Jít si pro postinor?

Anonymní
6.6.20 09:35

Jít si pro postinor?

Ahojte, s přítelem jsme byli připití a spali jsme spolu. Měli jsme kondom, ale po nějaké době nám přišel nějaký vytahaný, nebo nevím co to bylo a vzali jsme nový :D :D Každopádně jsme ho po celou dobu měli a konec byl úplně mimo mě. Jsem 16. den cyklu a nevím kdy mám ovulaci, jen mě znepokojuje ten “vytahaný” první kondom. Oba jsme v tomto opatrní a vždy se chráníme, ale tohle se nám stalo poprvé, ještě jsme oba byli připití a máme takové obavy. A tak přemýšlím jestli mám radši skočit pro postinor a nebo ne, nechci to zbytečně brát..

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2843
6.6.20 09:36

Už jsi tam měla být

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6230
6.6.20 09:36

Pokud by případné těhotenství vadilo, tak si pro něj běž.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6800
6.6.20 09:41

A ten vytahaný kondom byl bez ejakulátu, ne? Já bych pro to svinstvo nechodila, ale jestli chceš mít 100% klid na duši, tak si zajeď na pohotovost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2843
6.6.20 09:51
@Petule030 píše:
A ten vytahaný kondom byl bez ejakulátu, ne? Já bych pro to svinstvo nechodila, ale jestli chceš mít 100% klid na duši, tak si zajeď na pohotovost.

Co sni udělají na pohotovosti? 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28
6.6.20 09:55

Jestliže měl přítel oblečený kondom po celou dobu, když byl v Tobě a dokonce v Tobě neejakuloval, tak z otěhotnění nemusíš mít strach. Pokud užiješ Postinor, musíš počítat s narušením menstruačního cyklu. To znamená, že můžeš neplánovaně a nepředvídatelně krvácet.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
6.6.20 09:56

Špatně jsem to napsala, ten konec jsem myslela tak, že se partner udělal mimo mě a kondom stále měl. Oba kondomy byly v pohodě, nepraskly a nic, tak já nevím :D

• Nahlásit
  • Citovat
2843
6.6.20 09:58
@Anonymní píše: Špatně jsem to napsala, ten konec jsem myslela tak, že se partner udělal mimo mě a kondom stále měl. Oba kondomy byly v pohodě, nepraskly a nic, tak já nevím :D

Tak nikam nechoď..to je fakt malá pravděpodobnost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4831
6.6.20 10:29

Tak ruská ruleta. Buď a nebo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6800
6.6.20 10:42
@mackA159 píše:
Co sni udělají na pohotovosti? 8o

Kde jinde by dostala recept v sobotu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2843
6.6.20 10:45
@Petule030 píše:

Recept nepotřebuje. Prodává se to normalne v lékárně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
305
6.6.20 10:46

@Petule030 na to je třeba recept? Já si to 2× normálně koupila v lékárně, bez receptu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1249
6.6.20 10:48
@Petule030 píše:

Postinor je bez receptu, jen na občanku. Už několik let.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6800
6.6.20 12:03

Aha, promiňte, já s tím zkušenosti nemám. Měla jsem za to, že Postinor je na předpis. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama