Jídlo po střevní chřipce?

24.2.16 07:10

jídlo po střevní chřipce???

Ahoj holky, syn 20 měsíců minulou středu měl 2× za den průjem a 5× zvracel, druhý den již bez potíží. na pohotovosti doporučili dietu a laktobacily s tím, že bříško klidné a měla by to být jen,,rychlá akce",v sobotu měl 1× řidčí stolici a v neděli (už měl na večeři chlebík s marmeládou a ukradl jednu kinder čokoládku) se poblinkal, ale od té doby už nic a stolice také normální.
Má otázka zní kdy jste naběhli na normální stravu?! třeba rohlík s troškou másla apod. chudákovi už po týdnu dieta neleze a příjde mi až moc fit na to abych ho trápila, pořád se dožaduje,,mňam, mňam" :) navíc je docela jedlík, babička už radí netrápit a dávat, včera u ní dostal bramborovou kaši a mrčel blahem bobek… děkuji za rady :) :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

18138
24.2.16 07:16

@Zuzana Sýkorová Nechala bych ho uz jist, na co ma chut (v rozumne mire, nemsylim nejake bonbony a tak). On by si rekl sam, kdyby jeste nechtel. Nam trvalo tak tyden, nez se zaludek po strevni chripce srovnal a do te doby na jiste jidlo ani nebyla chut.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1411
24.2.16 07:19

Dávala bych už normální jídla, ne smažený apod. - normální stravu vhodnou pro tak malé dítě

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.2.16 07:24

Mám z toho právě obavy, ale on je chudák už nervozní, že nemá to své běžné, nejsme zvyklí, že by býval nemocný, je to vlastně poprvé a tak to nechci podcenit, ale zase ho ani trápit :roll:… sladké vynecháme, to má sušenky apod. spíš mám v plánu dnes dušenou mrkev (už tedy zahuštěnou) a snídaně a večeře nějaké,,obložené" pečivo
Snad nebudeme moc HRR :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama