Jméno Darina

12
16.6.21 19:27

Jméno Darina

Ahoj, chci se zeptat jestli se Vám líbí jméno Darina, jmenuji se tak a to jméno nasnáším :( :lol:. Nenávidím se představovat, protože nevím jak se představit, Darina je takové hrozně tvrdé a Darča se mi nelíbí.. Líbí se mi celkem když mě lidi oslovují Dari, ale to je tak všechno..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1897
16.6.21 19:28

Mi se líbí ;). Mám kamarádku a říkám ji Di nebo Dajo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13087
16.6.21 19:30

Ja jsem Darja a libi se mi to. Ale Darina by se mi taky nelibilo. Kdyz mi nekdo rekne Darinko, tak rikam, ze je to jine jmenon :jazyk:
Jinak mi rikaji Darjo, Dari, Daru, Darunko. Nesnasim Darco, Darko, Darjenko, Darinko.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6052
16.6.21 19:31

@ina462
Nelíbí. Ale já mám třeba jméno, které se mi v základním tvaru vlastně líbí, ale má pro změnu zase jednu dost ustálenou formu a tu nesnáším :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12
16.6.21 19:32
@omites píše:
Ja jsem Darja a libi se mi to. Ale Darina by se mi taky nelibilo. Kdyz mi nekdo rekne Darinko, tak rikam, ze je to jine jmenon :jazyk:
Jinak mi rikaji Darjo, Dari, Daru, Darunko. Nesnasim Darco, Darko, Darjenko, Darinko.

Přesně noo, taky nesnáším když o mně někdo mluví jako o Darce, nebo mě osloví Darko :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9439
16.6.21 19:34

@ina462 Moc hezké jméno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5243
16.6.21 19:47

Darina je fajn ;) lze říkat Dari, Dájo, Darčo, Ino.. pokud ho nesnášíš, tak je zkratka Ina, znám Alexandru, která zakázala jí říkat Sašo, prostě to nesnáší, je pro všechny Alex :-) takže jaký si to uděláš, takový to máš :-) a taky znám Markétu, která si tvrdošíjně říká Iveta :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11584
16.6.21 20:05

Hele Dari, a kdy máš narozeniny? ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5417
16.6.21 20:10

Mě přijde Darina taky tvrdé, ale není to vůbec škaredé jméno. Ale víc se mi třeba líbí Darja :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1168
16.6.21 20:33

Mně se Darina moc líbí, znám jednu krásnou holku toho jména a dokonce jsem nad tímto jménem uvažovala pro své dítě, ale nakonec je to kluk ;) Žádné tuctové jméno ani módní výstřelek :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5243
16.6.21 20:40

@TinaAn něco maličko - víc - osobního -
fakt nechci tojméno znevažovat, mně se moc líbí, třeba v tom má prsty i Darinka Rolincová :lol: bývala to za mne hvězda :D -
ALE náš pejsek z útulku měl být původně Rocky, leč když jsme ho s dcerkama poprvé viděly a byl tak brutálně tmavě šedý a fakt tmavý, tak byl pro nás okamžitě DARK a od té doby mu říkáme po domácku nakonec Darino :mrgreen: :oops: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
908
17.6.21 09:05

Na mě je to jméno trochu tvrdé, ale neříkám, že je nehezké :) Samozřejmě ho mám hodně spojené s Darinou Rolincovou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
309
17.6.21 09:11

Mně se líbí moc. Jak píše Tina, taky bylo ve výběru pro holku, ale nakonec dva kluci :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1010
17.6.21 09:16

A co Daria? Slaví svátek na Darju. Oslování Dari, Darinko. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21384
18.6.21 05:57

Nelibi, prijde mi hrozne tvrde a bohuzel ho mam spojene s vyplastikovanou Rolincovou…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat