Močím krev a měla jsem teplotu

31
17.3.16 19:35

Jít k lékaři nebo ne?

Ahoj holky,
mám dotaz. Ve středu odpoledne mě šíleně začalo pálit a řezat močení, především na konci procesu. V noci ze středy na dnešek jsem měla v noci zimnici a teplotu s občasnými bolestmi v podbřišku a takovým zvláštním tlakem v moč. trubici. Dnes ráno i odpoledne jsem stále čůrala krev a bolest se nezlepšovala, ale cca od 16. hod. to bolí při močení o něco míň a krev jsem nalezla jen trochu na papíru po utření. Zánět moč. měchýře jsem měla několikrát, ale vždy jsem šla k lékaři ve stádiu, kdy to bylo nejhorší, tak se chci zeptat Vás. Šli byste po tomto zlepšení k lékaři? Má to cenu, když vidím patrné zlepšení?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
64680
17.3.16 19:39

@Anonymka33 jo, šla bych, ono se to samo nespraví :think: pokaždé jsem vyfásla atb.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1393
17.3.16 19:40

Ano, šla bych určitě

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9949
17.3.16 19:41

Jo jdi, vydím to na ATB.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1463
17.3.16 19:41

Já tedy nevím a na zánět močových cest naštěstí moc netrpím, ale co vím tak z doslechu, tak když je při močení přítomna krev, je nutné zánět přeléčit ATB, aby to nesedlo na ledviny… Třeba mě někdo opraví, nicméně já bych v tomto případě šla. I kdyby se to lepšilo, pokud se to nepřeléčí, s největší pravděpodobností se zánět vrátí…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64680
17.3.16 19:44

@Tate přesně tak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15321
17.3.16 19:45

Já bych tam byla už dnes ráno… Toto je určitě na antibiotika.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15321
17.3.16 19:46

@Anonymka33 ještě dodám, že je možné, že se ti to vrací, protože to vždy necháš dojít moc daleko. Mě se to také pořád vracelo. Pak jsem ten zánět jednou pořádně vyležela a od té doby mám klid.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1372
17.3.16 19:55

Určitě bych šla, klidně i na pohotovost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.3.16 20:01

@Anonymka33 Obdivuji tvůj práh bolesti. Mě se jednou stalo, že jsem kolem oběda zacítila divnou bolest v podbřišku, odpoledne jsem měla co dělat dojít domu, nevěděla jsem, co to je. Když jsem dojela domu, čůrala jsem jasně červenou krev, ale to už jsem mlátila bolestí hlavou o zeď toalety… Pro mě je jasně viditelná krev v moči již velmi vážným stádiem zánětu močových cest/měchýře, při jehož léčení hrozí zánět ledvin. Nehrála bych si a upalovala k lékaři.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
17.3.16 20:02

Opravuji…při jehož neléčení…

Také jsem upalovala, teda plazila se na pohotovost. Účinek ATB byl velmi rychlý, ale musela se dobrat celá dávka bez ohledu na ústup obtíží.

• Citovat
  • Nahlásit
31
17.3.16 20:25

Ale mě jinak nic nebolí, pokud zrovna nemočím. Nepociťuji to na sobě a cítím i to zlepšení. I co se krve týče - do dnešního odpoledne jsem ji i močila a nyní už je jen po utření na papíru. Každopádně zítra jdu k lékaři.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5993
17.3.16 20:28

@Anonymka33 nevím čůrat krev mi nepřijde košer. Fičela bych hned. Nemá cenu riskovat zánět ledvin…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2762
17.3.16 20:30

Mít v moči krev je vždy důvod navštívit lékaře

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1463
17.3.16 20:39

Já tě chápu, taky nerada lítám k doktorovi jen tak pro nic za nic a pokud mi není pořádně ouvej, tak mě tam nikdo nedostane…
Nicméně si myslím, že krev v moči je důsledek rozšiřenějšího zánětu, bála bych se v tomto případě ledvin :nevim:. To by sis pak poležela daleko dýl…

Bralas něco na zánět močáku? Brusinky atd.? Pokud ne, tak se to stejně prostě samo od sebe nedoléčí úplně…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat