Jít na potrat či nikoli?

Anonymní
3.9.21 06:42

Jít na potrat či nikoli

Hezký den, jsem v situaci kdy nevím co mám dělat… jsem sice vdaná, jedno dítě mám, ale je tam ale, chlap se o dítě skoro nestará vše je na mne celá domácnost, on má vy vysledku rád jen sám sebe, když mu řeknu at si skusí se starat o domacnost, tak se vzdy jen urazi a rekne at jdu misto nej do prace, ale mne to za chvili ceka take a jeste se starat o domacnost a ditko, nemam zadny cas pro sebe. On ma spoustu konicku a ted sem navic tehotna a predstava ze zase na vsechno budu sama mne trosku desi… nevim ani co bude se vztahem do budoucna… kdyz chci penize na nakup tak je take vsechno spatne… nevim zda si dite nechat ci ne… co by jste v te situaci delali vy… zvazuji potrat…jeste chci upozornit, ze jsem si vzala tabletu po…bohuzel asi selhala.

Příspěvek upraven 03.09.21 v 07:42

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4165
3.9.21 06:46

Ja bych v te situaci nebyla protoze bych s takovym blbcem nežila. No je to tvuj život, pokud ti nevadi jit na potrat, tak jdi. Nechápu proč někdo ztraci čas s takovým člověkem a ještě v tom žije dítě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3211
3.9.21 06:49

Ja bych s takovym chlapem nežila (tudíž neotěhotněla), ale to ti nepomůže. Musíš se rozhodnout sama, co je menší zlo neporadím..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
234
3.9.21 06:54

Předpokládám, že to nebylo plánované dítě…tohle jsi asi měla mít srovnané už dříve, postarat se o to, abys do jiného stavu vůbec nepřišla a mohla řešit to, že nejsi spokojená.
Každopádně bych si v této situaci dítě taky nenechala.
Chlap měl taky hodně koníčků a na domácnost nesáhl. Vyjasnili jsme si už před prvním dítětem, že by bylo fajn to trochu omezit, protože nechci být na dítě sama. Máme tři a on je prvotřídní tatínek, který se nebojí špinavé plenky a když potřebuje vypustit jde si zahrát fotbal, tenis nebo jde s kamarády na pivo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34763
3.9.21 07:19
@Anonymní píše:
Hezký den, jsem v situaci kdy nevím co mám dělat… jsem sice vdaná, jedno dítě mám, ale je tam ale, chlap se o dítě skoro nestará vše je na mne celá domácnost, on má vy vysledku rád jen sám sebe, když mu řeknu at si skusí se starat o domacnost, tak se vzdy jen urazi a rekne at jdu misto nej do prace, ale mne to za chvili ceka take a jeste se starat o domacnost a ditko, nemam zadny cas pro sebe. On ma spoustu konicku a ted sem navic tehotna a predstava ze zase na vsechno budu sama mne trosku desi… nevim ani co bude se vztahem do budoucna… kdyz chci penize na nakup tak je take vsechno spatne… nevim zda si dite nechat ci ne… co by jste v te situaci delali vy… zvazuji potrat

A otěhotnět ses nechala proč? Jedno dítě už máte. To neodpáráš. I když se rozejdete, taky bude na tobě úklid a budeš na dítě sama. A peněz nebude dostatek, dokud sama nezačneš vydělávat a nebudeš muset manžela prosit o peníze. Měla bys mít kartu k účtu a koupit, co je potřeba.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18531
3.9.21 07:30

Ja bych s nikým takovým nečekala dítě

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10921
3.9.21 07:34

Ja bych s nekym takovým neměla ani jedno dítě, natož dvě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7614
3.9.21 07:41

Dítě bych si nechala, a časem od něj odešla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.9.21 07:51
@Russet píše:
A otěhotnět ses nechala proč? Jedno dítě už máte. To neodpáráš. I když se rozejdete, taky bude na tobě úklid a budeš na dítě sama. A peněz nebude dostatek, dokud sama nezačneš vydělávat a nebudeš muset manžela prosit o peníze. Měla bys mít kartu k účtu a koupit, co je potřeba.

bylo to neplanovane a vzala jsem si tabletku po ale asi selhala dnes jdu na gynekologii, test vysel negativne ale uz mam deset dni zpozdeni…

• Citovat
  • Nahlásit
33240
3.9.21 07:53
@Anonymní píše:
bylo to neplanovane a vzala jsem si tabletku po ale asi selhala dnes jdu na gynekologii, test vysel negativne ale uz mam deset dni zpozdeni…

To budeš mít rozhozený cyklus po tabletce…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.9.21 07:53

Ja byla v trochu v jinem postaveni. Manzel milujici o dceru se stara, s domacnosti pomaha. Najednou jsem zjistila, ze jsem tehotna a hned jsem vedela, ze druhe dite nechci. Sverila jsem se manzelovi, ten me v rozhodnuti podporil. Sla jsem na potrat ac jsem z toho byla v prd***, ale kdyz bylo po vsem neskutecne se mi ulevilo a nikdy jsem si to nevycitala. Musis se rozhodnout sama, ale uvedom si, ze ty ktere te tu soudi, ti v zivote nikdy nepomuzou, nepodpori te, ani ti nedaji na nakup. Opravdu to musis zvazit sama :srdce: preju hodne sil

• Citovat
  • Nahlásit
2145
3.9.21 08:01

Jedno dítě je omyl, budiž, ale druhý bych si s chlapem ze kterýho se vyklube de bil nedělala a už dávno byla od něj pryč, takže těžko říct co bych dělala, já bych v týhle situaci nebyla :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1823
3.9.21 08:07
@Anonymní píše:

Tak to zbytečně panikaris. Ta tabletka ti akorát rozházela cyklus.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10921
3.9.21 08:18
@Anonymní píše:

Takže těhotná nejsi. Máš jen rozhozeny cyklus po té tabletce. No aspoň, že tak. Ale nějakou spolehlivější antikoncepci si porid ať to nemusíš za chvíli opravdu řešit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19816
3.9.21 08:30
@Anonymní píše:

Jéžiš, nejsi těhotná :mrgreen: Prostě ti ty hormony v pilulce po rozházely cyklus. Kdybys byla těhotná, test už máš dávno pozitivní. Takže klid, nohy v teple a jakmile vydýcháš tenhle šok, začni řešit toho idi.ota, co máš doma. A lepší antikoncepci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat