Jméno hormonálního telíska

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.01.17 19:35
Jméno hormon. telíska

Ahoj holky, včera byla u doktorky a řešili jsme hormonální tělísko, řikala jsem si, že si nechám dát Jaydess, ale moje doktorka mi doporučila jiné tělísko na 5 let za cca 4200,– ( Mirena to také není), já ten název zapomněla, nevíte co by to mohlo být za značku? Žádné jiné nemohu najít

Reakce:

Aries6
Generální žvanilka 21955 příspěvků 5 inzerátů 02.01.17 19:38

Gynefix?
Jen zkouším - koukla jsem, co nabízí moje doktorka a tohle by cenově i délkově odpovídalo.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.01.17 19:45

To je ale nehormonální ne? :think:
Děkuju, za radu
Má být hormonální, ale krom mireny a jaydess jsem jiný teď nedohledala :roll:

J-J
Povídálka 22 příspěvků 02.01.17 20:07

Může to být Levosert.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.01.17 20:08

Mě nabízela doktorka ještě Levosert, prý byl dřív na 3 roky, ale teď je už na 5 let za 4500 Kč.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

Kanadský život Lucie Vondráčkové: Na čím klíně zpěvačka sedí?

„Jsem kanadská matka,“ těmito slovy se Lucie Vondráčková na konci srpna... číst dále >

Co to dávali za nudu? Manželka Michala Dlouhého usnula v kině

Chodit do kina unavený se nevyplácí. Své o tom ví i herec Michal Dlouhý a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přechodem trpí obě pohlaví, muži to však mají složitější

Zatímco menopauza je známá věc, andropauza je stále tak trochu tajemstvím.... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >