Nitroděložní tělísko pro mladou nerodičku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

veverka019
Stálice 74 příspěvků 21.12.16 14:46
Nitrodelozni tělísko pro mladou nerodicku

Ahojky vsem je 23 let a chtela bych telisko. Nechci prasky protoze jsem je nesla spatne. Je tu nekdo kdo ma telisko a jeste nema mimco? Popřípadě cenovou relaci diky moc

Reakce:

Mar__tanka1983
Neúnavná pisatelka 19898 příspěvků 21.12.16 14:54

Tělísko mám jako rodička, nicméně doktoři s tím už většinou nemají problém, dát tělísko i nerodící ženě ;)
Ceny se různí dle typu. Měděné okolo 800,–, se zlatým či stříbrným vláknem 1300-1500,– a Mirena (s postupným uvolňováním hormonů) okolo 6000,–.
Já osobně mám stříbrné (značku si nepamatuji).
Zavedení u nerodících bude zřejmě o něco bolestivější (neuvolněný čípek). Ale za mě, neznám lepší antikoncepci :palec:

Innocence
Zasloužilá kecalka 668 příspěvků 1 inzerát 21.12.16 15:05

Dají ti ho. Jsou různá i pro nerodící. Ovšem já osobně doporučit rozhodně nemohu.

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2328 příspěvků 21.12.16 15:17

Když už tak Mirenu. Je to na víc než pět let, takže ve výsledku levnější než běžná antikoncepce. Každopádně osobně bych do toho šla až po dítěti. :nevim:

veverka019
Stálice 74 příspěvků 21.12.16 15:46

Nekde jsem cetla ze u nehormo.Je vetsi riziko cysty a otehotneni. Je to mozne?

LiveTheDream 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.12.16 16:17

Já jsem nerodička (22), mám 3,5roku už nehormonální tělísko Gynefix a vše bez problémů.

Innocence
Zasloužilá kecalka 668 příspěvků 1 inzerát 21.12.16 16:34
@veverka019 píše:
Nekde jsem cetla ze u nehormo.Je vetsi riziko cysty a otehotneni. Je to mozne?

Cysty nemám, ale otěhotněla jsem přes něj.

tali98
Kecalka 315 příspěvků 21.12.16 16:35

Ahoj, mě je 18 a gynekoložka mi tělísko nedovolila, jelikož jsem drobná a říkala, že by mě to hodně bolelo.
Mám kamarádku, které je 17 a nemůže brát HA. Tudíž dostala tělísko, přestože je taky drobná. Každopádně měla s tím takové problémy, že trvala na odstranění. Neustálé záněty a bolesti břicha. Potom její gynekoložka zjistila, že má tělísko špatně zavedené a špatně zarostlé. Teď, když už ho má pryč má zase podezření na endometriózu. A to mi vyprávěla o své nevlastní matce, která taky tělísko chtěla vyndat, ale omdlévala u toho bolestí, takže se to muselo udělat operativně.

Monty1505
Kecalka 162 příspěvků 21.12.16 20:46

Ahoj, mám už skoro 3 roky tělísko Jaydess (jsem nerodička). Naprosto bez problémů, je prý přímo pro nerodící určené. Je sice jenom na 3 roky, ale můžu doporučit. Kdyžtak se ptej, co tě zajímá.

kacaaa
Kecalka 312 příspěvků 21.12.16 22:28
@Monty1505 píše:
Ahoj, mám už skoro 3 roky tělísko Jaydess (jsem nerodička). Naprosto bez problémů, je prý přímo pro nerodící určené. Je sice jenom na 3 roky, ale můžu doporučit. Kdyžtak se ptej, co tě zajímá.

Ahoj, nejsem zakladatelka ale popis by seděl i na mě. Je mi 23 a uvažovala jsem o tom. Zatím nerodicka. Můžu se zeptat na to zavedení? Dělá to normálně gynekolog v ordinaci, jak to dloujo trvá, hodně to bolí? V tomto jsem srabik :-(

Monty1505
Kecalka 162 příspěvků 21.12.16 23:28

@kacaaa Mně ho taky zaváděli ve 23, za pár měsíců ho budu vyndavat po 3 letech. Zaváděla mi ho normálně gynekoložka v ordinaci. Zaváděla mi ho 2. den menstruace (prý je to tak lepší), trvalo to tak 3 minuty. Bylo to takové silné rychlé bodnutí, nicméně já mám problém s nízkým tlakem, tak jsem jí tam omdlela, ale až když jsem se potom zvedla :mrgreen:. Břicho mě pak bolelo 1 den, stačil na to ibalgin. Takže se to dá zvládnout. Doporučuji pro jistotu s sebou doprovod - já nikoho neměla, přítel na služební cestě, tak jsem pak hodinu čekala v čekárně, než mě doktorka pustila samotnou. Já HA ze zdravotních důvodů nemůžu a tohle je pro mě super řešení. :)

gagu.lena
Nováček 4 příspěvky 22.12.16 08:21
Mirena

Gynekolog mi zavedl Mirenu, když mi bylo 15 let. Nesedla mi obyčejná hormonální antikoncepce. Mirena mi pasovala, bylo vše v pořádku a opravdu nevím, zda to, že jsem měla po těch pěti letech cystu, bylo kvůli tělísku.
Ale cystu odoperovali, tělísko vyndali a čekám vytoužené miminko (po několika letech).
Po přestupu k jinému doktorovi se ten nový divil, jak je možné, že mi zavedl předchozí lékař Mirenu, že se dává jakési tělísko Jaydess.
Hlavní je, že je vše v pořádku :).

veverka019
Stálice 74 příspěvků 29.12.16 10:54

@Monty1505 Ahoj a mohu vedet kolik te stalo? A nezměnila se ti Menstruace, třeba délkou?

Monty1505
Kecalka 162 příspěvků 01.01.17 18:10

Ahoj, už si to moc nepamatuju, ale myslím, že to bylo okolo 4 tisíc. Menstruace se mi změnila, trvá tak cca 2 dny :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Plekanec v Česku jí svědčí! Takhle to Lucii Šafářové ještě nikdy neslušelo

Je tomu více jak týden, co se hokejista Tomáš Plekanec (36) po dlouhých... číst dále >

Skromnost a pozitivní mysl elixírem mládí? Maciuchová vypadá skvěle!

Hana Maciuchová (72) si pečlivě vybírá akce, kam se vypraví. Křest vánočních... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když táta zemřel, neměl ani šedesát kilo, vzpomíná dcera Michala Tučného

Táta Michaely Tučné je dodnes ikonou české country music. Báječná ženská,... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >