Reklama

Antikoncepce Sienima

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Katarina9
Nováček 4 příspěvky 01.01.17 02:27
Antikoncepce Sienima

Ahoj holky,
nema nektera z vas zkusenost s antikoncepci Sienima? Hlavne co se tyka tloustnuti/hubnuti, problémům s pleti a apetitu. Diky, K.

Příspěvek upraven 09.01.17 v 19:41

Reklama

Reakce:

PepiKo
Ukecaná baba ;) 1062 příspěvků 09.01.17 19:38

Taky by mě zajímalo :kytka: nemůžu nikde žádné moc recenze najít :roll:

Katarina9
Nováček 4 příspěvky 17.01.17 10:22

Tak ja napisu svoji zkusennost, beru ji necele tri mesice, nepozoruji bolesti hlavy, vetsi chute, ani nic podobneho. Akne se mi o 95% zlepsilo a moje plet neni mastna, coz predtim byla. Taky se mi zvetsila prsa. Jen nevim, jestli po ni nezadrzuju vodu, protoze se citim takova ‚otyla‘, ale muze o byt jen v moji hlave. Proto jsem chtela vedet zkusennosti ostatnich.

PepiKo
Ukecaná baba ;) 1062 příspěvků 17.01.17 12:16

@Katarina9 :mavam: díky. Já teď beru HA, mám sníženou chuť na sex, často bolesti hlavy a dělají se mi mezi cykly vždy při sedmi denní pauze cysticky… u téhle se mi líbí, že ma prý nejnižší hladinu hormonu ze všech antikoncepci na trhu… tak se možná na ni zeptám… mohu se zeptat na cenu? Dekuji

Katarina9
Nováček 4 příspěvky 17.01.17 12:19

Kupovala jsem v Benu a vesla jsem se do 500Kc :) je fakt v pohode, necítím zadne negativni účinky. Zkousim ted jinak jist, takze je mozna muj pocit z ‚otylosti‘ dusledkem zmeny stravy.

Alena91
Nováček 4 příspěvky 15.02.17 22:02

Za me spatne…Dela se mi hodne akne, mam porad chut jist, casteji me boli hlava a hlavne jsem strasne naladova a dost v depresi… Naladova byvam normalne, ale co jsem zacala uzivat prasky vubec se nepoznavam 8o Vysadila jsem a uvidim, prejdu na neco jineho ;)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.02.17 22:03
Odložení menstruace?

Dobrý den, vím, že to není k této diskuzi ale mám akutní otázku.
Jelikož jsem potřebovala posunout menstruaci tak sem místo týdenní pauzy začala brát další platíčko. Nyní mám „tydenní pauzu“ a očekávám menstruaci.. Mohla bych si vzit zítra třeba znovu prášek a menstruaci přerušit či ne?

Moc děkuju. :-)

Cornelia_01
Nováček 1 příspěvek 05.01.18 21:04
Totální nespokojenost

Ahoj všem. Oživím diskuzi s mou půlroční zkušeností. Jediné pozitivum na této antikoncepci je asi jenom to, že mi srovnala cyklus. Pleť se mi nehorázně zhoršila. Přibrala jsem na 60kg… Takže doporučuji při začátku používání OPRAVDU hlídat stravu a nepřejídat se! Ať pak nemáte zkaženou postavu, jako já. ;) Ale já do toho vložím úsilí a vycvičím to, takže cajk. Mnoho štěstí všem :))

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.01.18 19:09
Pozor na slozeni antiny

Sice s ni zadne zkusenosti nemam, ale uz predem muzu rict, at si date pozor na to, co vam vas doktor predepise. Davat na recenze ostatnich je hloupost, to vam muzu potvrdit ;) brala jsem antikoncepci Sidreta, recenze na ni byly ruzne, hormony 0,03g/3g. Predepsala mi ji jako mou prvni antikoncepci ma gynekolozka. Nyni jsem v Nemecku, kvuli depresim a uzkostlivym stavum ktere prisly po 3mesicich uzivani jsem antinu vysadila a zasla za nemeckym gynekologem. Ten se na me vyjevene dival s tim, ze tolik hormonu je spise pro zenu ktera uz porodila, ma teda jinou hladinu hormonu v tele. na me to bylo hormonu az moc, pry tim padem ani antikoncepce nemohla spravne fungovat a divil se, ze jsem s touhle antikoncepci nemela zadne vetsi problemy. Takze nedavejte na recenze ostatnich ale spise na to, kolik hormonu v sobe antikoncepce ma a jestli je pro vas vhodna. Podle toho se pak muzou lisit i vlivy prasku na vase telo :) preji hezky den ;)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Člověk bez titulu? „Póvl, který by měl chcípnout,“ řekla učitelka z Vysočiny

Měla jít dětem příkladem a vést je ke vzdělání. Učitelka z Vysočiny to ale... číst dále >

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Reklama