou se se mnou maminky dětí do 1 roku podělit a poradit o jídelníčku popř. odkazech, kde najít různé recepty

na vytvoření jídel pro naše nejmenší?

Děkuji předem. Jana .

Reklama

Reklama

Reakce:

bresa
Nováček 3 příspěvky 30.10.02 20:36
Jídelníček pro nejmenší

Ahoj Jano!

Mám skvělé zkušenosti s knížkou Polévky a kašičky od Mudr. Judity Hofhanzlové.

bresa@seznam.cz

Adika
Nováček 7 příspěvků 01.11.02 18:05
Jídelníček pro nejmenší

Mám stejnou zkušenost jako bresa a nedavno jsem si ještě koupila knížku „Receptář zdravé výživy pro kojence a děti“ od D.Ostertágové. Jsou tam recepty rozděleny podle věku: od 6m- 1 rok a od 1 roku výše, takže dliuhodobější použití :)

Danja  09.01.12 22:19
Receptíky pro děti strarší 1 roku :-))

Zdravím všechny :-)) . Může mi prosím někdo jaký má být už poradit nebo ve stručnosti poppsat jaký má být už nebo kde najdu nějaký jídelníček pro 13 měsičního syna? Ať mám představu zda mu dávam to co má :-)) nebo jestli sem na něco nězapoměla :-)) rozvrhově! Děkuji moc moc!! S pozdravem Dana

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Za dinosaury do Drážďan: Dinopark baví ještěry i prolézačkami

Saurier Park je nádherný areál jen kousek od Drážďan, ve kterém najdete více... číst dále >

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nechci tajit svůj věk, jsem na něj pyšná, říká padesátnice Kidmanová

Herečka Nicole Kidmanová letos oslavila padesátku. Za svůj věk se nestydí a... číst dále >

Ve svém věku už nemusím vypadat dokonale, je to výhoda, říká Hayeková

Herečka Salma Hayeková (50) nikdy nepodléhala hollywoodským trendům a... číst dále >

Reklama