Jména pro holčičku (cizí, neobvyklá) ❤️

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
72
15.1.22 14:57

Jména pro holčičku(cizí,neobvyklá)❤️

Ahojky. Čekáme 3.holcičku a žádné jméno nás nezaujalo a nebo jsme se neshodli :).Klíďo jsem hoďte inspiraci :).Doma máme princezny jménem Victoria a Kristina (přesně jak to píši ).Ráda tedy kouknu na cizí a neobvyklá jména. Nemám ani nic proti klasickým jménům, ale zatím nás žádné nezaujalo :).Moc vás prosím bez hádek a moralizování o tom, že někdo dává dětem cizí jména. Respektujme se a pokud se nám jméno nelíbí nechme si názor pro sebe. Každá máme jiný vkus❤️. Neshodli jsme se na jménech Nikol, Sofie a Laura. Děkuji a přeji krásný víkend ❤️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
587
15.1.22 15:07

Co Olivia, Charlotte, Valentina?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
417
15.1.22 15:08

My meli pro holčičku jmeno Leila, čekáme ale chlapečka, tak padlo. Jinak doma mame Violku a chlapečka Daniela (od toho se mi libi i ženská verze).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
a12
50378
15.1.22 15:09

Známá má k viktorii rosalii.. Taky tu v okolí máme Patricii, ta by taky sla

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
57752
15.1.22 15:17

Pěkné a méně obvyklé je Noemi.
Mi se třeba líbí Malvína nebo Jasmína, Amélie, Melanie, Melisa.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2032
15.1.22 15:17

No jenže tohle jsou jména zcela obvyklá, jen neobvykle napsaná. Takhle můžeš napsat asi všechna jména. Veronica, Nicol, Sofia…

Viktorie a Kristýna jsou vlastně jedna z nejčastěji dávaných jmen.

Z těch opravdu neobvyklých máme v okolí Hermínu, Matyldu (teda, ta je dost častá v některých kruzích, ale obecně ne), Ronju, Frídu, Avu, Leu, Kornélii, Noemi, Noriku a Doubravku.

Příspěvek upraven 15.01.22 v 15:18

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7426
15.1.22 15:18

Ještě Valerie mě napadla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8593
15.1.22 15:27

Co má oblíbená Nina, Alexandra?

Mia? René? Lea?

a co jména, která bývala častější, ale už se tolik nedávají? Jako třeba Darina, Marina, Sara, Ester, Zoja, Karin…

prostě sice neobvyklé, ale aby nebyla zas úplně jako „exot“ ;) Přijde mi totiž dost nepraktické dát dítku jméno, u kterého nikdo neví, jak se píše..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
57752
15.1.22 15:29

Ještě k těm jménům, které doma jsou by se mi líbila Ester.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25047
15.1.22 15:32

Mam doma Klaudii. Pokud bych teď čekala holčičku, favorit je Silvie. Jinak se mi líbí Izabela, Justýna, Sofie, Vanessa..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
587
15.1.22 15:35
@Crystal87 píše:
Mam doma Klaudii. Pokud bych teď čekala holčičku, favorit je Silvie. Jinak se mi líbí Izabela, Justýna, Sofie, Vanessa..

Justýna je krásný, tam se mi líbí i mužský ekvivalent, ale nebavilo by mě, že by mu asi všichni říkali [Džastin] protože Bieber žejo…
A Silvie a Izabela taky top :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8593
15.1.22 15:37

@Crystal87 jj, Vanesa se mi celkem líbí, ale neuvedla jsem ji kvůli možnostem oslovování.. Jak kromě dlouhého Vaneso, Vanesko?
Van? Vanes? Vano? nevím, no…
Sofie je pěkná, ale už se na ní doma neshodli a navíc je jich fakt strašně moc ;)

A Klaudii jste vymysleli moc hezky, to je pěkné, vznešené, neobvyklé, ale přitom žádný cirkus :potlesk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27806
15.1.22 15:41

Antonie
Juliána
Leopolda
Leontýna
Alexie

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4303
15.1.22 15:42

My máme doma Adrianu :srdce: a moc se mi líbí Nina, ale to mám smůlu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27806
15.1.22 16:12

Gabriela
Beatrix
Margareta
Angelika

Šarlota (Charlotte)

• Citovat
  • Zmínit