Jiné spasmolytikum než Algifen

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Koblížek21
Závislačka 3251 příspěvků 15.10.14 17:51
jine spasmolytikum nez Algifen

Holky neznate prosim nejake jine spasmolytikum nez je Algifen? Musim nejak prezit do operace zlucniku, bohuzel Algifen uz nezabira, na kapackach vecne lezet si v soucasny situaci dovolit nemuzu, nehlede na to, ze celkem nezabiraji. Jsem uz bezradna, vecne na prasky kdy me to zas chytne, cely okoli taky vynerveny v pohotovosti, kdy odpadnu a budou se muset ppstarat o deti…bojim se cokoli snist a vypit, nemate nejake rady?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Nuníček
Ukecaná baba ;) 1031 příspěvků 15.10.14 17:55

Dobrá je No-spa, ale Algifen je zároveň analgetikum, tak ještě nějaké analgetikum k tomu.

Moise
Hvězda diskuse 38993 příspěvků 15 inzerátů 15.10.14 17:56

@Koblížek21 a co zvýšit dávku algifenu? Nevím, na žlučník jsem brala jen ten a zabral vcelku rychle

Koblížek21
Závislačka 3251 příspěvků 15.10.14 18:00

Algifenu beru 50 kapek, i mi ho na pohotovoati pchli…driv zabitral v pohode, klidne jen 20 kapek, do pul hodiny byl klid, ale ted nic :-(

Moise
Hvězda diskuse 38993 příspěvků 15 inzerátů 15.10.14 18:05

@Koblížek21 aha, no já brala 15, doktorka mi říkala, že můžu až na těch 50… a v nemocnici ti nepomohli?

Koblížek21
Závislačka 3251 příspěvků 15.10.14 18:20

Ne tam furt ze kapacky jenze ty jednal nic neresi a jednak nema taky furt kdo starat se o deti…

Moise
Hvězda diskuse 38993 příspěvků 15 inzerátů 15.10.14 18:20

@Koblížek21 a plánují operaci?

Koblížek21
Závislačka 3251 příspěvků 15.10.14 18:21

Jojo, jsem je ukecala jeste ted v sestinedeli, ale potrebuju nejak ty tri tydny do ni prezit…

tulipán
Závislačka 3918 příspěvků 15.10.14 22:33

@Koblížek21 Asi nic dalsiho neni. No Spa nebo Algifen. Taky me v sobotu odvezla rychla a cekam na operaci.

Moise
Hvězda diskuse 38993 příspěvků 15 inzerátů 15.10.14 22:35

@Koblížek21 jo ty máš krátce po porodu :? Kdysi tady byla diskuse, maminka těsně před porodem taky komplikace se žlučníkem a nakonec to vyřešili císařem a vyndáním žlučníku v jednom.. protože oni asi se moc nepohrnou do plánované operace hned po porodu.. je to risk, tělo je vyčerpané

MartinaVargová
Ukecaná baba ;) 1061 příspěvků 16.10.14 02:48

@Koblížek21 Taky jsem měla problém se žlučníkem po porodu a řeknu ti nic moc :/ pořád jsem byla na pohotovosti a pak jsem se naučila jist co mužu a co ne jen abych nemusela na operaci :mrgreen: ted má dcerka 19měsíců a já ještě na operaci pořád nebyla :D :oops: jo ještě jsem si zpoměla že mi tam dávali nějaký čípek ale nevím už jak se jmenuje :( ten taky pomáhal ;) jinak mam doma ten algifen kdyby něco ale když ho bereš delší dobu tak už nezabírá :/ chce to prostě pauzu :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.10.14 04:10

Mě Algifen zabíral jen minimálně a strašně rychle vyprchával. Ale brala jsem ho na jiný typ bolesti. Teď beru Surgam. Je velice účinný. Berou se jen 2 tablety denně po 12 hodinách. Prý je to nejsilnější kalibr, co se používá pro lidi, kterým ostatní typy spasmolytik a analgetik nezabírají. Silnější prý jsou už jen makovice. Aspoň tak mi to nedávno říkala lékárnice.

Koblížek21
Závislačka 3251 příspěvků 16.10.14 05:57

No oni ze by mi pichli dolzin, coz uz je opiat, jenze to bych tam musela lezet, coz nejde…takze zkusim holt tu nospu v kombinaci s ibalginem a holt uvidime. jist jim radsi jenom piskotu a cerny caj, u me to nejaj moc s jidlem teda nesouvisi ty zachvaty, co jsem vypozorivala, ale bojim se uz cehokoli…

Doctus
Závislačka 4409 příspěvků 16.10.14 06:14

@Koblížek21
Pethidin (Dolsin®) u žlučníkových kolik je doporučovaným lékem proti spasmům Oddiho svěrače, který nalezneme na Vaterské papile. Ostatní opioidy mají opačný efekt (spasmogenní), takže by stav jen zhoršovaly. Mezi námi, i v některých přípravcích proti průjmům jsou analoga opioidů, ta ovšem neprostupují do mozku…

Koblížek21
Závislačka 3251 příspěvků 16.10.14 08:52

@Doctus jenze ten asi obvodak nepredepise ne? na chire rikali, ze aby mi ho mohli dat, tak bych tam musela lezet…

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Epilepsie: Jak se chovat, když někdo dostane záchvat?

Na 26. března připadá Světový den boje proti epilepsii. Určený je k... číst dále >

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Články z Expres.cz

Server Forum 24 si vymyslel článek o politickém ovlivňování Lvů. Ozval se režisér Trojan!

Studená sprcha pro web Forum 24! Ondřej Trojan se ohradil vůči lžím, že jeho... číst dále >

Zemřel Dan Nekonečný (†52): Co zabilo milovníka slunce, třpytek a žhavých rytmů?!

Proslul jako zpěvák, tanečník, velký šoumen, a hlavně fanatik do ohně,... číst dále >